По телефону не консультую
Консультацію можна отримати тільки безкоштовно в онлайн чаті
Пошта для зв’язку: advockat_@ukr.net
Для замовлення послуги спочатку напишіть мені в Telegram або на email


Автор статті:
Адвокат Нечай Руслан Васильович

Юридичні послуги щодо скасування виконавчих написів нотаріусів, підстави, ціни
Ціна скасування виконавчого напису:
Надаю юридичні послуги зі скасування виконавчих написів через суд. Вартість комплексного супроводу судової справи щодо скасування виконавчого напису (під ключ) становить — 10 000 грн. Якщо у справі необхідно заявляти клопотання про забезпечення позову шляхом зупинення виконавчого провадження, то вартість комплексу послуг складе 12 000 грн. Увага, ціни актуальні станом на 2025 рік. І ще одна важлива річ. Сума, яку ви заплатите за мої послуги, буде вам повернута за рахунок кредитора рішенням суду. Тобто, мої послуги вам обійдуться безкоштовно, вірніше за них заплатить той, з ініціативи якого було видано виконавчий напис (Банк, МФО, Фін. компанія). Якщо ви шукайте юриста для скасування виконавчого напису, то вважайте що ви його знайшли. Якщо мої ціни вас влаштовують, то ласкаво просимо, напишіть мені на Telegram. Якщо ціна послуг вам не підходить, читайте інформацію нижче, можливий варіант подешевше.
Оберіть, який спосіб співпраці вам підходить, і напишіть мені в Telegram. Тільки відразу пишіть чітко і зрозуміло, наприклад «Я хочу, щоб ви підготували мені позовну заяву про скасування виконавчого напису нотаріуса за 4000 грн.». Перше, що я у вас запрошу для підготовки позову, це постанова приватного виконавця про відкриття виконавчого провадження з ідентифікатором доступу. Її можна завантажити в застосунку «Дія».

Як скористатися моїми послугами зі скасування напису?

Дуже переконливе прохання, не треба мені одразу дзвонити та розповідати про свої проблеми, або не дай боже починати розмову зі слів «а підкажіть». По-перше, на слух юридична інформація дуже складно сприймається. А по-друге, у юридичній роботі дуже важливими є документи, а не слова. Тому спочатку детально опишіть свою проблему мені на Telegram, плюс надішліть всі наявні у вас документи. Я проаналізую вашу ситуацію, подивлюся документи, і відпишуся вам щодо ціни послуг та по ситуації в цілому. Далі, якщо вас влаштує моя ціна, тоді вже зізвонимося, укладемо договір і я почну працювати.
Щодо консультацій: Я не надаю ні платних, ні безкоштовних юридичних консультацій, тим більше будь-яких консультацій по телефону. Якщо вам потрібно просто проконсультуватися і ви не збираєтесь замовляти будь-які послуги та наймати адвоката, шукайте на інших сайтах, тут консультації не надаються.

Як отримати консультацію щодо скасування напису нотаріуса?
Ніяк, консультації по телефону не надаються, шукайте на інших сайтах.
Ніяк, консультація в офісі не надається.
Ні не можна, по Telegram можна лише обговорити вартість та умови надання юридичних послуг.
Так, консультацію онлайн можна отримати, причому абсолютно безкоштовно. У нижній частині сайту встановлено онлайн-чат з адвокатом. У чаті ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і дочекатися відповіді. Якщо з якихось причин вам не відповідають, напишіть своє запитання у коментарях до цієї сторінки в самому кінці сайту. Відповіді на коментарі надаються в обов’язковому порядку.
Отмена исполнительной надписи во время военного положения
Детальніше про адвоката зі скасування виконавчих написів

Послуги адвоката щодо скасування виконавчих написів на цьому сайті надаються адвокатом Нечай Русланом Васильовичем, який є адвокатом з червня 2018 року. Адвокат спеціалізується на цивільних та господарських правовідносинах з правом представництва у всіх судах України, таких як кредитні борги, правовідносини у сфері ДТП, сімейні справи, майнові спори, стягнення боргів, господарські спори, стягнення недоплат за господарськими договорами, супровід угод з нерухомістю, розробка договорів, супровід спадкових справ, поділ спадкового майна через суд, вселення та виселення фізичних осіб у житлові приміщення, представництво в органах виконавчої служби, оскарження іпотечних договорів та багатьох інших. До початку адвокатської практики мав досвід роботи у правоохоронних органах, виконавчій службі, приватних компаніях, а також у кількох провідних рейтингових банках України. Досвід представництва у судах та юридичного супроводу судових справ – починаючи з 2007 року.
Чому мені варто довіритися?

