По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Юридичний супровід купівлі квартири та інших угод з нерухомістю

Навіщо вам юридичний супровід, якщо нотаріус і так все перевіряє?

Це поширена помилка. Нотаріус нічого не перевіряє. Нотаріус тільки складає та посвідчує договір і перевіряє, чи немає заборон на відчуження майна. Нотаріус ніколи вам не перевірить ділову репутацію продавця і не знайде інші приховані проблеми, які в подальшому можуть призвести до визнання угоди недійсною. Саме для цієї мети потрібен юрист. Юрист перевірить, чи не ведуться будь-які судові тяжби щодо нерухомого майна, чи не є воно спірним предметом спадщини, чи не є предметом договору довічного утримання, чи не виведене в незаконний спосіб з-під іпотеки, чи не продається з метою «уникнути виконання своїх фінансових зобов’язань» тощо.

Так, у переважній більшості випадків угоди проходять гладко і юрист не знаходить ніяких «підводних каменів», але це не означає, що потрібно ризикувати. Хоч це не часто буває, але все-таки у вас є шанс «нарватися» на шахрая або просто нечесну на руку людину, яка продасть вам якусь спірну квартиру, після купівлі якої вам доведеться сидіти в судах не один рік і витрачати гроші на адвокатів. 
Тому не варто економити на юристах під час купівлі нерухомості, тим паче, що вартість юридичного супроводу копійчана порівняно з вартістю нерухомого майна.

Мої послуги обійдуться вам 100 доларів США за один виїзд на угоду. Погодьтеся, порівняно з вартістю квартири в Києві це копійки.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами з супроводу угод?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію щодо нерухомості?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

11 Випадків коли Не можна купувати Квартиру

Детальніше про адвоката із супроводу угод з нерухомістю

Послуги «Адвоката по супроводу угод купівлі-продажу квартир» на цьому сайті надається адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Юридичний супровід угод з нерухомістю та правова експертиза документів на нерухомість

Юридичний супровід угод купівлі-продажу нерухомості та правова експертиза відповідних документів стають важливими аспектами в сучасному правовому просторі. Складність цієї галузі зумовлена постійними змінами в законодавстві та різноманітністю форм власності.

Багато хто з нас, стикаючись із питаннями нерухомості, часто не має достатньої компетенції для успішного самостійного завершення угоди. Нестача знань і досвіду в цій галузі може завдати вам значної фінансової шкоди в разі, якщо ви нарветеся на шахрая.

Нотаріальне оформлення та реєстрація нотаріусом правочинів є лише вершиною айсберга.

Що вищою є вартість угоди або привабливість «гарячої пропозиції», то критичнішою є необхідність звернутися по професійну допомогу юриста, що спеціалізується на супроводі угод з нерухомістю. Надійний супровід купівлі або продажу квартири, будинку чи іншого майна забезпечує не тільки законне проведення угоди, а й мінімізацію ризиків, пов’язаних з нею, забезпечуючи майбутньому власнику або орендарю безтурботне використання своїх інвестицій.

Основні нюанси, на які варто звернути увагу під час підготовки до угоди

 1. Документи продавця: Переконайтеся в повноті документів у продавця. Розберіться, чого може не вистачати і чому це замовчується.
 2. Статус нерухомості: Перевірте, чи не була нерухомість уже продана або подарована третій особі.
 3. Наявність судових позовів: Потрібно переконатися, чи не є нерухомість предметом будь-яких судових позовів, чи не заявляють треті особи на неї свої права.
 4. Обмеження на відчуження: Перевірте, чи не перебуває майно в іпотеці (відсутність запису в реєстрі іпотек не гарантує вам відсутність обтяжень на продаж).
Повноцінна підготовка та підтримка угод з нерухомістю — це моє завдання як кваліфікованого правового фахівця.

Як я будую роботу з клієнтами?

 • Об’єкт нерухомості ви знаходите самостійно.
 • Просите документи на нерухомість у продавця після чого зв’язуєтеся зі мною через Telegram або e-mail.
 • Надсилаєте на Telegram або E-mail документи на нерухомість для попередньої перевірки.
 • Домовляємося на конкретну дату і час для виїзду до нотаріуса та юридичного супроводу угоди з нерухомістю.

Мій досвід у судовому представництві в галузі нерухомості дає мені змогу проводити якісні перевірки документів та надавати повний юридичний супровід «під ключ». Нерухомість — це надійне вкладення, і я допоможу вам зробити його безпечним і прибутковим.

Купівля нерухомості — це не просто інвестиція, це створення затишку для вашої родини або надійний спосіб примноження капіталу. Для мінімізації ризиків і максимальної радості від вашої угоди, довіртеся мені. Не ризикуйте, обирайте надійність!

Запам'ятайте два важливі моменти:

Юридичний супровід коштує набагато дешевше, ніж послуги адвоката в разі судових спорів з нерухомістю.

На відміну від брокера, адвокат або юрист не зацікавлений у тому, щоб угода відбулася. Він у будь-якому разі отримає свій гонорар незалежно від результатів угоди. А ось нотаріус і брокер отримують оплату тільки в разі, якщо угода відбудеться. Відповідно їм вигідно закрити очі на деякі неузгодженості і щось від вас приховати. 

У будь-якій угоді з нерухомістю (купівля, продаж, обмін, дарування) коректне оформлення документів відіграє ключову роль. Неналежна підготовка може призвести до судових спорів. Для мінімізації ризиків моя рекомендація — проводьте юридичну перевірку документів під час купівлі нерухомості (квартири, будинку, землі).

Я гарантую повний юридичний супровід угод з нерухомістю як на вторинному ринку, так і на етапі будівництва та інвестицій, попередньо проаналізувавши ваші ризики.

p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про послуги адвоката із супроводу угод щодо купівлі-продажу квартир

Як отримати онлайн консультацію адвоката з нерухомості?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката щодо купівлі квартири, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката з питань нерухомості надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката щодо нерухомості? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

 1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
 2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
 3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги адвоката щодо супроводу угод з нерухомістю

Вартість послуг становить 4000 грн. за один виїзд на угоду до нотаріуса або забудовника в межах міста Києва. Ціна не залежить від того, укладаєте ви попередню угоду чи основний договір купівлі-продажу квартири або іншої нерухомості. Також можливий варіант віддаленої перевірки документів продавця на нерухомість. Ви скануєте наявні у вас документи і надсилаєте на e-mail, я перевірю і відпишуся вам про результат перевірки. Вартість перевірки документів в електронному вигляді становить 2000 грн.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий