По телефону не консультую

Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті

Пишіть на пошту: advockat_@ukr.net

Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email

p-krug-min

Автор статті:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

p-krug-min

Послуги адвоката по стягненню боргів з фізичних та юридичних осіб

У сучасному світі аферистів і пофігістів ми всі іноді стикаємося з ситуаціями, коли гроші, які ми дали комусь у борг, з різних причин не повертаються. Такі ситуації можуть виникнути в різних галузях, чи то розширення бізнесу, особисті фінанси, чи то просто співробітник на роботі попросив позичити гроші на купівлю квартири або нової машини. Якщо ви опинилися в подібній ситуації, і ваш позичальник не бажає повертати вам борг, важливо знати, які кроки насамперед необхідно зробити. У переважній більшості випадків першим кроком, який вам необхідно зробити, є подача позову до суду, для чого вам необхідно звернутися до мене — професійного адвоката, що спеціалізується на боргових зобов’язаннях. Зв’яжіться зі мною через Telegram, Viber або Email, і ми обговоримо вашу ситуацію та можливі дії для повернення ваших фінансів. Повернення боргів — один із ключових напрямків моєї практики, і я готовий допомогти вам у цій непростій справі.

Процес стягнення боргу починається зі збору документів, що підтверджують наявність факту боргу, а також виставлення письмових вимог боржнику про його повернення. Після цього кредитор може звернутися до суду і почати процес судового стягнення. Судове рішення може містити різні заходи, спрямовані на примус боржника до виплати боргу, включно з арештом майна, грошових коштів або стягненням із зарплати.
Список моїх послуг у сфері стягнення боргів:
 • Повернення боргів за звичайними розписками.
 • Повернення боргів за нотаріальними розписками.
 • Повернення боргів за договорами, в тому числі нотаріальними.
 • Повернення грошей за проданий або поставлений товар.
 • Повернення боргів за виконані роботи.
 • Стягнення грошових коштів за надані послуги.
 • Повернення вкладених у бізнес грошових коштів.
 • Будь-який каприз за ваші гроші.

Найголовніше у вашій ситуації — це не пропустити строк позовної давності. Адже якщо ви його пропустите, то до адвоката звертатися вже не буде жодного сенсу. Тому з подачею позову до суду на боржника не варто тягнути кота за одне місце. Крім цього, важливо правильно оцінити всі правові ризики щодо фактичного повернення боргу. Часто люди отримують судові рішення, які неможливо виконати. Я допоможу вам розібратися у вашій конкретній ситуації, підібравши максимально ефективний спосіб стягнення боргу. Я розумію, що кожен випадок унікальний, і я готовий підтримати вас, незалежно від його складності. Моя професійна кваліфікація та досвід у цій галузі забезпечать вам надійне вирішення проблем, пов’язаних із поверненням боргів.

p-kolbasa-min

Як скористатися моїми послугами з повернення боргів?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.

Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

p-krug-min

Як отримати консультацію адвоката зі стягнення боргів?

Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.

Ніяк, консультація в офісі не надається.

Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.

Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.

7 помилок під час стягнення боргів

Детальніше про адвоката по стягненню боргів

Послуги «Адвоката по стягненню боргів» на цьому сайті надається адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.

Чому мені варто довіритися?

Відповідальність

Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід

Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни

Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.

Як люди потрапляють у боргову яму?

Заборгованість — це неприємне явище, яке може зіпсувати життя будь-якій людині. Вона може виникнути внаслідок різних обставин, але в усіх випадках призводить до негативних наслідків.

Один із найпоширеніших видів заборгованості — це кредит. Якщо ви не можете вчасно виплачувати кредит, то вам доведеться платити штрафи, пені, а також терпіти інші негативні наслідки, пов’язані з виниклою заборгованістю. Це може призвести до того, що ви не зможете погасити кредит взагалі, а ваша кредитна історія буде повністю зіпсована.

Інший спосіб виникнення заборгованості — це борги, що виникають унаслідок господарської діяльності, діяльності ФОП, або просто фізичної особи, яка залучила чужі гроші під бізнес-проєкт. Наприклад, постачальник може поставити товар покупцеві, а покупець не заплатити за нього. У такому разі постачальник наймає адвоката, який, своєю чергою, подає на покупця до суду, і той уже виплачує борг у судовому порядку з усіма судовими витратами, включно з судовим збором, виконавчим збором, а також витратами постачальника на правову допомогу адвоката.

Ще один варіант виникнення заборгованості — це позика за розпискою. Якщо ви не повертаєте борг за розпискою, то кредитор може звернутися до суду і стягнути з вас борг через суд.

Щоб уникнути виникнення заборгованості, важливо уважно читати договори і не брати в борг більше, ніж ви можете повернути. Якщо ви все ж потрапили в боргову яму, то не варто впадати у відчай. Є багато способів вирішити цю проблему, але це вже предмет іншої розмови, а поки що давайте поговоримо про мої юридичні послуги з повернення заборгованості через суд.

Як провести стягнення боргу?

Припустимо, вам винні гроші? Це може бути хто завгодно: друг, родич, контрагент або навіть організація. Неважливо хто це, важливо тільки те, що ви хочете повернути свої гроші.

У вас є два основні способи стягнути борг:

1. Досудове врегулювання спору. Це найпростіший і найшвидший спосіб. Ви можете написати боржнику претензію або офіційний лист. Якщо боржник не відповідатиме на ваші вимоги, в цьому випадку ви можете переходити до другої фази, це звернення до суду.

2. Судове стягнення боргу. Це складніший і триваліший процес, але він може бути єдиним способом повернути ваші гроші, якщо боржник відмовляється платити добровільно. Я надаю послуги адвоката як з написання позовних заяв про стягнення заборгованості, так і з супроводу таких справ у суді. Для того щоб дізнатися вартість моїх послуг або домовитися про співпрацю, напишіть мені в Telegram.  

Отже, якщо ви не знаєте, як стягнути борг самостійно, зверніться по допомогу до юриста, написавши мені на Telegram. Досвідчений юрист допоможе вам обрати найкращий спосіб стягнення боргу та домогтися позитивного результату.

Які бувають типи боржників?

Стягнення боргів без зайвого клопоту

Вам хтось винен гроші? Не знаєте, як їх повернути? Не хвилюйтеся, я допоможу! Мій основний профіль — це спеціалізація на стягненні боргів. Я зроблю все, щоб ви отримали свої гроші якомога швидше і з мінімальними витратами.

Я пропоную широкий спектр послуг зі стягнення боргів:

Юридичне оформлення позики: Складання розписок і договорів позики під час передачі грошей у позики.

Складання документів до суду: підготую всі необхідні документи для подачі позову до суду і подальшого судового стягнення боргу.

Представництво ваших інтересів у суді: буду представляти ваші інтереси під час проведення судових засідань до отримання переможного рішення суду.

Представництво у виконавчому провадженні: стежитиму за тим, щоб рішення суду про стягнення боргу було виконано в повному обсязі.

Повернення боргу часто буває складним і стресовим процесом, але я зроблю все, щоб зробити цей процес якомога простішим і ефективнішим для вас.

Як повернути борг, якщо боржник не платить?

Ви дали комусь у борг, а він не повертає? Це може бути дуже неприємно і навіть прикро. Але не впадайте у відчай, вихід завжди є! Хоча буває не завжди. Досвідчений юрист може допомогти вам повернути борг законними способами.

Що зробить досвідчений юрист?

Проаналізує фінансовий стан вашого позичальника. Це допоможе зрозуміти, чи є в нього можливість повернути борг.

Перевірить наявність нерухомого, а також рухомого майна у боржника, банківських рахунків. Це допоможе знайти майно боржника, яке можна буде продати в рахунок погашення боргу.

Знайде найефективніші та маловитратні способи стягнення боргу. Це може бути судовий спосіб, стягнення грошей через виконавчий напис нотаріуса і приватних виконавців, а також інші компромісні способи повернення боргу.

Чому важливий саме досвід юриста?

Досвідчений юрист досконало володіє процесуальним законодавством, що своєю чергою є гарантією правильного складання документів і захисту ваших інтересів у суді.

Досвід юриста саме у сфері повернення боргів допоможе йому знайти найефективніші способи стягнення боргу навіть шляхом ефективних переговорів з боржником.

Якщо ви хочете повернути борг, не сподівайтеся на диво або на порядність самого боржника. Зверніться до досвідченого юриста. Він допоможе вам вирішити цю проблему законними та ефективними способами.

Чого не варто від мене очікувати?

Я допомагаю людям стягувати борги в рамках закону. Я не використовую незаконні методи, як-от погрози або психологічний тиск. Я працюю професійно і грамотно, для того щоб отримати для вас реальний і швидкий результат.

Я впевнений, що навіть старий і давній борг можна повернути, якщо підійти до вирішення питання правильно. Якщо звісно сума боргу суттєва. Я як адвокат маю великий досвід роботи у сфері стягнення заборгованості, і допоможу вам повернути ваші гроші.

p-kolbasa-vertikal-min

Відгуки про послуги адвоката зі стягнення боргів

Як отримати онлайн консультацію адвоката щодо боргів?

Якщо вам усе-таки хочеться отримати консультацію адвоката з повернення боргів, ви це можете зробити тільки онлайн. Онлайн консультації адвоката по боргам надаються безкоштовно. 

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката з боргів? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.

 1. У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
 2. Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
 3. Інші форми консультацій не надаються.
p-kolbasa-min

Ціни на послуги адвоката з повернення боргів

Мої послуги адвоката щодо стягнення заборгованості коштуватимуть вам від 2000 грн. до 20000 грн. залежно від складності послуги. Конкретну таблицю цін дуже важко встановити, оскільки складність кожної справи різна відповідно і різний обсяг необхідної роботи. Наприклад, в одній судовій справі достатньо написати до суду відзив на позовну заяву на дві сторінки, а в іншій справі такий відзив необхідно написати на п’ятнадцять сторінок плюс подати кілька інших клопотань. Відповідно ціна послуг буде різною. Тому найпростіший варіант дізнатися про вартість послуги, це написати мені в Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.

Як проконсультуватися?

По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.

Не забувайте про коментарі

Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.

Добавить комментарий