Відповідальність
Якщо ви заплатили гроші за послугу, я намагаюся зробити роботу якнайшвидше. Само собою я не можу вам гарантувати жодного результату, але постараюся докласти всіх зусиль для швидкого та якісного виконання завдання клієнта.

Юридичний досвід
Значну частину свого життя займаюся лише юридичною роботою. Так, є багато сфер, у яких я можу дивитися на документи як «баран на нові ворота», але все-таки у більшості правовідносин я маю чітке розуміння, що і як робити.

Недорогі ціни
Якщо адвокат погано працює, то ви йому мало заплатили. Ось така аксіома існує на ринку юридичних послуг. Так, за юридичні послуги треба платити, але в мене ціни трохи нижчі, ніж у решти. Дізнатись ціну можна написавши мені на Telegram.
Як перевірити виконавчий напис нотаріуса?
Найімовірніше, про виконавчий напис нотаріуса ви дізнаєтеся після отримання повідомлення від банку про арешт зарплатного або пенсійного рахунку.
Вам на пошту має надійти лист із постановою виконавця, у цій постанові знайдіть номер виконавчого провадження та ідентифікатор доступу для сайту АСВП (ці дані знаходяться у верхній частині постанови). Якщо постанова у вас на руках, вам необхідно зайти на сайт Автоматизованої системи виконавчого провадження, перейти на вкладку «Доступ сторін до виконавчого провадження». На цій вкладці вводите номер виконавчого провадження та ідентифікатор доступу, після чого ви зайдете в електронну версію свого провадження. Серед безлічі документів, які виносилися виконавцем, шукайте скановану копію виконавчого напису нотаріуса.
Виконавці зобов’язані в електронну базу АСВП завантажувати всі матеріали провадження. Якщо приватний виконавець завантажив у базу скановану копію виконавчого напису нотаріуса, то потреби в поїздці до приватного виконавця вже не буде. Одразу пересилайте мені всі документи, щоб я міг почати процес оскарження виконавчого напису.
Що необхідно для того, щоб скасувати виконавчий напис, якщо доступу до бази АСВП у вас немає?
Вам необхідно особисто поїхати до вашого приватного виконавця та отримати копію виконавчого напису. Як це зробити? Телефонуєте до приватного виконавця і запитуєте, які в нього прийомні години, для того, щоб ви могли приїхати і ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження. Надалі, в зазначений час, прибуваєте до приватного виконавця і знайомитеся з матеріалами виконавчого провадження. Усі матеріали необхідно сфотографувати, зокрема й виконавчий напис.
Ознайомлення з матеріалами справи не обов’язкове, якщо ви отримали постанову про відкриття виконавчого провадження з ідентифікатором доступу.
За наявності такої постанови, я самостійно зможу зайти до реєстру виконавчих проваджень і ознайомитися з матеріалами справи в реєстрі.
Що таке виконавчий напис нотаріуса і як відбувається стягнення боргу без рішення суду?
Виконавчий напис нотаріуса — це розпорядження нотаріуса на зобов’язанні боржника (наприклад, на кредитному договорі або договорі з МФО) про примусове стягнення грошей або будь-якого майна на користь кредитора.
Інакше кажучи, тепер виконавчий документ, що дає право кредитору на отримання грошей з боржника за допомогою державних або приватних виконавців, минаючи стадію судового розгляду, який сприяє врегулюванню боргових відносин у позасудовому порядку.
Вчиняючи виконавчі написи приватні нотаріуси керуються пунктом 2 Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться в безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріуса, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 1999 р. № 1172.
Яких вимог нотаріуси повинні дотримуватися під час вчинення виконавчого напису?
- Кредитором має бути пред’явлений нотаріусу оригінал кредитного договору, додаткові угоди до нього, розрахунок заборгованості. Також нотаріус має право запросити підтвердження фактичного перерахування коштів позичальнику.
- Строк невиконання боржником зобов’язання має становити не більше 3-х років.
- Кредитор повинен надати підтвердження повідомлення боржника про звернення до нотаріуса у строк не менше ніж за 30 днів до дати звернення.
- Стягненню підлягає сума боргу, відсотки, штрафні санкції та плата за вчинення виконавчого напису. Вартість послуг нотаріуса для кредитора включається в суму боргу, що погашається позичальником.
- Визначальною умовою для нотаріуса є безспірність заборгованості — це мається на увазі те, що у боржника і кредитора немає розбіжностей щодо розміру, підстав і строків повернення заборгованості.
Чи законний виконавчий напис МФО?
Будь-який виконавчий напис, який вчиняється на кредитному договорі або договорі з МФО, є незаконним. Але, його скасування відбувається виключно через суд.
Як оскаржити виконавчий напис?
