Вы сейчас просматриваете Юрист по Іпотеці (Київ)

Юрист по Іпотеці (Київ)

Консультація юриста по іпотеці.

Консультація юриста, якщо у вас виникли проблеми за іпотечним боргом перед банком.
Адвокат по іпотеці в Києві, послуги іпотечного адвоката. 
Ми знаємо як захистити своїх клієнтів від свавілля банків. 
Скасуємо виконавчий напис, повернемо назад у власність іпотечну нерухомість.

Послуги юриста по іпотеці.

Пропонуємо юридичні послуги з порятунку іпотечного майна. Практично з кожної складної ситуації іпотечний юрист допоможе вам знайти гідний вихід. В найскладніших ситуаціях зможемо на кілька років розтягнути судовий процес, або процес досудового стягнення на іпотеку, а за цей час іпотеку здавати в оренду або одержувати інший дохід від користування нею. 

Тому допомога іпотечного юриста в судових спорах по іпотеці досить вигідне вкладення. 

Займаємося іпотечними проблемами досить тривалий час, і останнім часом частенько стикаємося з ситуаціями, коли колекторські організації чи банки використовуючи позасудові способи звернення стягнення на іпотеку, без відома іпотекодавців, приймають у власність іпотечне майно, а потім його продають. Якщо у вас схожа ситуація, ваше житло банк прийняв у власність і вимагає негайно виселитися з квартири, не втрачайте час та звертайтеся до іпотечного адвоката. Будь-яке зволікання може призвести до того, що банк продасть ваше житло третій особі – добросовісному покупцеві, і тоді шансів повернути його назад значно менше. Унеможливимо будь-які дії банку щодо застосування досудового способу звернення стягнення на іпотеку, будь-то прийняття у власність іпотечного майна, будь-то продаж іпотечного майна по іпотечному застереженні третій особі покупцеві, будь-то вчинення виконавчого напису на договорі іпотеки. 

Справа в тому, що в разі застосування досудового способу звернення стягнення на іпотеку, банк повинен дотримуватися такої послідовності дій: 

  • повідомлення позичальника та іпотекодавця про намір банку здійснити досудове звернення стягнення на іпотеку; 
  • повідомлення позичальника та іпотекодавця про обраний спосіб досудового врегулювання спору;
  • надання іпотекодавцю строку на добровільне погашення простроченої заборгованості, реєстрація інформації про застосування досудового способу звернення стягнення на іпотеку в реєстрі; 
  • сума заборгованості за кредитом повинна бути прозора, і не викликати спорів а ні з боку позичальника, а ні з боку іпотекодавця; 
  • експертна оцінка предмета іпотеки, за якою банк бере її собі у власність або продає, повинна бути ринковою, а не вигідною банку. 

Дотримати ці умови в ідеалі практично неможливо, що дає можливість іпотечному юристу оскаржити будь-яке прийняття у власність іпотечного майна або його продаж третій особі покупцеві. 

Участь адвоката в судових спорах стосовно іпотеки.

Крім позасудових способів звернення стягнення на іпотеку, банки також звертають стягнення на іпотеку в судовому порядку, в тому числі і отримують рішення суду про прийняття іпотеки у власність чи право її продажу будь-якій особі. 

Якщо банк подав до суду, то без іпотечного юриста вам не обійтися. 

Для банків судове рішення – це надійний спосіб стягнення, оскільки його вже складніше відмінити чи оскаржити, тому вони частенько ним користуються. Як і в досудових способах звернення стягнення, в суді банк також повинен показати лист-повідомлення боржнику та іпотекодавцю про звернення стягнення на іпотеку, листи про надання строку на добровільне погашення простроченої заборгованості за кредитом. Також, банк має довести в суді обґрунтованість і правильність розрахунку заборгованості, нарахованих відсотків, штрафів і пені. Щоб у цьому розібратися, оскаржити надані банком документи, застосувати строки позовної давності до розрахунку заборгованості, вам знадобиться іпотечний юрист. 

Надаємо консультації по іпотеці, як на стадії укладення самого іпотечного договору, так і на стадії звернення стягнення на іпотеку.

Порадимо, як без дозволу банку зареєструвати (прописати) неповнолітніх дітей в іпотечній квартирі, що призведе до значних труднощів при спробі банку звернути стягнення на квартиру. Захистимо ваші права в судах як за позовом банку про звернення стягнення на іпотеку, так і за вашим позовами про скасування реєстрації права власності за банком на іпотеку, визнання недійсним договору купівлі-продажу іпотечної квартири третій особі, оскаржимо публічні торги. Оскаржимо і скасуємо судове рішення про визнання за банком права власності або застосування інших способів звернення стягнення. Ми вкрай не радимо намагатися самостійно протистояти банку, оскільки збитки, які ви понесете, значно більші ніж витрати на юридичну допомогу іпотечного юриста.

Оставить заявку на звонок:

[wpforms id="210"]

Карта проезда:

Добавить комментарий