По телефону не консультую
Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті
Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net
Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email
Автор статті:
Адвокат Нечай Руслан Васильович
Послуги адвоката з поділу майна
Вступаючи в шлюб, ми сподіваємося на довге і щасливе спільне життя. Однак, на жаль, реальність часто буває іншою. За статистикою, близько 40% шлюбів в Україні закінчуються розлученням.
Розлучення — це складний і болісний процес, що супроводжується безліччю проблем, одна з яких — поділ майна.
Майно, придбане в шлюбі, є спільною власністю подружжя, незалежно від того, на чиє ім’я воно було оформлено. Це означає, що при розлученні таке майно необхідно розділити, щоб кожен мав у власності свою частку.
Поділ майна може бути проведений у добровільному або в судовому порядку.
Добровільний поділ майна
Добровільний поділ майна — це найпростіший і найшвидший спосіб поділу майна. Подружжя самостійно укладає угоду про поділ майна, яка підлягає нотаріальному посвідченню.
Судовий поділ майна
Якщо подружжя не може домовитися про поділ майна самостійно, то це питання вирішується в судовому порядку.
Як скористатися моїми послугами з поділу майна?
Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.
Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.
Як отримати консультацію адвоката щодо поділу майна?
Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.
Ніяк, консультація в офісі не надається.
Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.
Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.
Поділ майна при розлученні
Детальніше про адвоката з розподілу майна
Послуги адвоката з поділу спільно нажитого майна подружжя на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.
Чому мені варто довіритися?
Відповідальність
Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.
Юридичний досвід
Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.
Недорогі ціни
Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.
Яке майно є спільно нажитим подружжям?
Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, до спільного майна подружжя належить майно, набуте ними за час шлюбу. При цьому не має значення, на чиє ім’я майно було придбано, за чиї кошти воно було оплачено, і хто з подружжя робив внесок у його придбання.
До спільного майна подружжя належать, зокрема:
- нерухоме майно (квартири, будинки, земельні ділянки тощо);
- рухоме майно (автомобілі, мотоцикли, побутова техніка тощо);
- цінні папери (акції, облігації тощо);
- грошові кошти;
- право на частку в статутному капіталі підприємства;
- інтелектуальна власність (авторське право, патентне право тощо).
До спільного майна подружжя не належать:
- майно, отримане одним із подружжя у спадщину або в дар;
- майно, придбане одним із подружжя до вступу в шлюб;
- майно, набуте одним із подружжя в період шлюбу за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна, отриманого ним у спадщину або в дар до вступу в шлюб;
- майно, придбане одним із подружжя за рахунок коштів, отриманих ним від трудової діяльності, здійснюваної ним особисто і без участі другого з подружжя;
- речі індивідуального користування (одяг, взуття, прикраси тощо);
- майнові права, не пов’язані з особистістю (наприклад, право на частку в статутному капіталі підприємства, отримане одним із подружжя в результаті внеску до статутного капіталу підприємства).
Якщо інше не передбачено шлюбним контрактом, частки подружжя у спільному майні є рівними. Однак суд може визнати за одним із подружжя право на більшу частку в майні, якщо це буде справедливо з урахуванням обставин справи. Наприклад, суд може визнати за одним із подружжя право на більшу частку в майні, якщо він зробив значний внесок у його придбання або поліпшення.
Порядок поділу майна за допомогою суду
Порядок поділу спільно нажитого майна за допомогою суду в Україні такий:
1. Складання позовної заяви. Позивач (подружжя, яке бажає розділити майно) має скласти позовну заяву до суду. У позовній заяві зазначаються такі відомості:
- ПІБ позивача та відповідача;
- Місце проживання позивача і відповідача;
- Відомості про шлюб;
- Відомості про спільно нажите майно;
- Вимоги позивача до відповідача.
2. Оплата судового збору. Під час подання позовної заяви до суду необхідно сплатити судовий збір. Розмір судового збору залежить від вартості майна, що підлягає поділу.
3. Подання позовної заяви до суду. Позовна заява подається до суду за місцем проживання відповідача, а якщо поділу підлягає нерухоме майно, то за місцем знаходження такого майна або основної його частини.
4. Розгляд справи судом. Суд призначає дату розгляду справи по суті. Під час судового розгляду суд встановлює, яке майно є спільно нажитим, визначає частки подружжя у спільному майні та порядок його поділу.
5. Винесення рішення суду. За результатами розгляду справи суд ухвалює рішення, яким визначає частки подружжя у спільному майні та порядок його поділу.
Якщо подружжя не змогло дійти згоди про розподіл майна в досудовому порядку, то спір вирішується в суді. При цьому суд може ухвалити рішення, яке не відповідатиме інтересам одного з подружжя. Тому участь адвоката в спорі щодо поділу майна між подружжям є гарантією захисту прав та інтересів клієнта, який найняв адвоката.
Строк позовної давності для пред’явлення вимог про поділ майна становить 3 роки. Не заглиблюючись у подробиці можна сказати, що строк позовної давності починає відлік з моменту розірвання шлюбу. Але це грубо кажучи. А якщо заглибитися в подробиці, то строк позовної давності за фактом починає «цокати» з моменту, коли один з подружжя починає ставити перепони другому з подружжя в користуванні спільним майном.
Під час поділу майна подружжя в судовому порядку зі сторони, яка програла, можуть бути стягнуті судові витрати, у тому числі витрати на оплату послуг адвоката.
Чому участь адвоката у спорі щодо поділу майна така необхідна?
Участь адвоката в суперечці щодо поділу майна так необхідна з кількох причин:
Адвокат володіє спеціальними знаннями в галузі сімейного права. Він знає норми чинного законодавства, судову практику і може грамотно застосувати їх у конкретній ситуації.
Адвокат може допомогти сторонам дійти згоди про розподіл майна. Це дасть змогу уникнути тривалого і дорогого судового розгляду.
Адвокат може захистити інтереси свого клієнта в суді. Він представлятиме інтереси клієнта в суді, відстоюватиме його права та інтереси і домагатиметься справедливого рішення.
Переваги участі адвоката в спорі щодо поділу майна:
Адвокат допоможе зібрати і підготувати необхідні документи для суду.
Адвокат допоможе скласти позовну заяву, яка міститиме всі необхідні вимоги та докази.
Адвокат представлятиме інтереси клієнта в суді, відповідаючи на запитання судді та опонента.
Адвокат стежитиме за ходом судового розгляду і своєчасно вживатиме заходів для захисту інтересів клієнта.
Загалом, участь адвоката в спорі щодо поділу майна є гарантією захисту прав та інтересів клієнта.
Юридичні послуги з поділу майна
Розлучення — це складний період у житті людини, що супроводжується безліччю проблем. Одна з найважливіших — це поділ майна. Якщо подружжя не може домовитися про розподіл самостійно, врешті-решт справа дійде до суду. У цьому випадку важливо, щоб ваші інтереси представляв кваліфікований адвокат.
Я надаю широкий спектр послуг у сфері поділу майна. Допоможу вам:
- Скласти угоду про поділ майна.
- Представити ваші інтереси в суді.
- Захистити ваші майнові права з урахуванням інтересів неповнолітніх дітей.
- Я спеціалізуюся на поділі майна, тому знаю всі тонкощі та нюанси цього процесу. Маю великий досвід роботи в цій галузі та допоможу вам домогтися справедливого рішення суду.
Чому вам варто звернутися до мене?
- Володію глибокими знаннями сімейного права та судової практики.
- Маю великий досвід роботи у сфері поділу майна.
- Підходжу до кожного клієнта індивідуально і враховую його інтереси.
- Мої ціни доступні кожному.
Напишіть мені в Telegram просто зараз і я запропоную вам послуги з вирішення вашого питання!
Я гарантую:
- Кваліфіковану юридичну допомогу. Я як адвокат з питань поділу майна маю великий досвід роботи у сфері поділу майна і знаю всі тонкощі цього процесу.
- Індивідуальний підхід. Враховую всі ваші інтереси та побажання.
- Доступні ціни. Мої ціни доступні кожному.
Поділ квартири (будинку) при розлученні
Особливо складним може бути поділ квартири або будинку. У цьому випадку важливо враховувати безліч чинників, зокрема:
Спільна чи особиста це власність подружжя. Якщо квартира або будинок були придбані в шлюбі, то вони вважаються спільною власністю подружжя, незалежно від того, на чиє ім’я вони були оформлені.
Частка кожного з подружжя у спільній власності. Частки подружжя у спільній власності рівні, якщо інше не передбачено шлюбним контрактом.
Наявність неповнолітніх дітей. За наявності неповнолітніх дітей суд може врахувати інтереси дітей під час поділу майна.
Поділ квартири або будинку в натурі.
Найпростішим варіантом поділу квартири або будинку є поділ у натурі. У цьому випадку кожному з подружжя присуджується певна частина квартири або будинку, якою він має право самостійно розпоряджатися.
Однак поділ квартири або будинку в натурі не завжди можливий. Наприклад, якщо квартира або будинок складається з однієї кімнати або якщо вона не може бути розділена на дві або більше частини без шкоди для її використання.
У цих випадках суд може ухвалити рішення про поділ квартири або будинку в грошовому вираженні. У цьому випадку одному з подружжя присуджується грошова компенсація в розмірі його частки у спільній власності.
Як уникнути помилок під час поділу квартири або будинку?
Щоб уникнути помилок під час поділу квартири або будинку, необхідно враховувати такі моменти:
Важливо заздалегідь визначитися з варіантом поділу майна. Якщо ви плануєте розділити квартиру або будинок у натурі, необхідно провести оцінку вартості квартири або будинку, а також отримати будівельно-технічну експертизу, щоб визначити можливість поділу квартири або будинку в натурі.
Якщо ви не впевнені у своїх силах, необхідно звернутися по допомогу до адвоката. Адвокат допоможе вам розібратися у ваших правах і обов’язках, а також складе всі необхідні документи для поділу майна.
Як відбувається поділ автомобіля при розлученні
Відповідно до Сімейного кодексу України, автомобіль, придбаний у шлюбі, є спільною власністю подружжя, незалежно від того, на чиє ім’я він був оформлений.
Якщо подружжя не може домовитися про поділ автомобіля самостійно, то це питання вирішується в судовому порядку.
Суд може ухвалити такі рішення:
- Залишити автомобіль у власності одного з подружжя, зобов’язавши другого виплатити компенсацію в розмірі половини вартості автомобіля.
- Залишити автомобіль за одним із подружжя у складі іншого майна, присудивши другій стороні інше майно або грошові кошти.
Неподільні речі, до яких належить і автомобіль, можуть бути розділені тільки за згодою сторін. Якщо сторони не можуть домовитися про поділ автомобіля, то він присуджується одній зі сторін з виплатою компенсації іншій стороні в розмірі її частки.
Автомобіль може бути розділений тільки в тому випадку, якщо він був придбаний у шлюбі і є спільною власністю подружжя. Якщо автомобіль був придбаний одним із подружжя до шлюбу, подарований або успадкований одним із подружжя в період шлюбу, то він є особистою власністю цього подружжя і не підлягає поділу.
Як уникнути помилок під час розподілу автомобіля?
Щоб уникнути помилок під час поділу автомобіля, необхідно враховувати такі моменти:
Переконайтеся, що автомобіль є спільною власністю подружжя.
Якщо ви плануєте розділити автомобіль у судовому порядку, то необхідно зібрати необхідні документи, що підтверджують право власності на автомобіль і його вартість.
Якщо ви не впевнені у своїх силах, необхідно звернутися по допомогу до адвоката.
Як отримати онлайн консультацію щодо поділу майна?
Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката щодо поділу майна, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката з розподілу майна надаються безкоштовно.
Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката з поділу спільно нажитого майна? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.
У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
Інші форми консультацій не надаються.
Ціни на послуги адвоката з поділу майна
Мої послуги адвоката щодо поділу спільно нажитого подружжям майна коштуватимуть вам від 2000 грн. до 20000 грн. залежно від складності послуги. Конкретну таблицю цін дуже важко встановити, оскільки складність кожної справи з поділу майна різна відповідно і різний обсяг необхідної роботи. Наприклад, в одній цивільній справі по розподілу спільно нажитого майна подружжя достатньо написати до суду відзив на позовну заяву на дві сторінки, а в іншій справі такий відзив необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різною. Тому найпростіший варіант дізнатися про вартість послуги, це написати мені в Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.
Як проконсультуватися?
По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.
Не забувайте про коментарі
Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.