Щоб оскаржити законність виконавчого напису нотаріуса, вам потрібно звернутися до суду. Під час подання позову важливо звернути увагу на зміст позовних вимог у заяві. Формулювання на кшталт «Скасувати виконавчий напис» або «визнати його недійсним» можуть виявитися некоректними для судового процесу. Щоб підвищити шанси на позитивне рішення суду, краще використовувати таку фразу як «визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню». Ці нюанси можуть зіграти важливу роль у вашій судовій справі.
Крім того, якщо відбуваються утримання із заробітної плати, рекомендується подати заяву про зупинення виконавчого провадження. Зазвичай суди вельми схильні задовольняти такі заяви. Призупинення провадження не зніме арешт з майна, проте приватний виконавець не зможе робити додаткові кроки щодо стягнення. Наприклад, зупинення процесу зупинить утримання із заробітної плати. Якщо на автомобіль накладено арешт, приватний виконавець не зможе продати його для погашення боргу.
Строки оскарження виконавчого напису нотаріуса.
Зазвичай у вас є три роки з моменту, коли нотаріус вчинив виконавчий напис, щоб подати позовну заяву до суду про скасування такого напису. Однак, що робити, якщо ви не знали про те, що нотаріус щось вчинив щодо вас? У такому випадку, строки на оскарження можуть бути поновлені. У такому разі трирічний період почнеться з моменту, коли ви дізналися про існування цього напису.
Дії нотаріуса щодо вчинення виконавчого напису.
Виконавчий напис — важливий етап у процесі примусового стягнення боргу, і роль нотаріуса в цьому процесі не можна недооцінювати. Давайте розберемо, які кроки входять в обов’язки нотаріуса під час вчинення виконавчого напису і як це все відбувається.
Приймання документів:
Будь-який нотаріус має право приймати заяву про вчинення виконавчого напису на розгляд, незалежно від місця проживання або перебування кредитора або позичальника.
Вивчення документів:
Нотаріус ретельно вивчає надані документи від кредитора на предмет наявності безспірності заборгованості боржника та дотримання кредитором інших умов, необхідних для вчинення виконавчого напису.
Повідомлення боржника:
Потім нотаріус надсилає лист боржнику, повідомляючи його про намір стягнення заборгованості в примусовому порядку. Боржнику надається 30 днів для подання заперечень. Важливо зазначити, що згода боржника не потрібна для вчинення виконавчого напису.
Вчинення напису:
Якщо заперечень не надійшло протягом зазначеного строку, нотаріус вчиняє виконавчий напис на кредитному договорі.
Зміст виконавчого напису:
Виконавчий напис обов’язково містить такі важливі відомості: ПІБ нотаріуса, місце вчинення напису, дату, відомості про стягувача і боржника, підпис нотаріуса, і печатку.
Право на оскарження:
Який вигляд має виконавчий напис нотаріуса?
Процедура стягнення боргу: кроки кредитора після отримання нотаріального напису.
Після отримання напису від нотаріуса про стягнення боргу, кредитору необхідно зробити кілька дій, щоб почати процедуру стягнення.
Крок 1: Звернення до виконавця.
Першим кроком кредитор звертається до виконавця, чи то приватного, чи то державного, і подає заяву про початок процедури стягнення (заяву про відкриття виконавчого провадження). Нотаріальний напис вважається таким самим документом, як і рішення суду або виконавчий лист.
Крок 2: Стягнення коштів.
Приватний виконавець має право заморозити рахунки боржника в банку. Це означає, що кошти на рахунку боржника тимчасово будуть недоступні для зняття або переказу.
Строк пред'явлення виконавчого напису.
Важливо врахувати, що нотаріальний напис має бути пред’явлений виконавцю протягом 3 років з моменту його вчинення нотаріусом. Недотримання цього строку може призвести до відмови у відкритті процедури стягнення. У разі пропуску кредитором строку, суд може поновити його, якщо кредитор зможе обґрунтувати поважність причин пропуску такого строку.
Втрата напису:
Якщо кредитор втратив нотаріальний напис, він може звернутися до нотаріуса з письмовою заявою про видачу дубліката втраченого документа.
Що робить приватний виконавець, коли отримує від кредитора виконавчий напис нотаріуса?
Коли приватний виконавець отримує виконавчий документ, він починає процес виконавчого провадження. Строк на відкриття виконавчого провадження становить — 3 дні з моменту отримання документа. Важливо розуміти, що подальші дії приватного виконавця залежать від конкретних обставин і вимог закону України «Про виконавче провадження.»
Ці дії можуть включати в себе арешт банківських рахунків боржника, утримання 20% від його заробітної плати, заборону на виїзд за кордон, арешт майна і складання опису майна за місцем проживання боржника. Розбираючись із кожним випадком, приватний виконавець прагне забезпечити виконання виконавчого напису нотаріуса в повній відповідності до законодавства України.

