По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пошта для зв’язку: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги юриста з перевірки договорів на відповідність законодавству України

Договори є невід’ємною частиною будь-якої підприємницької діяльності. Вони регулюють взаємовідносини між сторонами правочину, встановлюють їхні права та обов’язки, визначають порядок виконання договору та можливі наслідки його порушення.

У зв’язку з цим, вкрай важливо, щоб договори були складені відповідно до чинного законодавства України. В іншому випадку, договір може бути визнаний недійсним, що може призвести до серйозних негативних наслідків для сторін угоди.

Щоб уникнути таких проблем, рекомендується перед укладенням договору звернутися за юридичною допомогою до кваліфікованого юриста. Юристи мають глибокі знання чинного законодавства та можуть перевірити договір на відповідність усім необхідним вимогам.

Як скористатися моїми юридичними послугами з перевірки договорів?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію юриста з перевірки договорів?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Детальніше про адвоката, який надає послуги перевірки договорів

Послуги юридичної перевірки договорів на відповідність законодавству України на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Послуги юриста з перевірки договорів на відповідність законодавству включають у себе такі етапи:

Ознайомлення з договором: юрист уважно вивчить договір, звертаючи увагу на всі його умови.

Аналіз чинного законодавства: юрист проаналізує чинне законодавство, щоб визначити, чи відповідає договір його вимогам.

Виявлення можливих ризиків: юрист виявить можливі ризики, які можуть виникнути в результаті укладення договору.

Надання рекомендацій: юрист надасть рекомендації щодо усунення виявлених ризиків і поліпшення умов договору.

Вартість послуг юриста з перевірки договорів на відповідність законодавству в Україні залежить від низки факторів, зокрема від складності договору, обсягу роботи, кваліфікації юриста та терміновості виконання замовлення.

Основні переваги звернення до юриста з перевірки договорів на відповідність законодавству в Україні:

Гарантія юридичної безпеки: укладення договору, що пройшов перевірку юриста, знижує ризик визнання договору недійсним.

Зниження можливих ризиків: юрист виявить можливі ризики, які можуть виникнути в результаті укладення договору, і дасть рекомендації щодо їх усунення.

Поліпшення умов договору: юрист запропонує варіанти поліпшення умов договору, які будуть більш вигідні для клієнта.

Таким чином, послуги юриста з перевірки договорів на відповідність законодавству є важливим інструментом для захисту інтересів бізнесу та приватних осіб. Звернення до юриста перед укладенням договору допоможе уникнути негативних наслідків і забезпечити юридичну безпеку угоди.

p-kolbasa-vertikal-min

Користь юриста щодо перевірки договорів

Практична користь послуг юриста з перевірки договорів на відповідність законодавству проявляється в таких аспектах:

Зменшення ймовірності визнання договору недійсним: юрист, який має глибокі знання чинного законодавства, виявить та усуне можливі порушення в договорі, що можуть призвести до його визнання недійсним. Це дасть змогу сторонам правочину уникнути негативних наслідків, пов’язаних із недійсністю договору, таких як:

  • неможливість виконання договору;
  • стягнення збитків;
  • притягнення до фінансової відповідальності.

Зниження можливих ризиків: юрист оцінить можливі ризики, які можуть виникнути в результаті укладення договору. Це дасть змогу сторонам угоди вжити заходів щодо зниження або усунення цих ризиків.

Поліпшення умов договору: юрист запропонує варіанти поліпшення умов договору, які будуть більш вигідні для клієнта. 

Наприклад, юрист може запропонувати:

  • прибрати або змінити порядок застосування штрафних санкцій у договорі;
  • ввести страховку товару;
  • збільшити перелік прав та обов’язків сторін договору.

Як вибрати юриста для перевірки договору?

При виборі юриста для перевірки договору необхідно звернути увагу на такі фактори:

Кваліфікація юриста: юрист повинен мати глибокі знання чинного законодавства та досвід роботи у сфері договірного права.

Стаж роботи: юрист повинен мати великий досвід роботи у сфері договірного права, щоб мати змогу виявити всі можливі ризики та порушення в договорі.

Рекомендації: перед зверненням до юриста рекомендується отримати рекомендації від інших клієнтів.

Послуги юриста з перевірки договорів на відповідність законодавству в Україні є важливим інструментом для захисту інтересів бізнесу та приватних осіб. Звернення до юриста перед укладенням договору допоможе уникнути негативних наслідків і забезпечити юридичну безпеку угоди.

Відгуки про послуги юриста з перевірки договорів

Як отримати онлайн консультацію стосовно договору?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію юриста стосовно договору, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації юриста по договорам надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію юриста з питань договору? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

  1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
  2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
  3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги перевірки договорів

Мої юридичні послуги з перевірки договорів обійдуться вам від 1000 грн. до 8 000 грн. в залежності від складності договору і від кількості сторінок у договорі. Найпростіший варіант дізнатися вартість послуг, це написати мені на Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть договір (якщо він не великий), а якщо договір значний, то краще надіслати його на електронну пошту, а я зі свого боку напишу вам вартість послуг. Все доволі просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий