По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пошта для зв’язку: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги кредитного адвоката

Ви перебуваєте на сайті адвоката, що спеціалізується на спорах з банками. Я буду використовувати свій багатий практичний досвід, щоб вирішити вашу проблему, пов’язану з погашенням кредитного боргу або виконанням зобов’язань за кредитним договором чи договором поруки. Але ви повинні розуміти, я не чарівник. Взяти кредит на серйозну суму і вийти «сухим з води» вдається далеко не кожному. Але надання юридичної підтримки в разі проблемних кредитів дає змогу скоротити негативні наслідки для клієнта. Кредити — це моя основна спеціалізація, тому я пропоную широкий спектр послуг для вирішення кредитних спорів, забезпечуючи повний супровід або надання одноразової допомоги. Я володію високою кваліфікацією в галузі банківського та фінансового права, а також постійно вдосконалюю свої знання, стежачи за актуальними змінами законодавства.

Я пропоную «під ключ» послуги в кредитній сфері, а саме:

 1. Захист ваших фінансів і майна: Допоможу зберегти ваші кошти і захистити майно, або повернути його вам повною мірою.
 2. Юридична робота з проблемними боргами: У більшості випадків існує можливість скоротити суму заборгованості за кредитом або навіть повністю позбутися її.
 3. Звільнення майна та банківських рахунків від арешту: Буде вжито всіх необхідних заходів, щоб зняти арешт з вашого майна та банківських рахунків.

Адвокат, що спеціалізується на кредитній заборгованості, має змогу долучитися до вашої справи на будь-якому етапі судочинства, навіть після винесення рішення суду, коли здається, що «шеф, все пропало». У такому разі професійний юрист надасть допомогу в поданні апеляції (якщо ви, звісно, не пропустили всі строки), оскаржить рішення суду, зменшить суму боргу або повністю виграє справу в суді апеляційної інстанції.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми адвокатськими послугами в кредитній сфері?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію адвоката з кредитних боргів?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Раджу подивитися це відео "Про вплив кредиту на підсвідомість людини". Автор порівнює кредит із наркотиком.

Детальніше про кредитного адвоката

Послуги «Кредитного адвоката» на цьому сайті надається адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Які послуги в кредитній сфері ви можете у мене отримати?

 1. Перш за все, це участь у судових засіданнях і захист інтересів клієнтів у судових спорах за позовом банку або іншої кредитної організації до своїх кредитних позичальників.
 2. Написання та подання до суду необхідних документів для захисту клієнта, таких як заперечення, відзиви, пояснення, клопотання та заяви.
 3. Написання документів і надсилання на електронну пошту клієнта, клієнт сам роздруковує, підписує, підписує і надсилає до суду (так послуги коштуватимуть дешевше).
 4. Пред’явлення позовів до банків або інших кредитних організацій про визнання кредитного договору недійсним, скасування іпотеки або поруки, встановлення розміру заборгованості за кредитним договором, визнання недійсним договору уступки права вимог, або іншого договору з продажу кредиту.
 5. Оскарження перереєстрації квартири або іншого приміщення на колекторів або банк за іпотечним застереженням.
 6. Скасування досудових способів звернення стягнення на заставне або іпотечне майно.
 7. Оскарження виконавчих написів нотаріусів.
 8. Зняття арештів із зарплатних карток боржників за кредитами.
 9. Супровід переговорів з банками про повне погашення боргу за кредитом зі значним дисконтом.
 10. Юридичний супровід угод щодо отримання кредиту в приватних кредитних організаціях, кредитних спілках.
 11. Юридичний супровід отримання одного великого кредиту для погашення декількох маленьких боргів по МФО.
p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про кредитного юриста

Як отримати онлайн консультацію адвоката з кредитних питань?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката з кредитних боргів, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації кредитного юриста надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію кредитного адвоката? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

 1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
 2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
 3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги кредитного адвоката

Мої послуги кредитного адвоката вам обійдуться від 2000 грн. до 20 000 грн. залежно від складності послуги. Конкретну таблицю розцінок дуже важко встановити, оскільки складність кожної кредитної справи різна, відповідно і різний обсяг роботи необхідно виконати. Наприклад, в одній кредитній справі достатньо написати до суду відзив на позов на дві сторінки, а в іншій справі такий відзив необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуги буде різна. Тому найпростіший варіант дізнатися вартість послуги, це написати мені на Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я зі свого боку напишу вам вартість послуг. Все досить просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий