По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги АвтоАдвоката

Основні підстави для зупинки транспортного засобу поліцією в Україні

Згідно зі статтею 35 Закону України «Про Національну поліцію», поліцейські мають право зупиняти транспортні засоби в таких випадках:

 • Порушення правил дорожнього руху. Це найпоширеніша підстава для зупинки автомобіля. Поліцейський може зупинити автомобіль, якщо він бачить, що водій порушив правила дорожнього руху, наприклад, перевищив швидкість, проїхав на червоне світло або не зупинився на стоп-лінії.
 • Очевидні ознаки технічної несправності транспортного засобу. Якщо в автомобіля є явні ознаки технічної несправності, наприклад, не працює світло або гальма, поліцейський може зупинити його для перевірки.
 • Якщо транспортний засіб використовується в цілях, що загрожують безпеці громадян або громадському порядку. Наприклад, поліцейський може зупинити автомобіль, якщо він перевозить вибухові речовини або зброю, або якщо водій поводиться агресивно і загрожує іншим учасникам дорожнього руху.
 • Якщо це необхідно для виконання інших обов’язків, покладених на поліцію законом. Наприклад, поліцейський може зупинити автомобіль, щоб надати допомогу потерпілому в ДТП.

Повний перелік підстав для зупинки транспортного засобу зазначений у статті 35 Закону України «Про Національну поліцію».

Поліцейський також має право перевірити документи пасажирів автомобіля.

Якщо у водія немає при собі необхідних документів, він повинен повідомити поліцейським свої прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце проживання та номер телефону.

Поліцейський може провести поверхневу перевірку салону і багажника транспортного засобу, якщо в нього є підстави підозрювати, що в ньому перевозять заборонені речовини або предмети.

Якщо поліцейський підозрює, що водій скоїв злочин, він може провести особистий огляд водія і пасажирів, а також огляд транспортного засобу.

Якщо водій вважає, що його права було порушено, він може оскаржити дії поліцейського в суді.

Водій зобов’язаний зупинитися на вимогу поліцейського і надати йому необхідні документи, зокрема:

 • водійське посвідчення;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 • страховий поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами в автомобільній сфері?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію автоадвоката?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Як впливає емоційний стан на аварійність?

Детальніше про автоадвоката

Послуги АвтоАдвоката на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Юридичні послуги автоадвоката в Києві

Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) — це одна з найпоширеніших проблем у сучасному світі. В Україні, за даними МВС, щороку трапляється понад 100 тисяч ДТП, у яких гинуть і отримують поранення тисячі людей.

Якщо ви потрапили в ДТП, важливо знати свої права та обов’язки, а також розуміти, як діяти в цій ситуації. У цьому вам допоможе автоадвокат.

Хто такий автоадвокат?

Автоадвокат — це юрист, який спеціалізується на питаннях, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами. Він може надати вам допомогу в таких ситуаціях:

 1. Визначення винуватця ДТП;
 2. Захист потерпілого в ДТП;
 3. Захист винуватця ДТП;
 4. Взаємодія зі страховою компанією;
 5. Відшкодування шкоди, заподіяної в ДТП;
 6. Захист ваших інтересів у суді.

Поради автоадвоката, що робити, якщо ви потрапили в аварію?

Якщо ви потрапили в ДТП, важливо діяти швидко і правильно. Ось кілька порад автоадвоката, які допоможуть вам у цій ситуації:

 • Викличте поліцію. Це необхідно для оформлення ДТП і визначення винуватця події.
 • Якщо ситуація зрозуміла і в принципі сторони не проти, то можна скласти Європротокол.
 • Надайте першу допомогу постраждалим. Якщо є постраждалі, необхідно викликати швидку допомогу і надати їм першу медичну допомогу.
 • Зафіксуйте пошкодження. Сфотографуйте або зробіть відеозапис пошкоджень автомобілів, а також місця аварії. Це допоможе вам надалі під час оформлення документів і відшкодування збитків.
 • Зберіть документи. Сфотографуйте у всіх учасників ДТП їхні водійські права, документи на автомобілі, а також страхові поліси.
 • Не підписуйте жодних документів, які ви не розумієте. Якщо вам пропонують підписати документи, не поспішайте це робити. Спочатку уважно ознайомтеся з їхнім змістом.
 • Обов’язково сфотографуйте схему ДТП, підписати яку вас попросять працівники поліції.
 • Перед підписанням схеми ДТП обов’язково перевірте правильність схематичного розташування транспортних засобів.

Допомога автоадвоката

Автоадвокат допоможе вам на етапі визначення винуватця ДТП і на етапі відшкодуванням збитків. Він допоможе вам правильно оформити документи, визначити винуватця ДТП, стягнути збитки зі страхової компанії або винуватця ДТП.

Якщо ви потрапили в ДТП, не варто намагатися вирішити проблему самостійно. Зверніться до автоадвоката, який допоможе вам захистити ваші права.

Як вибрати автоадвоката?

При виборі автоадвоката слід звернути увагу на такі фактори:

 • Досвід роботи. Автоадвокат повинен мати досвід роботи у сфері дорожньо-транспортних пригод.
 • Спеціалізація. Автоадвокат повинен спеціалізуватися на питаннях, пов’язаних із ДТП.
 • Вартість послуг. Вартість послуг автоадвоката може варіюватися залежно від його досвіду, спеціалізації та складності справи.
Ви можете звернутися до адвоката за рекомендацією знайомих або знайти його в інтернеті. Також ви можете звернутися до юридичної компанії, яка спеціалізується на питаннях, пов’язаних із ДТП.

Юридична допомога автоадвоката дуже корисна в разі, якщо ви потрапили в ДТП. Автоадвокат допоможе вам захистити ваші права та інтереси, а також отримати максимально можливу компенсацію збитку.

p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про послуги автоадвоката

Як отримати онлайн консультацію автоадвоката?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію автоадвоката з автомобільних питань, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації автоадвоката надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію автоадвоката з питань ДТП? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

 1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
 2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
 3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги автомобільного адвоката

Мої послуги автоадвоката коштуватимуть вам від 2000 грн. до 20000 грн. залежно від складності послуги. Конкретну таблицю цін дуже важко встановити, оскільки складність кожної судової справи з автомобільного питання різна, відповідно і різний обсяг необхідної роботи. Наприклад, в одній судовій справі стосовно ДТП достатньо написати до суду відзив на позовну заяву на дві сторінки, а в іншій справі такий відзив необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різною. Тому найпростіший варіант дізнатися про вартість послуги, це написати мені в Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий