По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги адвоката при ДТП

Ви на сайті адвоката по ДТП з багаторічним досвідом роботи в цивільних, адміністративних і кримінальних справах, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Я захищаю інтереси своїх клієнтів на всіх стадіях процесу, починаючи від звичайного порушення ПДР і закінчуючи досудовим слідством, а також судовим розглядом щодо ДТП з тяжкими тілесними або зі смертельними наслідками.

Володію глибокими знаннями в галузі юриспруденції та у сфері технічних характеристик механізмів скоєння дорожньо-транспортних пригод. Використовую свій багаторічний досвід і навички для отримання найкращих результатів для своїх клієнтів.

Використовую творчий підхід і юридичну гнучкість в рамках закону для пошуку нестандартних рішень. Гарантую відповідальність і конфіденційність у своїй роботі.

Я надаю комплекс юридичних і супутніх послуг у сфері дорожньо-транспортних пригод, а також у сфері відшкодування збитків і страхових спорів.

Я вважаю, що для розв’язання будь-якого питання важливо обрати фахівця з відповідним профілем і репутацією. Адже тут, як і в медицині, від професіоналізму лікаря залежить багато чого.
 
Тому я рекомендую своїм клієнтам звертатися по допомогу до адвоката, який спеціалізується в тій галузі права, в якій потрібна допомога. У цьому випадку, це сфера ДТП. Професійного адвоката вам можуть порадити родичі або знайомі, або ж ви можете знайти адвоката самостійно, почитавши відгуки в інтернеті або особисто оцінивши професіоналізм адвоката під час листування з ним.

Якщо ви потрапили в ДТП, потрібна допомога в автомобільному питанні, необхідно відшкодувати збитки з винуватця ДТП або зі страхової компанії, я рекомендую звертатися до мене, як до адвоката, що має досвід роботи в цій сфері та розуміється на тонкощах законодавства.

Я впевнений, що мій професійний підхід і багаторічний досвід допоможе вам вирішити будь-яке юридичне питання, пов’язане з ДТП.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами у сфері ДТП?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію адвоката з питань ДТП?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Чому люди потрапляють у ДТП!!!

Детальніше про адвоката по ДТП

Послуги Адвоката у справах про ДТП на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Чому вигідно наймати адвоката по ДТП?

Автоадвокат, який має великий досвід юридичної практики, розбирається в різноманітних технічних питаннях. Це дає йому змогу економити гроші клієнтів і позбавляє необхідності залучати інших фахівців. У більшості випадків адвокату вдається виграти справу без додаткових експертиз. Якщо ж експертиза необхідна, адвокат звертається до перевірених, досвідчених судових експертів-автотехніків, автотоварознавців і трасологів, висновки яких завжди є незалежними і позитивно оцінюються судом.

Також автоадвокат здатний професійно оцінити висновки будь-яких експертиз. Він може знайти прорахунки і порушення слідчого, патрульного, експерта або інших учасників справи. Це дає йому змогу використати отримані результати в інтересах клієнта на судовому процесі під час визначення вини та покарання або в питаннях відшкодування збитків у цивільних, кримінальних, та адміністративних щодо ДТП.

Основні послуги адвоката по ДТП

Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) — це подія, під час якої транспортний засіб, що рухається, зіткнувся або завдав шкоди іншому транспортному засобу, заподіяв шкоду здоров’ю людини або майну третіх осіб.

У разі ДТП важливо правильно діяти, щоб захистити свої права. У цьому вам допоможе адвокат по ДТП.

Перелік послуг адвоката по ДТП:

1. Адвокатський захист у кримінальному провадженні за ст. 286 КК України. Ця стаття передбачає відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспортних засобів, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження або смерть потерпілого. У разі порушення кримінальної справи за цією статтею адвокат по ДТП надасть вам такі послуги:

 1. Надання адвокатського захисту на стадії досудового розслідування;
 2. Захист інтересів обвинуваченого в суді;
 3. Оскарження вироку про притягнення до кримінальної відповідальності;
 4. Юридична допомога свідку під час досудового слідства та в суді;
 5. Участь у судових засіданнях;
 6. Підготовка та подання апеляційної або касаційної скарги на вирок суду.

2. Допомога у справах про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП. Ця стаття передбачає відповідальність за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів або іншого майна. Відповідальність за цією статтею передбачена у вигляді штрафу. І вартість послуг адвоката набагато вища, ніж розмір штрафу. Але справа не в цьому, справа в тому, що від того, хто винен у ДТП, і залежить те, хто кому надалі відшкодовує збитки. У разі розгляду адміністративної справи за цією статтею адвокат по ДТП надасть вам такі послуги:

 1. Надання юридичної допомоги на стадії підготовки до розгляду справи;
 2. Захист інтересів правопорушника в суді;
 3. Оскарження постанови про притягнення до адміністративної відповідальності;
 4. Захист у суді;
 5. Підготовка та подання апеляційної скарги на постанову суду.

3. Представництво інтересів потерпілого або винуватця ДТП у цивільних справах про відшкодування шкоди. У разі якщо внаслідок ДТП було завдано шкоди здоров’ю або майну потерпілого, винна сторона зобов’язана її відшкодувати. У цьому випадку адвокат надасть такі послуги:

 1. Юридична допомога на стадії досудового врегулювання спору;
 2. Представництво інтересів винної сторони в суді;
 3. Представництво інтересів потерпілої сторони в суді;
 4. Підготовка та подання позовної заяви про стягнення шкоди;
 5. Підготовка та подання позовної заяви про стягнення недоплати зі страхової компанії;
 6. Участь у судових засіданнях;
 7. Підготовка та подання заперечень (відзиву) на позовну заяву;
 8. Участь у переговорах зі страховими компаніями;
 9. Укладення мирової угоди.

4. Захист інтересів потерпілих у ДТП у кримінальному, адміністративному та цивільному провадженнях. У разі якщо внаслідок ДТП заподіяно шкоду здоров’ю або майну, потерпілий має право на відшкодування такої шкоди. У цьому випадку адвокат надасть такі послуги:

 1. Юридична допомога на стадії досудового розслідування;
 2. Представництво інтересів потерпілого в суді;
 3. Оскарження постанови про порушення кримінальної справи;
 4. Захист прав потерпілого на досудовому слідстві та в суді;
 5. Участь у судових засіданнях;
 6. Підготовка та подання апеляційної або касаційної скарги на вирок суду;
 7. Підготовка та подання позовної заяви про відшкодування шкоди;
 8. Участь у судових засіданнях у справі про відшкодування шкоди;
 9. Підготовка та подання апеляційної або касаційної скарги на рішення суду у справі про відшкодування шкоди.

Вибір адвоката по ДТП

Під час вибору адвоката по ДТП слід звернути увагу на такі фактори:

 • Досвід роботи адвоката в галузі ДТП. Важливо, щоб адвокат мав досвід роботи в даній галузі та розбирався в тонкощах автомобільного законодавства.
 • Репутація адвоката. Перед зверненням до адвоката можна почитати відгуки про його роботу.
 • Вартість послуг адвоката. Вартість послуг адвокатів по ДТП може варіюватися залежно від досвіду адвоката, складності справи та інших факторів.

Як впливає емоційний стан на аварійність?

Дуже поширене питання: Чому страхова компанія виплатила маленьку суму страхового відшкодування, що цих грошей мені не вистачило для повного ремонту мого транспортного засобу. 

У цьому то і полягає поширена помилка багатьох потерпілих у ДТП, які думають що відшкодовувати збитки їм повинна тільки страхова компанія. Ні, це не так. Страхова компанія виплачує страхове відшкодування з урахуванням зносу деталей вашої машини. Адже чому вона повинна платити вам за нові деталі, якщо вам пошкодили деталі зі зносом. А різницю між страховою виплатою і реальним зносом вам має компенсувати винуватець ДТП, і про це багато хто забуває. Страховка не захищає повністю того, хто застрахував свій автомобіль. Страхова сума повністю покриє ремонт тільки в тому випадку, якщо в ДТП постраждав повністю новий транспортний засіб. Тоді у такого транспортного засобу не буде зносу, і страхова виплата дорівнюватиме вартості ремонту. Загалом ситуація така, що старіший автомобіль, якому завдано збитків унаслідок ДТП, то меншим буде розмір страхової виплати. І навпаки. Що таке знос транспортного засобу і чому страхова компанія виплачує страхове відшкодування з урахуванням зносу, читайте нижче. 

Чому страхова компанія виплачує страхове відшкодування з урахуванням зносу?

Згідно з чинним законодавством України, під час розрахунку страхового відшкодування за обов’язковим страхуванням цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) страхова компанія враховує знос пошкоджених деталей автомобіля. Це означає, що потерпілому буде виплачено не повну вартість ремонту, а тільки частину, що відповідає стану автомобіля на момент ДТП.

Існує кілька причин, через які страхові компанії застосовують коефіцієнт зносу:

1. Справедливість. З точки зору страхових компаній, нелогічно виплачувати повну вартість ремонту автомобіля, який вже втратив частину своєї вартості через природний знос.

2. Економія. Якби страхові компанії виплачували повну вартість ремонту, їхні витрати значно б зросли. Це призвело б до підвищення вартості полісів ОСЦПВ, що негативно позначилося б на автовласниках.

3. Страховий менеджмент. Коефіцієнт зносу дає змогу страховим компаніям точніше прогнозувати свої витрати на страхові виплати. Це важливо для забезпечення фінансової стійкості страхових компаній.

Як отримати різницю між реальними збитками та страховою виплатою?

Якщо потерпілого не влаштовує розмір страхової виплати, він може отримати різницю між реальним збитком і страховою виплатою з винуватця ДТП. Для цього необхідно звернутися до суду до винуватця ДТП з позовом про відшкодування шкоди.

У позовній заяві необхідно вказати розмір реального збитку, а також суму, яку страхова компанія вже виплатила. Також необхідно надати докази завданих збитків, такі як:

 • Експертиза вартості відновлювального ремонту пошкодженого автомобіля;
 • Рахунок з офіційного СТО на ремонт автомобіля;
 • Документи, що підтверджують витрати на ремонт, якщо ремонт уже було проведено.

Суд, розглянувши позовну заяву, ухвалить рішення про стягнення з винуватця ДТП суми різниці між страховою виплатою та реальною вартістю ремонту.

Слід зазначити, що отримати різницю між реальним збитком і страховою виплатою з винуватця ДТП непросто. Винуватець ДТП може не визнавати свою провину або відмовитися від відшкодування збитків. У такому разі звернення до суду є неминучим.

Поради потерпілому:

Щоб збільшити свої шанси на отримання повної компенсації збитку, потерпілому необхідно:

 • Зібрати якомога більше доказів завданих збитків.
 • Звернутися до суду якомога раніше.
 • Скористатися послугами кваліфікованого адвоката з ДТП.

 

p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про послуги адвоката з питань ДТП

Як отримати онлайн консультацію адвоката по ДТП?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката з питань ДТП, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката по ДТП надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію автоадвоката з питань ДТП? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

 1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
 2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
 3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги автоадвоката по ДТП

Мої послуги адвоката з питань ДТП коштуватимуть вам від 2000 грн. до 20000 грн. залежно від складності послуги. Конкретну таблицю цін дуже важко встановити, оскільки складність кожної судової справи по ДТП різна, відповідно і різний обсяг необхідної роботи. Наприклад, в одній судовій справі стосовно ДТП достатньо написати до суду відзив на позовну заяву на дві сторінки, а в іншій справі такий відзив необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різною. Тому найпростіший варіант дізнатися про вартість послуги, це написати мені в Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий