По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги адвоката зі страхових спорів

В Україні страхування буває добровільне і буває обов’язкове.

ОСЦПВ — це обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів. Воно є обов’язковим для всіх власників транспортних засобів, зареєстрованих в Україні.

КАСКО — це добровільне страхування транспортного засобу від різних ризиків, включно зі збитками від ДТП, стихійних лих, викрадення тощо.

ОСЦПВ забезпечує страховий захист для всіх учасників ДТП, включаючи водія, пасажирів, пішоходів і власників інших транспортних засобів. У разі ДТП, страхова компанія відшкодує потерпілим заподіяну шкоду в межах страхової суми.

КАСКО забезпечує більш широкий спектр страхових ризиків, ніж ОСЦПВ. Воно також може включати в себе додаткові опції, такі як страхування від поломок, страхування від втрати ключів, страхування від пошкодження скла тощо.

Але що робити, якщо страхова компанія відмовиться виплатити вам страхове відшкодування? Або якщо вона заплатить вам менше, ніж завдані збитки?

У таких ситуаціях вам потрібен страховий адвокат. Страховий адвокат — це юрист, який спеціалізується на страховому праві. Він допоможе вам розібратися у своїх правах і отримати те, що вам належить за законом.

Перелік послуг, які ви можете отримати у мене, як у страхового адвоката:

 • Представництво інтересів у суді
 • Підготовка претензій та позовних заяв
 • Захист від регресних вимог
 • Розробка договорів (мирових угод)
 • Страховий адвокат допоможе вам у таких ситуаціях:
 • Відмова у виплаті страхового відшкодування
 • Заниження страхового відшкодування
 • Порушення строку виплати страхового відшкодування
 • Неузгоджені перерахування страхових відшкодувань

Наприклад: До мене звернувся клієнт, якому страхова компанія відмовилася виплачувати страхове відшкодування за ОСЦПВ. Я підготував позовну заяву і домігся виплати відшкодування в повному обсязі.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами у страховій сфері?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію адвоката у страхових справах?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

Чому люди потрапляють у ДТП!!!

Детальніше про адвоката зі страхових спорів

Послуги адвоката зі страхових справ на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Страхова компанія не платить по КАСКО: що робити?

На сьогоднішній день страхування КАСКО є одним з найпопулярніших видів добровільного страхування в Україні. Однак, навіть сумлінний страхувальник може зіткнутися з ситуацією, коли страхова компанія не виплачує страхове відшкодування.

Причини невиплати страхового відшкодування можуть бути різними. Іноді страхові компанії просто затягують виплати, сподіваючись, що страхувальник не звертатиметься до суду. В інших випадках страхові компанії можуть зовсім відмовитися від виплати відшкодування, посилаючись на різні обставини.

Що робити, якщо страхова компанія не платить по КАСКО?

 • Насамперед необхідно зібрати всі документи, що підтверджують факт настання страхового випадку. Це можуть бути протоколи Національної поліції, чеки на ремонт автомобіля, фотографії пошкоджень тощо.
 • Потім необхідно направити в страхову компанію претензію. У претензії необхідно вказати всі обставини справи і вимагати виплати страхового відшкодування в повному обсязі.
 • Якщо страхова компанія не задовольнить претензію, необхідно звернутися до суду. У суді вам знадобиться допомога кваліфікованого юриста, що спеціалізується на справах зі страхових спорів.

Юрист допоможе вам скласти позовну заяву і представить ваші інтереси в суді.

У більшості випадків, якщо у страхувальника є всі необхідні документи і допомога кваліфікованого юриста, суд виносить рішення на користь страхувальника.

Як написати претензію до страхової компанії?

Претензія до страхової компанії — це документ, у якому страхувальник вимагає від страховика відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок страхового випадку. Подання претензії — це перший крок до вирішення проблеми в позасудовому порядку.

Щоб правильно написати претензію, необхідно вказати такі відомості:

 1. Найменування та адресу страхової компанії.
 2. Прізвище, ім’я, по батькові та адресу страхувальника.
 3. Дата і номер договору страхування.
 4. Відомості про страховий випадок.
 5. Вимоги страхувальника.
Претензію необхідно скласти у двох примірниках, один з яких необхідно надіслати страховику рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

До претензії необхідно додати такі документи:

 • Копія договору страхування.
 • Довідка з місця ДТП (якщо йдеться про страховий випадок за ОСЦПВ).
 • Акт огляду пошкоджень автомобіля (якщо йдеться про страховий випадок за КАСКО).
 • Вартість відновлювального ремонту (якщо йдеться про страховий випадок за КАСКО).
Якщо страховик відмовить у задоволенні претензії, необхідно звернутися до суду.

