По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги адвоката по аліментах

У мене на сайті ви можете оформити послугу стягнення аліментів за найнижчою ціною. Я зараз спробую коротко пояснити, що це за послуга і як її замовити. Ви напевно бачили на інших сайтах, що ціни на послуги адвоката по аліментах на деяких сайтах захмарні, а на деяких сайтах досить прийнятні. Від чого це залежить? Річ у тім, що юридичні послуги зі стягнення аліментів поділяються на дві категорії: 1) Коли ви хочете отримати аліменти в тому розмірі, який вам належить за законом; 2) Коли ви хочете отримати аліменти в конкретному грошовому розмірі або в розмірі, який перевищує встановлений законом рівень. Так от, у першому випадку, судовий процес відбувається за спрощеною процедурою, без виклику сторін у судове засідання, і буквально за кілька тижнів ви отримуєте на руки наказ про стягнення аліментів у встановленому законом розмірі (у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менш як 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та не більш як десять прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, щомісяця і до досягнення дитиною повноліття). Вартість моїх юридичних послуг у першому варіанті становить 6000 грн. За цю суму я вам повністю підготую пакет документів на стягнення аліментів і квитанцію на оплату судового збору. Від вас вимагається тільки піти в банк, оплатити судовий збір, занести пакет документів до суду, і через певний час піти до суду, вистояти чергу і забрати рішення суду (наказ) про стягнення аліментів. Це був перший варіант.

Тепер давайте перейдемо до другого варіанту. У другому варіанті вартість послуг буде трохи вищою і сам процес стягнення аліментів буде набагато довшим. Наприклад, ваш колишній чоловік неофіційно отримує високий дохід, під час поділу майна йому дісталась більша частина квартири, а вам з дитиною немає де жити, матеріальний стан колишнього чоловіка набагато кращий, ніж ваш з дитиною, дитина після вісімнадцятиріччя продовжує навчатись в університеті та потребує коштів на оплату навчання та організацію навчального процесу тощо. Варіантів, коли ви можете попросити суд стягнути аліменти у твердій грошовій сумі, або у більшому розмірі, ніж це передбачено законом — безліч.

У такому разі до суду готується повноцінна позовна заява, а сам судовий процес відбувається за загальною процедурою з призначенням судових засідань і викликом сторін у судові засідання. Причому судових засідань може бути і три, і п’ять, і десять, усе залежить від того, наскільки активно чинитиме опір друга сторона (платник аліментів) і чи найматиме адвоката для відстоювання своїх прав. Вартість послуг у другому варіанті буде така: Написання позовної заяви — від 10 000 грн. до 12 000 грн. Плюс оплата за похід адвоката в судове засідання — по 4000 грн. за кожен похід до суду. Тут можна трохи заощадити, якщо адвокат ходитиме не на всі засідання, а тільки на найважливіші. Але знову ж таки, визначити, яке судове засідання важливе, а яке ні, часом буває дуже важко.

Це все, що вам необхідно знати про аліменти і про вартість юридичних послуг зі стягнення аліментів. І так, майте на увазі, що аліменти стягують не тільки колишні дружини з чоловіків, а й чоловіки з дружин. Це нормальна практика. І судді останнім часом абсолютно нормально до цього ставляться.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами зі стягнення аліментів?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію адвоката по аліментах?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Детальніше про адвоката по аліментах

Послуги адвоката по аліментах на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Мої адвокатські послуги зі стягнення аліментів

Аліменти — це право кожної дитини на утримання від обох батьків. Однак, у реальності, далеко не завжди батьки добровільно виплачують аліменти. У цьому випадку, єдиним виходом для того з батьків, хто виховує дитину самостійно, є звернення до суду.

Вартість юридичних послуг зі стягнення аліментів значно відрізняється залежно від того, який розмір аліментів ви хочете отримати.

Якщо ви хочете отримати аліменти в тому розмірі, який вам належить за законом, то судовий процес відбувається за спрощеною процедурою, без виклику сторін у судове засідання. У цьому випадку, вартість моїх юридичних послуг становить 6000 грн. За цю суму я вам повністю підготую пакет документів на стягнення аліментів і квитанцію на оплату судового збору. Вам залишиться тільки піти в банк, оплатити судовий збір, занести пакет документів до суду, і через певний час піти до суду, вистояти чергу і забрати рішення суду (наказ) про стягнення аліментів.

Другий варіант складніший і триваліший, але він дає вам можливість стягнути аліменти у твердій грошовій сумі, розмір якої визначають, виходячи з ваших вимог і можливостей платника аліментів. Наприклад, ви можете вимагати стягнути аліменти у твердій грошовій сумі, якщо ваш колишній чоловік офіційно не працює.

Ситуації, коли другий варіант кращий:

Ось деякі ситуації, коли другий варіант може бути кращим:

 • Ваш колишній чоловік неофіційно отримує високий дохід.
 • Під час поділу майна йому дісталася більша частина квартири, а вам із дитиною ніде жити.
 • Матеріальний стан вашого колишнього чоловіка набагато кращий, ніж ваш із дитиною.
 • Дитина після вісімнадцятиріччя продовжує навчатися в університеті, і їй необхідні кошти на оплату навчання та організацію навчального процесу.
Якщо ви вирішили стягнути аліменти через суд за загальною процедурою, то вам необхідно підготувати позовну заяву. У позовній заяві ви повинні вказати розмір аліментів, які ви просите стягнути.

