По телефону не консультую
Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті
Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net
Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email
Автор статті:
Адвокат Нечай Руслан Васильович
Юридичні послуги щодо вступу у спадщину через суд
Ви на сайті адвоката, який займається спадковими справами. Якщо з оформленням спадщини у вас все гаразд, то значить адвокат вам для оформлення спадщини не потрібен, всю необхідну роботу вам проведе нотаріус і видасть свідоцтво про право власності на спадкове майно. Але судячи з того, що ви зайшли на мій сайт, значить у вас з оформленням спадщини не все гаразд, і вам потрібна допомога адвоката з оформлення спадщини через суд. Я займаюся такими справами. Через суд спадщина оформляється в тих випадках, коли нотаріус не може провести всі необхідні дії з оформлення спадщини або дає письмову відмову у видачі свідоцтва про право власності на спадкове майно. Причин цьому всьому може бути безліч. Найелементарніше, це відсутність правовстановлюючих документів на спадкове майно, або наявність арештів майна по якихось незначних кредитах чи штрафах за порушення правил дорожнього руху.
Як звернутися до суду щодо спадщини?
Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.
Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.
Як отримати консультацію щодо вступу в спадщину через суд?
Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.
Ніяк, консультація в офісі не надається.
Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.
Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.
Детальніше про спадкового адвоката
Послуги адвоката зі спадкових справ на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.
Чому мені варто довіритися?
Відповідальність
Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.
Юридичний досвід
Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.
Недорогі ціни
Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.
Які документи потрібні для вступу в спадщину через суд?
Вступ у спадщину в Україні можна здійснити двома способами: через нотаріуса або через суд. Вступ у спадщину через нотаріуса є простішим і швидшим способом, але він можливий тільки в тому разі, якщо між спадкоємцями немає суперечок про спадщину. Якщо ж між спадкоємцями є суперечки, то вступ у спадщину здійснюється через суд.
Порядок вступу в спадщину через суд.
Для вступу в спадщину через суд необхідно подати до суду позовну заяву. У позовній заяві необхідно вказати такі відомості:
- ПІБ спадкодавця і спадкоємців;
- Дата відкриття спадщини;
- Склад спадкового майна;
- Вимоги спадкоємця до інших спадкоємців.
До позовної заяви необхідно додати такі документи:
- Свідоцтво про смерть спадкодавця;
- Документи, що підтверджують родинні стосунки між спадкоємцями та спадкодавцем;
- Документи, що підтверджують склад спадкового майна;
- Інші документи, що підтверджують вимоги спадкоємця до інших спадкоємців.
Строк для подання позовної заяви про вступ у спадщину становить три роки з моменту відкриття спадщини.
Розгляд справи судом.
Суд розглядає справу про вступ у спадщину протягом 2 місяців з дня надходження позовної заяви. За результатами розгляду справи суд ухвалює рішення, яким визнає право спадкоємця (позивача) на спадкове майно або його частку у спадковому майні, ну або відмовляє в позові.
Видача свідоцтва про право на спадщину.
Якщо вступ у спадщину здійснюється через суд, видача свідоцтва про право на спадщину не потрібна. У такому разі правовстановлювальним документом на спадкове майно для спадкоємця є рішення суду, яке набрало законної сили.
Чи можна вступити у спадщину без нотаріуса?
Існує низка причин, через які спадкоємці можуть звернутися до суду для вступу в спадщину без нотаріуса. До таких причин належать:
- Оскарження спадкоємцем заповіту;
- Наявність суперечок між спадкоємцями про спадщину;
- Наявність у спадкоємця неповного пакета документів, необхідних для вступу в спадщину через нотаріуса;
- Незгода спадкоємця з рішенням нотаріуса про видачу свідоцтва про право на спадщину.
Вступ у спадщину через суд є складнішим і тривалішим способом, ніж вступ у спадщину через нотаріуса. Однак цей спосіб є єдиним, у разі якщо вступ у спадщину через нотаріуса неможливий.
Як отримати онлайн консультацію з питання вступу у спадщину через суд?
Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката щодо вступу в спадщину, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката по спадковим питанням надаються безкоштовно.
Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката зі спадкових питань? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.
- У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
- Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
- Інші форми консультацій не надаються.
Скільки коштує вступити у спадщину через суд?
Мої адвокатські послуги по супроводу справи про вступ у спадщину через суд обійдуться вам від 6000 грн. до 20 000 грн. залежно від складності спадкової справи. Конкретну таблицю розцінок дуже важко встановити, оскільки складність кожної справи щодо вступу в спадщину в судовому порядку різна, відповідно і різний обсяг роботи необхідно виконати. Наприклад, в одній судовій справі щодо спадщини достатньо написати до суду відзив на позов на дві сторінки, а в іншій справі такий відзив необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різна. Тому найпростіший варіант дізнатися вартість послуг, це написати мені на Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я зі свого боку напишу вам вартість послуг. Все досить просто.
Як проконсультуватися?
По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.
Не забувайте про коментарі
Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.