Щоб зробити претензію більш переконливою, можна додати до неї такі документи:

 • Висновок незалежного експерта про вартість відновлювального ремонту.
 • Судові рішення, винесені в аналогічних справах.

Також можна вказати в претензії, що в разі відмови в задоволенні вимоги ви будете змушені звернутися до суду. Це може спонукати страховика уважніше розглянути вашу претензію.

Як отримати страхове відшкодування без проблем?

Страхування — це спосіб захистити себе від фінансових збитків у разі настання страхового випадку. Однак, навіть якщо ви застраховані, отримати страхове відшкодування не завжди буває легко. Страхові компанії часто відмовляють у виплатах, посилаючись на різні формальності.

Якщо ви зіткнулися зі страховим спором, не варто впадати у відчай. Я фахівець, який допоможе вам отримати страхове відшкодування без особливих зусиль. Я маю великий досвід у вирішенні страхових спорів. Допоможу вам підготувати всі необхідні документи, зібрати докази і представлю ваші інтереси в суді.

Не варто пускати справу на самоплив. Якщо ви зіткнулися зі страховим спором, зверніться до мене. Я допоможу вам отримати страхове відшкодування без проблем.

Перелік послуг страхового адвоката

Адвокат зі страхових спорів надає юридичну допомогу клієнтам, які зіткнулися з проблемами під час отримання страхового відшкодування. Він допомагає своїм клієнтам домогтися страхового відшкодування в повному обсязі.

Адвокат зі страхових спорів надає такі послуги:

 1. Складання позовної заяви. Адвокат допоможе вам скласти позовну заяву, яка відповідатиме вимогам законодавства України.
 2. Моніторинг судового розгляду справи. Адвокат стежитиме за перебігом судового процесу й оперативно повідомлятиме вам про його результати.
 3. Подання адвокатського запиту. Адвокат може направити адвокатський запит до страхової компанії, щоб отримати необхідні документи та інформацію.
 4. Присутність на судових засіданнях. Адвокат представлятиме ваші інтереси в суді та відстоюватиме ваші права.
 5. Складання зустрічного позову, внесення змін до позовних вимог. Адвокат може підготувати зустрічний позов, якщо страхова компанія висуває вам будь-які вимоги.
Якщо ви зіткнулися з проблемами під час отримання страхового відшкодування, зверніться до адвоката зі страхових спорів. Адвокат допоможе вам домогтися справедливості й отримати страхове відшкодування в повному обсязі.

Як я допоможу вам виграти справу зі страховою компанією?

Страхові компанії часто намагаються заощадити гроші, відмовляючи у виплатах або пропонуючи занижені суми. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, вам потрібна допомога досвідченого юриста.

Я маю значний досвід роботи зі страховими компаніями. Знаю, як вони працюють, і знаю, як домогтися справедливого рішення.

Допоможу клієнту вирішити проблеми зі страховими компаніями в досудовому порядку. Проведу переговори та інші процедури, щоб домогтися виплати за страховкою.

Якщо переговори не увінчалися успіхом, я готовий захищати ваші інтереси в суді. Я маю великий досвід ведення судових справ і знаю, як домогтися позитивного результату.

p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про послуги страхового адвоката

Як отримати онлайн консультацію адвоката зі страхових справ?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката з питань страхових спорів, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката по страховим справам надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію автоадвоката з питань страхування? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

 1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
 2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
 3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги адвоката по страховці

Мої послуги адвоката з питань страхового відшкодування коштуватимуть вам від 2000 грн. до 20000 грн. залежно від складності послуги. Конкретну таблицю цін дуже важко встановити, оскільки складність кожної судової справи по стягненню страхового відшкодування зі страхової компанії різна, відповідно і різний обсяг необхідної роботи. Наприклад, в одній судовій справі стосовно виплати страховки достатньо написати до суду відзив на позовну заяву на дві сторінки, а в іншій справі такий відзив необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різною. Тому найпростіший варіант дізнатися про вартість послуги, це написати мені в Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий