По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Юридичні послуги з виписки та виселення з квартири через суд

Добрий день, я адвокат з багаторічним стажем і у мене ви можете отримати юридичні послуги з виписки або виселення прописаної особи у квартирі або будинку через суд. Давайте розглянемо варіанти, за яких я можу допомогти вам виписати прописану людину. Перший випадок, це коли прописана особа не проживає у квартирі більше року. Для виписки через суд необхідно скласти акт з підписами сусідів ЖЕКу або ОСББ про те, що особа дійсно не проживає більше року. Другий випадок, це коли новий власник купив квартиру, а члени сім’ї старого власника не виконали свою обіцянку виписатися найближчим часом. У такому випадку закон дозволяє через суд виписати як старого власника, так і членів його сім’ї. Третій випадок, це коли прописана у квартирі особа визнана в установленому законом порядку померлою або безвісти зниклою. Тоді виписка такої особи також здійснюється через суд.

Тепер давайте розглянемо варіанти, за яких я можу вам допомогти виселити людину через суд. Перший випадок, це якщо особа незаконно заселилася в житлову площу і незаконно там проживає. Другий випадок, це коли особа втратила законне право на користування житловим приміщенням.  Третій випадок — це коли особа, яка має законне право на проживання у житловому приміщенні, умисно псує таке житло, систематично псує майно, яке в ньому є, своєю аморальною поведінкою не дає можливості своїм сусідам, які також користуються таким майном, нормально там жити.

Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли потрібно виселити людину з квартири, звертайтеся до мене по допомогу. Я допоможу вам правильно скласти позовну заяву і домогтися позитивного рішення суду.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами з виписки та виселення?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію з питання виписки та виселення?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Детальніше про адвоката

Послуги адвоката з питань виписки та виселення на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Юридичні послуги з виписки людини через суд

Ви втомилися від того, що у вашій квартирі прописані люди, які не живуть там? Ви хочете продати квартиру, але не можете цього зробити, тому що в ній прописані інші люди? Тоді я можу вам допомогти!

Існує три випадки, коли можна виписати прописану людину через суд:

Якщо прописана особа не проживає у квартирі понад рік. Для цього необхідно скласти акт з підписами сусідів, представників ЖЕКу або ОСББ про те, що особа дійсно не проживає у квартирі понад рік.

Якщо новий власник купив квартиру, а члени сім’ї старого власника не виписуються з неї. У такому разі закон дозволяє виписати як старого власника, так і членів його сім’ї.

Якщо прописана у квартирі особа визнана в установленому законом порядку померлою або безвісти зниклою.

Якщо ви зіткнулися з будь-якою з цих ситуацій, напишіть мені Telegram! Я допоможу вам виписати прописану людину й отримати повний контроль над своєю нерухомістю.

Юридичні послуги з виселення через суд

Розглянемо найпопулярніші три випадки, за яких можна виселити людину з квартири через суд. Ці випадки можуть бути корисними власникам житла, орендодавцям, родичам або сусідам мешканця, який незаконно проживає.

Перший випадок: незаконне заселення.

Особа може бути незаконно заселена у квартиру, якщо вона не має права власності на неї, не є членом сім’ї власника, не має договору оренди або договору найму. У цьому випадку власник житла може звернутися до суду з вимогою про виселення такої особи.

Другий випадок: втрата законного права користування.

Особа може втратити право на користування житловим приміщенням, якщо її визнали недієздатною, засудили до позбавлення волі, вона вибула з членів сім’ї власника або орендодавця. У цьому випадку власник житла також може звернутися до суду з вимогою про виселення такої особи.

Третій випадок: порушення правил користування житлом.

Особа може бути виселена з квартири, якщо вона навмисне псує таке житло, систематично псує майно, яке перебуває в ньому, своєю аморальною поведінкою не дає можливості своїм сусідам нормально там жити. У цьому випадку власник житла або сусіди можуть звернутися до суду з вимогою про виселення такої особи.

Як виписати людину з квартири під час війни

Під час воєнного стану процедура виписки з квартири має такі особливості:

  • Заяву про виписку можна подати в електронному вигляді через портал «Дія».
  • Орган реєстрації приймає рішення про зняття з реєстрації протягом одного робочого дня.
  • Вартість адміністративного збору 45 грн. 42 коп.
Слід зазначити, що виписати з квартири власника квартири або співвласника без його згоди або присутності неможливо.
p-kolbasa-vertikal-min

Як отримати онлайн консультацію з питань виселення або виписки?

Якщо вам необхідно отримати консультацію адвоката з питань виписки та виселення, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката по питанням виписки чи виселення надаються безкоштовно.

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката з питань виписки? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

  1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
  2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
  3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги адвоката по виписці та виселенню

Мої адвокатські послуги щодо виписки людини обійдуться вам від 8000 грн. до 16 000 грн. залежно від складності судової справи. Конкретну таблицю розцінок дуже важко встановити, оскільки складність кожної справи з виписки або виселення різна, відповідно і різний обсяг роботи необхідно виконати. Наприклад, в одній судовій справі щодо виселення або виписки достатньо написати до суду звичайний позов на дві сторінки, а в іншій справі такий позов необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різна. Тому найпростіший варіант дізнатися вартість послуг, це написати мені на Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий