Вы сейчас просматриваете Представництво в суді

Представництво в суді

Ви хочете на когось подати до суду? На вас подали в суд? Вам потрібно підготувати позовну заяву в цивільному, адміністративному або господарському процесі? Потрібна підготовка апеляційної скарги? Ви не знаєте, що потрібно робити в судовому засіданні, що говорити і коли? Вас викликають до суду про притягнення до адміністративної відповідальності? Вас хочуть оштрафувати?

У всіх цих випадках вам потрібен адвокат для представництва в суді. Ми є такими адвокатами і наділені правами представництва фізичних або юридичних осіб в суді. Вартість участі адвоката нашої компанії в одному судовому засіданні становить 2500 грн. Крім представництва в суді, вам також може знадобитися підготовка процесуальних документів, таких як позовна заява, зустрічний позов, відзив на позов, заперечення, клопотання, заяви. Ми також надаємо послуги з підготовки зазначених процесуальних документів. За умови оплати участі адвоката в суді, підготовка нескладних процесуальних документів здійснюється безкоштовно. У разі необхідності підготовки об’ємних документів, така послуга оплачується окремо. Вартість написання позову до суду становить від 4000 грн. Вартість написання відзиву на позов від 2000 грн. Вартість написання апеляційної скарги від 3000 грн. Вартість написання касаційної скарги від 4000 грн. Вартість документу залежить від складності його підготовки. Для підготовки юридично обґрунтованого документу, адвокату необхідно проаналізувати безліч постанов Верховного Суду, виробити правову позицію і детально описати всі доводи щодо захисту клієнта. Само собою, що це вимагає багато часу, іноді підготовка позовної заяви може займати до декількох днів.

Детальніше про послугу.

Конституція України гарантує кожному право на захист своїх інтересів у суді. Це право не може бути обмежене ні законом, ні договором. Будь-яка людина може звернутися до суду в сфері цивільних чи господарських правовідносин, а також у сфері захисту своїх прав у правовідносинах з державними органами.

У разі звернення до суду, написання позову та подальше представництво в суді необхідно доручити профільним фахівцям. Написання позову вимагає від адвоката аналіз законодавства та наданих клієнтом документів, правильної, грамотної і юридично обґрунтованої підготовки позовних вимог. Саме тому залучення адвоката до участі в судових засіданнях — це запорука успішності вашого позову. Адже саме в судових засіданнях озвучується ваша позиція, оцінюються доводи сторін, виноситься рішення на користь тієї чи іншої сторони. Від виступу адвоката в судовому засіданні залежить рішення судді. З цієї причини, ми рекомендуємо найняти адвоката для представництва ваших інтересів в суді, а не намагатися виграти суд самому. У суді одне неправильно сказане слово може вирішити весь результат справи.

Перевага замовлення послуги «представництво в суді» у нас:

 • У суді вас буде представляти адвокат з досвідом участі в судових засіданнях не менше 10 років;
 • Вам не потрібно бути особисто присутнім на суді, оскільки від вашого імені на суд прийде адвокат;
 • Детальний аналіз матеріалів справи, судової практики, ситуації, що склалася;
 • Грамотне оформлення процесуальних документів;
 • Ваші шанси на виграш у суді збільшаться в кілька разів;
 • Повний аналіз судового спору;
 • Перелом ходу судового засідання на сторону клієнта;
 • Точне прогнозування результату судового процесу.

Стикаючись з порушенням прав з боку фізичних або юридичних осіб, або органів влади, у вас всього два варіанти захистити ваші права. Ви можете або самостійно спробувати написати позовну заяву і надалі самостійно брати участь у судових засіданнях, або довірити цю роботу професіоналам.

Якщо ви вирішили самостійно представляти свої інтереси, то будьте готові до того що:

 — Ви просто не зможете пояснити судді важливі факти, які відіграють значну роль в розгляді справи;

 — Суддя вас може не зрозуміти;

 — Ви не зможете виділити важливі факти від неважливих;

 — Ви можете не надати роль значному факту;

 — Ви не зможете правильно вибудувати лінію захисту або нападу;

 — Результат судового засідання буде не на вашу користь.

У цивільному господарському або адміністративному судовому процесі все влаштовано не так як ви думаєте. Тут не можна просто прийти в суд і на когось поскаржитися. Ці судові процеси значно відрізняються від кримінального провадження. Ви повинні чітко пояснити свою позицію і посилатися на докази відповідно до обраного способу захисту прав.

Наприклад: Ви орендували квартиру, заплатили за рік вперед за оренду, а вас через місяць виселили. Що ви будете просити суд? Надавати орендодавцю лінійкою по дупі? Таким суд не займається, вам відразу відмовлять, оскільки ви вибрали неправильний спосіб захисту своїх прав. Будете просити покарати орендодавця? Як покарати? Це також неправильний спосіб захисту ваших прав. Тільки досвідчений адвокат запропонує вам на вибір кілька способів захисту, в залежності від того, що ви хочете, і пояснить наслідки таких способів. У випадку з виселенням, ви можете попросити суд або вселити вас назад в орендовану квартиру і стягнути моральну шкоду, або стягнути з орендодавця сплачені вами кошти плюс відшкодувати збитки.

Як бачите, перед зверненням до суду у вас повинна бути чітко вибудувана стратегія дій і розуміння, яким чином ви хочете захистити свої права.
IMG_20181105_150920-min

Що включає в себе представництво в суді?

 1. Збір доказів, вивчення матеріалів справи, розробка стратегії юридичних дій.
 2. Написання до суду позовів, зустрічних позовів, апеляцій, касацій, клопотань, відзивів, заперечень, пояснень, заяв та інших процесуальних документів.
 3. Безпосередню участь адвоката в суді, виступ адвоката в судових засіданнях, висловлення своєї думки щодо поданих опонентом доказів, оголошення своєї позиції і позовних вимог, участь в дослідженні судом документів.
 4. Ознайомлення зі справою, фотографування всіх матеріалів, отримання завіреної судом копії рішення або ухвали, отримання виконавчих листів, залучення до справи документів на користь клієнта.

Чому варто довіритися нам?

Ми відповідальні, якщо пообіцяли, значить робимо.
Займаємося судовими спорами більше 10 років.
У нас різноманітна практика ведення судових справ за різними напрямками.
Нас можна найняти як на одне, так і на кілька судових засідань.
Ми націлені на позитивний результат, а не на затягування судового процесу.
У нас тільки позитивні відзиви.
Всі, хто починають з нами співпрацювати, в подальшому звертаються тільки до нас.

Що необхідно враховувати?

 • Складання будь-якого юридичного документу вимагає від його автора спеціальних юридичних знань, визначеного стилю написання, дотримання форми документа, передбаченої законом. Кожен процесуальний документ повинен бути правильно стилістично викладений грамотною і зрозумілою для судді мовою. У документі не повинно бути зайвих фраз, які не відносяться до справи. Документ повинен відповідати формі встановленій законом. До документа повинні додаватися докази, на які автор посилається в даному документі.
 • Судовий процес також суворо регламентований процесуальними кодексами. Закон чітко передбачає, що і коли можна говорити, які документи і коли можна подавати до суду. Порушення процедури тягне за собою відмову в прийнятті документа, і як наслідок програш у справі.
 • Самостійне представництво в суді буде малоефективним, якщо друга сторона скористалася послугами адвоката. Навіть, якщо правда і на вашому боці, пробувати свої сили проти адвоката, що захищає другу сторону — не варто. Ви можете програти просто на незнанні процесуального законодавства.
 • Участь адвоката в суді — це популярна послуга, яка в більшості випадків дозволяє клієнтам отримати позитивний результат в судовій справі.
 • Наша юридична компанія пропонує представництво нашим адвокатом ваших інтересів в суді, грамотну підготовку документів і комплексний підхід до вирішення ваших завдань.

У яких судових спорах у нас найбільше досвіду?

 • Кредитні спори з банками.
 • Спори по ДТП, зі страховими компаніями.
 • Майнові спори, немайнові, вселення, виселення.
 • Спори про визнання права власності на нерухомість.
 • Спори між спадкоємцями, оспорювання заповіту.
 • Спори з пенсійним фондом щодо пенсій військовослужбовців.
 • Земельні спори, визнання власності, внесення до реєстру.
 • Поділ майна подружжя, розлучення, стягнення аліментів.
 • Житлові спори.
 • Спори про захист авторських прав на друковані видання.
 • Спори між юридичними особами в господарському суді.
 • Спори щодо невиконання контрактів, договорів.
 • Притягнення водіїв до адміністративної відповідальності за 130 статтею.
 • Участь в справах про банкрутство.
 • Податкові спори, оскарження податкових перевірок, рішень.

Якщо ви не знайшли вашої категорії, це не означає, що вашу справу ми не зможемо вести в суді. Це не повний список справ, на яких ми спеціалізуємося, він постійно поповнюється. Зателефонуйте нам, і ми більш точно скажемо вам, чи зможемо ми супроводжувати вашу справу в суді.

Примітка:

При подачі в суд позовних заяв, апеляцій, касацій, судовий збір оплачується клієнтом окремо на рахунки суду, в розмірі, передбаченому законом. Адвокат роздруковує клієнту квитанцію, яку клієнт повинен сплатити, а оригінал чеку надати адвокату.

Для початку нашої співпраці досить прийти до нас з паспортом, укласти з нами договір, після чого ми маємо повне право, як адвокати, представляти ваші інтереси в суді без будь-якої довіреності.

Добавить комментарий