Судовий процес щодо стягнення аліментів проходить за загальною процедурою. Це означає, що вам потрібно буде з’явитися на кілька судових засідань. Кількість судових засідань залежить від того, наскільки активно чинитиме опір друга сторона (платник аліментів) і чи найматиме адвоката для відстоювання своїх прав.

Вартість послуг адвоката зі стягнення аліментів через суд становить від 10 000 до 12 000 гривень. Крім того, вам потрібно буде сплатити по 4000 грн. за кожну участь адвоката в судовому засіданні плюс судові витрати.

Щоб заощадити на послугах адвоката, ви можете попросити його ходити до суду тільки на найважливіші засідання. Однак визначити, яке засідання важливе, а яке ні, буває непросто.

Стягнення аліментів через суд — це складний процес, але він може дати вам більше можливостей для отримання коштів на утримання дитини. Якщо ви зіткнулися з необхідністю стягнення аліментів, то вам слід ретельно вивчити обидві можливості і вибрати ту, яка підходить вам більше.

Якщо ви хочете стягнути аліменти на дитину, не відкладайте цю справу в довгий ящик. Звертайтеся по допомогу до досвідченого юриста, і ви зможете швидко і без проблем отримати аліменти у встановленому законом розмірі.

Коли вам необхідно вдаватися до послуг адвоката зі стягнення аліментів?

Стягнення аліментів може здійснюватися як у добровільному, так і в судовому порядку. У разі, якщо сторони не можуть домовитися про розмір і порядок виплати аліментів, необхідно звернутися до суду.

Адвокат зі стягнення аліментів надає такі послуги:

 • Складання позовної заяви про стягнення аліментів.
 • Представництво інтересів позивача або відповідача в суді у справах про стягнення аліментів.
Адвокат з питань стягнення аліментів допоможе вам розібратися у своїх правах та обов’язках, а також визначити найбільш ефективну стратегію дій.

Складання позовної заяви про стягнення аліментів вимагає глибоких знань сімейного права та судової практики. Адвокат допоможе вам правильно сформулювати позовні вимоги, зібрати необхідні докази та подати позовну заяву до суду.

Представництво інтересів позивача або відповідача в суді у справах про стягнення аліментів дасть вам змогу домогтися справедливого рішення суду. Адвокат представлятиме ваші інтереси в суді, відстоюватиме ваші права та інтереси, і стежитиме за дотриманням законності.

Якщо ви зіткнулися з необхідністю стягнення аліментів, зверніться до адвоката. Досвідчений адвокат допоможе вам захистити свої права та інтереси і домогтися справедливого рішення суду.

У яких випадках варто звернутися до адвоката зі стягнення аліментів?

 1. Якщо ви не можете домовитися з колишнім чоловіком про розмір і порядок виплати аліментів.
 2. Якщо колишній чоловік ухиляється від сплати аліментів.
 3. Якщо ви хочете стягнути аліменти на неповнолітніх дітей, а також непрацездатних повнолітніх дітей, які потребують допомоги.
 4. Якщо ви хочете змінити розмір або порядок виплати аліментів.

Як знайти хорошого адвоката зі стягнення аліментів?

Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на сімейному праві та має досвід роботи у справах про стягнення аліментів. Ви можете попросити рекомендації у знайомих або друзів, які стикалися з аналогічною ситуацією. Також ви можете знайти адвоката за рейтингами або відгуками в інтернеті.

Під час вибору адвоката важливо звернути увагу на його кваліфікацію, досвід роботи та репутацію. Ви також можете поставити адвокату такі запитання:

 1. Як довго ви працюєте у сімейних справах?
 2. Скільки у вас судових справ щодо стягнення аліментів?
 3. Яку стратегію ви будете використовувати в моїй справі?
 4. Скільки коштуватиме ваша робота?
Відповіді на ці запитання допоможуть вам скласти уявлення про кваліфікацію та досвід адвоката, а також про його підхід до роботи.
p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про послуги адвоката по аліментах

Як отримати онлайн консультацію адвоката по аліментах?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката по аліментах, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката по аліментах надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката по аліментах? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

 1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
 2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
 3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги адвоката по аліментах

Мої адвокатські послуги по аліментах обійдуться вам від 6000 грн. до 12 000 грн. в залежності від складності справи з аліментів. Конкретну таблицю розцінок дуже важко встановити, оскільки складність кожної справи різна, відповідно і різний обсяг роботи необхідно виконати. Наприклад, в одній судовій справі щодо аліментів достатньо написати до суду заяву про видачу наказу про стягнення аліментів на дві сторінки, а в іншій справі необхідно написати і подати позов на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різною. Тому найпростіший варіант дізнатися вартість послуг, це написати мені на Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий