Вы сейчас просматриваете Адвокат з розлучень в Києві

Адвокат з розлучень в Києві

Ціни на послуги сімейного адвоката з розлучень:

Юридична консультація щодо розлучення — 500 грн.
(Попередня — коротка консультація по телефону безкоштовно, складання найбільш вигідної для клієнта стратегії дій, відповіді на запитання, роз’яснення положень Сімейного кодексу України, розробка індивідуальної цінової політики).
Підготовка документів (консультація) щодо розірвання шлюбу у РАГСі — 500 грн.
Написання позовної заяви в суд про розірвання шлюбу — 2000 грн.
(Ціна вказана за звичайну просту позовну заяву про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дитини з матір’ю без всяких підводних каменів. Якщо потрібно визначити місце проживання дитини після розлучення з батьком, або ваш чоловік/дружина не є громадянином України, або виникають інші нестандартні ситуації, вартість написання позовної заяви буде (від 2000 грн. до 5000 грн.)
Участь адвоката в судовому засіданні про розірвання шлюбу — 2000 грн.
(Ціна вказана за участь адвоката у судах міста Києва, якщо потрібно участь адвоката в суді Київської області, вартість одного засідання складає — 2500 грн. Щодо судів інших регіонів вартість послуг адвоката обумовлюється окремо, включаючи відрядження.) 
Контроль ходу судового процесу, написання заяв, клопотань, подань — 1000 грн.
(У деяких випадках (якщо відповідач активно протидіє розлученню), крім позовної заяви, до суду необхідно також подавати вищезазначені документи). 
Підготовка адвокатського запиту — від 1000 грн.
(Якщо вам потрібно витребувати якийсь документ чи інформацію від органів державної влади, ми це можемо зробити шляхом подання адвокатського запиту у відповідні органи).
Переговори і досудове врегулювання конфліктної ситуації в сімейній сфері — 3000 грн.
(Сума включає в себе виїзд адвоката на місце зустрічі та участь в переговорах з протилежною стороною. Зазвичай переговори ефективні коли мова йде про поділ спільно нажитого майна між подружжям).
Складання договору (між подружжям) про порядок спілкування і виховання дітей після розлучення, про розмір аліментів та порядок їх сплати — від 3000 грн.
Складання договору про порядок розподілу спільно нажитого майна подружжям за час шлюбу — від 5000 грн.
(Вартість складання договору залежить від кількості майна, складності та порядку поділу майна, тощо).
Записатися до нас на консультацію ви можете за телефоном +38 067-657-67-36. Ми знаходимося в центрі Києва по вул. Хрещатик, 46-б оф. 203 (попередній запис за телефоном обов’язковий: ми часто буваємо на виїздах).

Чи потрібен вам адвокат для розлучення?

Адвокат для розлучення вам буде потрібен тільки в трьох випадках: Перший — якщо у вас є неповнолітні діти. Другий — якщо ваша друга половинка не погоджується на розлучення. Третій — якщо ваш шлюб зареєстровано з іноземцем. Цей список не повний, бувають випадки, коли обидва члени подружжя є громадянами України, але реєструють шлюб в іншій країні (наприклад познайомилися в Чехії під час заробітків), але по приїзду в Україну хочуть розірвати такий шлюб. Тут також не обійтися без допомоги адвоката. 

У всіх інших випадках оформляється розлучення самостійно без допомоги юриста. Наприклад, ваш чоловік (або дружина) згодні на розлучення, а неповнолітніх дітей у вас немає (або вони вже виросли), тоді ви йдете удвох в органів РАГСу і оформляєте розірвання шлюбу, адвокат при цьому вам абсолютно не потрібен.

Коли треба вдаватися до допомоги сімейного адвоката?

Працюючи в юридичній сфері іноді, ми не перестаємо дивуватися наскільки наш народ юридично безграмотний. Здавалося б, 21-е століття, з будь-якого приводу можна піти і отримати консультацію юриста, але ж ні, до нас приходять вже тоді, коли ситуація зайшла в глухий кут і окрім як через суд, нічого вирішити не можливо. Найпоширеніші помилки люди роблять під час покупки спільного майна. Деякі індивідууми перебуваючи у шлюбі купують квартиру, звичайно записують її тільки на себе, спеціально не прописують в ній дітей і дружину, і думають що під час розлучення квартира залишиться тільки їм. Потім з подивом дізнаються, що половину квартири потрібно віддати дружині. 

«Як же, я ж її купував за власні кошти!!!. Дружина ні копійки в неї не вклала!!!». Але якщо ви заздалегідь хочете убезпечити себе від подальшого поділу майна, чому б перед покупкою не сходити і не проконсультуватися з юристом. Невже вартість консультації в 500 гривень порівнянна з втратою половини квартири. Якби такі люди вчасно зверталися до сімейного адвоката, вони б знали, що всі гроші зароблені одним із подружжя в шлюбі, вважаються сумісною власністю подружжя, а також квартира, куплена на такі кошти, також вважається спільною власністю чоловіка та дружини.

І навпаки, деякі клієнтки, що звернулися до нас з проблемою «мене чоловік виселяє з його квартири і мені ніде жити» з подивом дізнаються, що половина квартири, з якої їх виселяють, належить їм на праві приватної власності. А отже, колишній чоловік не має ніякого права виселяти законного власника з його власної квартири.

Таким чином, звертатися за допомогою (консультацією) до сімейного юриста потрібно у випадках придбання нерухомого майна, транспортних засобів, цінних паперів, участі в статутному капіталі юридичних осіб та відкриття ФОП, ну і само собою в разі розлучення, поділу майна, встановлення місця проживання дитини, встановлення порядку спілкування з дитиною, участі у її вихованні, стягнення аліментів. В цілому, краще в будь-якій незрозумілій для вас ситуації сходити і проконсультуватися з сімейним юристом. Єдине з чим ми вам не зможемо допомогти, так це з вибором «другої половинки». 

Одному з наших клієнтів через 10 років подзвонила колишня дівчина і сказала що у нього є дитина і вона буде подавати на аліменти. А у нього вже давно нова дружина і діти, причому він навіть не пам’ятав ім’я колишньої дівчини і звичайно навіть не припускав, що у нього може десь ще бути дитина. Інформація про ще одну дитину стала для нього шоком, причому він боявся реакції нової дружини на таку інформацію. Завдяки нашим послугам ми з’ясували, що на момент народження дитини колишня дівчина не знала ні прізвища, ні по батькові нашого клієнта і у свідоцтві про народження дитини записана зовсім інша людина. Отже, навіть якщо дійсно наш клієнт є батьком дитини, то його колишня дівчина в будь-якому випадку не зможе подати на нього в суд позов про стягнення аліментів, оскільки в свідоцтві про народження батьком дитини вписано іншу особу.

Чому проблеми при розлученні виникають зненацька?

Все просто. Коли ми вступаємо у шлюб, ми сліпо віримо людині з якою збираємося зв’язати свою долю. Але ніхто не замислюється, як далі складеться доля, як поведе себе людина, зіткнувшись з побутовими життєвими труднощами. Хтось наполегливо протистоїть життєвим труднощам і робить все для збереження сім’ї, а хтось ламається під тиском обставин, кидає все і ховається від проблем. Часто один з подружжя втомлюється від побутових проблем і починає шукати щастя на стороні. Другий з подружжя, як правило, дізнається про це несподівано, після чого сімейні відносини починають рухатися в бік розірвання шлюбу. Саме тому, що ми не можемо передбачити поведінку нашої другої половинки, розлучення як правило підкрадається несподівано. 

Практика свідчить про те, що не можна сліпо вірити дружині або чоловікові. Як говоритися «Довіряй але перевіряй».

Розлучення через РАГС.

Як вже вище зазначалося, самим простим способом розірвання шлюбу, є розлучення через РАГС. Але розірвати шлюб через РАГС можливо у разі відсутності у пари дітей і наявності обопільного бажання на це. У разі розірвання шлюбу через РАГС, подружжя разом приходить до органу державної реєстрації актів цивільного стану і подає спільну заяву про розлучення. При собі необхідно мати паспорти і оригінал свідоцтва про шлюб. Після подачі заяви дається місяць на роздуми, після чого видається свідоцтво про розірвання шлюбу.

Розлучення через суд.

Розлучення в судовому порядку проводиться у разі наявності у пари дітей (навіть якщо обоє з подружжя згодні на розлучення) або в разі незгоди одного з подружжя на розірвання шлюбу. Через суд можна розлучитися, якщо, наприклад, один з подружжя поїхав за кордон, або його місцезнаходження невідоме. Процедура розлучення оформляється стандартною позовною заявою, питання розглядається в судових засіданнях з викликом сторін, по результатам судового процесу видається судове рішення про розірвання шлюбу. Терміни розгляду судом такої категорії справ в середньому складає близько півроку. Суд також дає сторонам місячний термін на примирення. Слід зазначити, що через суд розірвати шлюб можливо практично у всіх випадках. Суд не може вам відмовити в розірванні шлюбу виходячи зі своїх переконань, оскільки таке рішення буде вважатися «примусом до шлюбу».

Якщо дружина вагітна або недавно народила.

Єдиним винятком, коли і РАГС і суд відмовлять вам в розірванні шлюбу, є ситуація, коли ваша дружина вагітна, або має дитину до одного року. 

У таких випадках потрібно почекати з розлученням, і почекати доти, доки дитині не виповниться один рік.

Розлучення з іноземцем.

Процедура розлучення з іноземцем проводиться через суд в звичайному порядку. Добре, якщо іноземець проживає в Україні і з’явиться на судове засідання. Але, якщо іноземець в момент розлучення знаходиться закордоном, шлюборозлучний процес може затягнутися. Це викликано складністю вручення судових повісток в іншій країні. Перерви між судовими засіданнями повинні бути достатні для того, щоб іноземець встиг отримати повістку в іншій країні і приїхати в Україну на засідання. 

У такій справі від адвоката з розлучень буде потрібно знання Міжнародного законодавства щодо порядку вручення повісток в тій країні, громадянином якої є відповідач.

Оставить заявку на звонок:

[wpforms id="210"]

Карта проезда:

Добавить комментарий