По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги адвоката по 130 статті

Ви перебуваєте на сайті адвоката, який спеціалізується на справах по 130 статті КУпАП. Я надаю своїм клієнтам захист у справах за 130 статтею. Вам не потрібно тішити себе ілюзіями, що ви наймете адвоката, і він вирішить усі ваші проблеми. Це не так. Останнім часом суди в більшості випадків стають на бік поліцейських і без розбору всіх штрафують і позбавляють водійських прав. Одразу відповідаю на популярне запитання, уникнути позбавлення прав і відбутися тільки штрафом (у разі якщо ви винні) неможливо. Ви обов’язково отримаєте і позбавлення прав і штраф. Якщо ви підете на суд самостійно, навіть якщо у вас є вагомі докази своєї невинуватості, вас ніхто не буде слухати. Єдиний випадок, коли судді слухають осіб, які притягаються до адміністративної відповідальності, це коли вони приходять з адвокатом. Тут логіка проста, якщо найняв адвоката, значить не згоден зі своєю виною. Якщо прийшов без адвоката і «ліпить» якусь дурню, значить хоче просто «відпетляти». Вартість моїх послуг: 4000 грн. за один похід до суду на судове засідання разом із клієнтом. Але ви маєте розуміти, що виграти справу по 130 статті досить складно. Виграти такий суд і закрити адміністративну справу можливо тільки в разі, якщо в матеріалах справи немає вашої відмови (записаної на відео) від проходження медичного огляду на проходження наркотичного або алкогольного сп’яніння, або від проходження драгера.

Якщо ви на відео офіційно відмовилися, значить ви винні. Також виграти справу можна якщо ви дмухнули в драгер, висловили свою незгоду з його показниками, а працівники поліції відмовилися вас відвезти на медичний огляд. Загалом кожен випадок індивідуальний. Щоб я міг вам щось притомне відповісти, ви заздалегідь маєте сходити до суду, підійти до свого судді, попросити дати справу на ознайомлення, сфотографувати всі матеріали, а також переписати на флешку або диск відео з нагрудних камер поліцейських.

Після того, як ви надішлете мені ці матеріали, я зможу точніше сказати, чи є у вас шанс виграти справу чи ні.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами по 130 статті?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію адвоката по 130 статті?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Детальніше про адвоката по 130 статті

Послуги адвоката по 130 статті КУпАП на цьому сайті надається адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Допомога адвоката по 130 статті

Мене звати Руслан, і я адвокат, який спеціалізується на справах по 130 статті КУпАП. У цій статті я розповім вам, як підвищити свої шанси на виграш справи, якщо вас притягнули до адміністративної відповідальності за цією статтею.

Стаття 130 КУпАП передбачає відповідальність за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Останнім часом суди здебільшого стають на бік поліцейських і виносять рішення про позбавлення водійських прав і штраф. Навіть якщо ви невинні, у вас мало шансів виграти справу самостійно. Судді просто не сприймають вас всерйоз, якщо ви не заручилися юридичною підтримкою і не найняли для свого захисту адвоката.

Щоб підвищити свої шанси на успіх, вам необхідно:

Найняти адвоката. Адвокат представлятиме ваші інтереси в суді та допоможе зібрати необхідні докази вашої невинуватості.

Адвокат представлятиме ваші інтереси в суді, а також надаватиме вам юридичну допомогу на всіх етапах розгляду адміністративної справи. Адвокат допоможе вам підготуватися до судового засідання, представлятиме ваші інтереси перед суддею і відстоюватиме ваші права.

Зібрати докази невинуватості. Якщо у вас є будь-які докази своєї невинуватості, обов’язково надайте їх суду. Це можуть бути показання свідків, відеозаписи, медичні висновки тощо.

Докази вашої невинуватості можуть бути найрізноманітнішими. Наприклад, якщо ви не вживали алкоголь або наркотики, то свідчення свідків, які можуть це підтвердити, схилять суддю на ваш бік. Або якщо у вас є медичний висновок про самостійне проходження огляду на стан сп’яніння в приватному медичному закладі. Якщо ви не відмовлялися від проходження огляду на стан алкогольного або наркотичного сп’яніння, то відеозапис цього моменту також може бути доказом вашої невинуватості.

Бути готовим до суду. Перед судовим засіданням необхідно ознайомитися з матеріалами справи та підготуватися до запитань судді.

Перед судовим засіданням необхідно ознайомитися з матеріалами справи, щоб знати, які докази є в обвинувачення і які докази є у вас. Також необхідно підготуватися до запитань судді, які можуть бути поставлені вам під час судового засідання.

Що робити, якщо на вас складають протокол по 130 статті?

  1. Коли будете підписувати протокол, обов’язково біля підпису напишіть «не згоден», або просто не підписуйте протокол за 130 статтею.
  2. Якщо вам безпідставно пропонують пройти огляд, то попросіть поліцейських на камеру зафіксувати які конкретно у вас є ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння.
  3. Ніколи не відмовляйтеся від проходження огляду. Навіть якщо ви ледве на ногах стоїте, поїздка в медичний заклад дасть вам шанс «вийти сухим з води». Річ у тім, що огляд має бути проведено протягом двох годин з моменту зупинки. А в мед. установах частенько бувають черги.
  4. Тягніть час. Якщо огляд протягом двох годин не проведуть, значить вас уже не можна буде притягнути до адміністративної відповідальності.
  5. Від драгера можете відмовитися, але обов’язково повідомте на камеру поліцейським, що ви хочете, щоб вас відвезли до закладу охорони здоров’я для огляду.
p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про послуги адвоката по 130 статті

Як отримати онлайн консультацію по 130 статті?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката з питань 130 статті, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката по 130 статті надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

  1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
  2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
  3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги адвоката по 130 статті

Вартість послуг становить 4000 грн. за одне судове засідання. Що ви отримуєте за ці гроші? Ви отримуєте те, що з вами на суд йде адвокат, радить вам, що говорити судді, і відстоює ваші права під час судового засідання перед суддею. Якщо на засіданні присутній адвокат, суддя, само-собою, зобов’язана буде провести судове засідання за всіма нормами права і подивитися (дослідити) відеозапис з нагрудних камер поліцейських. Перегляд відеозапису здійснюється в присутності клієнта та адвоката на великому телевізорі в залі судового засідання. Також якщо у справі клієнт ухвалить рішення про необхідність подачі апеляційної скарги, то написання та подання апеляції коштуватиме 6000 грн.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий