Послуги адвоката в Києві: захист ваших прав та інтересів

У житті кожної людини можуть виникнути ситуації, коли необхідна допомога кваліфікованого юриста. Адвокат у Києві допоможе вам розібратися в тонкощах законодавства, захистити ваші права та інтереси в суді, в державних органах, у відносинах з контрагентами.

Послуги адвоката в Києві:

  • Складання та оформлення документів.
  • Представництво інтересів у суді, в державних органах, у відносинах з контрагентами.
  • Юридичний супровід угод з нерухомістю.

Чому варто звернутися до мене (Адвоката в Києві)?

  1. Кваліфікована юридична допомога. Маю великий досвід роботи в різних галузях права і готовий надати вам професійну допомогу.
  2. Захист ваших прав та інтересів. Буду відстоювати ваші права та інтереси відповідно до чинного законодавства.
  3. Конфіденційність. Завжди дотримуюся конфіденційності та не розголошую інформацію, отриману від своїх клієнтів.
Захистіть свої права та інтереси, скористайтеся моїми послугами адвоката в Києві!

Список послуг, які ви можете отримати на цьому сайті (карта сайту)

Адвокат Киев

Послуги адвоката в Києві

Як професійний адвокат, який має багату правозастосовчу практику, я пропоную довірителям кваліфіковані юридичні послуги. Я допоможу вирішити дуже багато юридичних питань.

Послуги адвоката з цивільних справ

Професійні послуги адвоката у цивільних справах в судах міста Києва. Представництво інтересів клієнтів в судах загальної юрисдикції в цивільних справах.

Представництво в суді

Однією з основних задач адвоката є представництво в суді. Адвокат може представляти інтереси клієнтів в судах будь-якого рівня та інстанції без довіреності, тільки на підставі підписаного договору.

Послуги адвоката по кредитах

Захист іпотечного майна. Юридична робота з проблемними боргами. Звільнення майна та банківських рахунків з під арешту, скасування виконавчих написів.

Послуги іпотечного юриста

Іпотека є одним із найпоширеніших видів кредитування в Україні. Вона дає змогу громадянам придбати нерухомість у кредит, не маючи повної суми коштів на руках.

Послуги зі скасування виконавчих написів

Надаю юридичні послуги зі скасування виконавчих написів через суд. Комплексний супровід судової справи щодо скасування виконавчого напису нотаріуса.

Позов про скасування виконавчого напису

На сайті ви знайдете зразок позовної заяви про скасування виконавчого напису нотаріуса. Але я вам пропоную написати позов за вашими документами.

Послуги адвоката при ДТП

Володію глибокими знаннями у сфері технічних характеристик механізмів скоєння ДТП. Використовую багаторічний досвід для отримання найкращих результатів для своїх клієнтів.

Послуги АвтоАдвоката

Автоадвокат допоможе вам на етапі визначення винуватця ДТП і на етапі відшкодуванням збитків. Він допоможе вам правильно оформити документи, стягнути збитки з винуватця ДТП.

Послуги адвоката зі страхових спорів

Якщо ви зіткнулися зі страховим спором, зверніться до мене по допомогу. Я допоможу вам отримати страхове відшкодування зі страхової компанії без проблем.

Відшкодування шкоди при ДТП з винуватця

Не відкладайте звернення до адвоката в довгий ящик. Я допоможу отримати справедливу компенсацію за шкоду, заподіяну вашому авто в результаті ДТП.

Адвокат по 130 статті

Я надаю своїм клієнтам захист у справах по 130 статті. Здебільшого не потрібно тішити себе ілюзіями, що ви наймете адвоката, і він вирішить усі ваші питання. Це не зовсім так.

Послуги адвоката у сімейних справах

До сімейних спорів належать будь-які спори, що виникають у сімейному житті. Це розлучення, аліменти, поділ майна, спори пов'язані з дітьми та багато інших.

Послуги адвоката з розлучень

Якщо ви вирішили розірвати шлюб, важливо звернутися до досвідченого адвоката, який допоможе вам пройти цей процес з найменшими втратами.

Послуги адвоката з поділу майна подружжя

Майно, придбане в шлюбі, є спільною власністю подружжя, незалежно від того, на чиє ім'я воно було оформлено. При розлученні майно підлягає поділу.

Послуги адвоката по аліментах

Аліменти - це право кожної дитини на утримання від обох батьків. Але, в нашій реальності, не завжди батьки добровільно виплачують дані аліменти.

Послуги адвоката зі спадкових справ

Юрист зі спадкових справ допоможе вирішити важливі питання при розподілі спадщини, обсяг майна, розподіл прав і порядок під час спадкування.

Вступ у спадщину через суд

Через суд спадщину оформляють у тих випадках, коли нотаріус не може провести всі необхідні дії з оформлення спадщини та надає спадкоємцю письмову відмову.

Послуги адвоката по стягненню боргів

Процес стягнення боргу починається зі збору документів, що підтверджують наявність факту боргу, а також виставлення письмових вимог боржнику.

Стягнення боргу за розпискою

Якщо ви передали гроші в борг без розписки, ніколи не пізно змусити боржника її написати. Нехай він напише розписку, і тоді звертайтеся до мене.

Послуги юриста з нерухомості

Адвокат допоможе врахувати законодавчі вимоги під час посвідчення договорів та запобігти юридичним проблемам під час укладення угод з нерухомістю.

Юридичний супровід купівлі квартири

Купуючи квартиру, у вас є шанс "нарватися" на шахрая, який продасть вам проблемну квартиру, і вам доведеться сидіти в судах не один рік та витрачати кошти.

Послуги з виписки та виселення

Для виписки через суд вам необхідно скласти акт із підписами сусідів та ЖЕК або ОСББ про те, що особа не проживає понад рік. Далі йде звернення до суду.

Перевірка договорів

Юристи мають глибокі знання чинного законодавства та можуть перевірити договір на відповідність усім необхідним вимогам та чинному законодавству України.

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

Добавить комментарий