Вы сейчас просматриваете Стягнення боргу за розпискою (підготовка Позовних заяв)

Стягнення боргу за розпискою (підготовка Позовних заяв)

Надаємо юридичні послуги з повернення грошей по розписці через суд.

Займаємося стягненням боргів за розписками, допоможемо повернути гроші по розписці через суд. Юристи компанії «Правова Допомога» допоможуть провести стягнення грошей по розписці через суд і доб’ються реального повернення боргу.

Вартість консультації 500 грн. Наш офіс знаходиться за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-б, оф. 203. Працюємо з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 19:00. За домовленістю можлива зустріч з клієнтом в неробочий час або вихідні дні.

Як скористатися нашими послугами?
Запишіться на консультацію за подзвонивши по телефону.
Приходьте до нас в офіс в призначений час.

Договір позики є одним з перших, що розпочав на законодавчому рівні регулюватися в правому полі. Враховуючи велику поширеність цього виду суспільних відносин, в давні часи були зроблені спроби законодавчо врегулювати їх існування. Сьогодні людина, навіть не усвідомлюючи цього, вступає в договірні відносини, в тому числі відносини позики, що регулюються Цивільним кодексом України. Яскравим прикладом укладення договору позики може бути як передача грошей в позику товаришеві на таксі, який пробухав останні кошти та не знає яким чином добратися до дому, або подрузі на купівлю прикрас, яка в подальшому перестане з вами спілкуватися, аби не повертати кошти, так і позика серйозних сум, наприклад грошова позика на суму розміром від 200 000 грн. знайомому на відкриття власного бізнесу, від повернення якої він вже не зможе «відморозитися», оскільки всі нормальні люди такі договори позики посвідчують у нотаріуса.

У нас ви можете замовити послугу стягнення боргу за розпискою через суд.

Займаємося стягненням боргів по розписці, допоможемо повернути гроші по розписці через суді.

Що таке розписка? Розписка, це власноручно написаний чи надрукований документ, що підтверджує передачу й одержання грошової суми чи будь-якого майна, цінних документів, речей, що мають яку-небудь цінність. Письмова форма розписки підтверджує укладення договору позики. Верховним Судом України прийнята правова позиція щодо форми розписки. Відповідно до цієї правової позиції Верховного Суду України, розписка, складена у письмовій формі свідчить, що сторони уклали між собою договір позики, і позичальник реально отримав гроші. Розпискою підтверджується не тільки факт укладення договору, але і факт передачі грошей. Розписка за своєю правовою природою є договором позики, до неї застосовується законодавче регулювання щодо договору позики. Якщо Ви позичили комусь гроші, взяли розписку, ви можете вимагати повного повернення суми боргу та відсотків за користування грошима. У випадку, якщо борг не повернений в дату, вказану в розписці, ви маєте право стягнути з боржника в суді три відсотки річних за прострочення повернення боргу, і встановлений індекс інфляції, оскільки за час користування грошима, вони частково знецінилися.

Наші юристи допоможуть провести стягнення грошей по розписці через суд і доб’ються реального повернення боргу.

Як повинна виглядати розписка?

Законодавством України не встановлено вимог щодо форми і змісту письмового документа про отримання грошей.

Щоб домогтися реального стягнення боргу за розпискою, в ній слід зафіксувати наступні дані:

1) Дата і місце (місто) складання розписки;

2) Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка одержує гроші, майно або цінності;

3) Серія та номер паспорта, ідентифікаційний код, адреса проживання особи, яка бере позику;

4) Сума грошових коштів, що передаються в борг цифрами, плюс в дужках прописом (обов’язково вказується сума і валюта грошових коштів);

5) Конкретна дата, або подія, при виникненні якої боржник зобов’язаний повернути борг;

6) Власноручний підпис особи, що склала розписку.

Слід зауважити, що повинен написати розписку сам одержувач грошових коштів, що дозволить в подальшому уникнути спорів щодо дійсності виданої розписки, будь-яка експертиза зможе перевірити почерк у розписці і порівняти його з почерком одержувача позики.

Дзвоніть нам і ми допоможемо повернути гроші по розписці через суд, нарахуємо пеню на борг, нарахуємо три відсотки річних за користування грошима понад обумовлений строк, стягнемо інфляційні збитки.

Що робити, якщо не повертають гроші?

Якщо, по закінченню строку, зазначеного в розписці, кошти не повернуті, то сильно засмучуватися не варто. Спробуйте поговорити з боржником, дізнатися причини не повернення грошей, спробуйте перенести дату повернення і дати йому відстрочку. Спробуйте пояснити, що час грає не на його користь, за кожен день прострочення він повинен виплатити пеню, три відсотки річних та інфляційні. Пригрозіть, що якщо протягом місяця борг не буде повернений, ви звернетеся до юриста, і запуститься процес стягнення боргу за розпискою через суд. Якщо в результаті вжитих заходів боржник не йде на контакт, то потрібно надіслати йому листа з вимогою повернути борг протягом десяти днів з моменту отримання. Для розписок, без кінцевої дати повернення позики, у листі потрібно вказати дату або строк, протягом якого ви вимагаєте повернути борг. У разі подальшого неповернення, потрібно стягувати борг по розписці безпосередньо через суд. Наявність вищезазначеного листа, є для суду додатковим доказом проведення досудового врегулювання спору. Стягнення боргу за розпискою можливо в судовому порядку забезпечити наклавши арешт на рухоме і нерухоме майно боржника.

Юристи нашої компанії допоможуть у цьому, телефонуйте нам вже зараз і запишіться на консультацію. Накладення арешту дає гарантію того, що після рішення суду борг буде повернуто шляхом продажу майна боржника.

Розгляд справи про стягненню боргу за розпискою зводиться не тільки до повернення суми боргу, але і до стягнення відсотків, штрафних санкцій та інфляційних, причому санкції нараховуватимуться поки ви не отримаєте реальні гроші. Участь юриста у справі про стягнення боргу за розпискою економічно вигідна, оскільки штрафні санкції, стягнені юристом, можуть перекрити витрати на юридичну допомогу і принести вам навіть прибуток.

Залишилися питання щодо правильного оформлення договору позики, правильного написання розписки, перспектив судового розгляду спору по поверненню боргу за розпискою через суд? Вам потрібне представництво в суді в такій категорії справ? Телефонуйте нам, і ми з радістю допоможемо.

Надаємо наступні послуги:

 

  • усні та письмові консультації щодо складання договорів позики;
  • усні та письмові консультації щодо стягнення боргу за розпискою;
  • проведення переговорів під час досудового врегулювання спору між кредитором і боржником;
  • судовий супровід справи про стягнення боргу;
  • накладення арешту на майно боржника;
  • примусове виконання рішення суду.

Якщо вам необхідно стягнути будь-які борги, ви можете скористатися послугами нашого адвоката по стягненню боргів, детальніше читайте ТУТ.

Вартість послуг:

Написання позовної заяви про стягнення боргу за розпискою — від 5000 грн.
Представництво в суді — 2500 грн.

Оставить заявку на звонок:

[wpforms id="210"]

Карта проезда:

Добавить комментарий