Як отримати онлайн консультацію адвоката по кредитним боргам?
Якщо вам все-таки хочеться отримати консультацію адвоката з приводу того, що необхідно зробити для анулювання виконавчого напису, ви це можете зробити тільки онлайн. Юридична онлайн консультація надається безкоштовно.
Що необхідно для того, щоб отримати безкоштовну онлайн консультацію адвоката з приводу напису? У мене на сайті існує два шляхи отримання такої консультації.
- У нижній частині сайту ви можете знайти іконку онлайн-чату з адвокатом. Використовуючи цей онлайн чат, ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати коротку відповідь або напрямок вирішення вашого питання.
- Також ви можете поставити своє запитання, використовуючи форму коментарів наприкінці цієї сторінки. Питання в коментарях до цієї сторінки обробляються уважніше, з глибоким аналізом чинного законодавства. Відповіді на запитання в коментарях надаються у розгорнутому вигляді з детальним описом, що і як необхідно зробити.
- Інші форми консультацій не надаються.


Ціни на послуги адвоката щодо скасування напису
Мої послуги адвоката щодо скасування напису обійдуться вам від 4000 грн. до 12 000 грн. залежно від складності послуги. Вартість послуг залежить від того, яку схему співпраці ви оберете. Якщо вам потрібна просто підготовка документів до суду для скасування виконавчого напису, то це коштуватиме 4 000 грн. А якщо вам потрібен повний супровід судового процесу, щоб ви «заплатили і забули про проблему», то це коштуватиме близько 12 000 грн. Тому найпростіший варіант дізнатися вартість послуги, це написати мені на Telegram. Просто опишіть мені в Telegram яка допомога вам потрібна, сфотографуйте і надішліть документи, які у вас є, а я в свою чергу напишу вам вартість послуг. Все досить просто.
Як проконсультуватися?
По Telegram або по телефону консультації не надаються. Якщо ви хочете проконсультуватися або просто запитати якесь коротке питання, пишіть в онлайн чат в правому нижньому кутку сайту.
Не забувайте про коментарі
Ставте свої юридичні питання у коментарях до цієї сторінки. Відповіді на запитання у коментарях надаються в обов’язковому порядку.
Доброго дня, мені потрібно скасування постанови про відкриття виконавчого провадження за виконавчим написом нотаріуса Бригіда, за картковим кредитним договором з банком ПУМБ. А також повернення коштів у розмірі 4250 грн., знятих приватним виконавцем із моїх карток.
Підстави для суду:
1. Виконавчий напис вчинено 20 січня 2022 року, на той момент я вже не проживав за адресою вказаною в написі нотаріуса, у паспорті зазначено, що було знято з реєстрації місця проживання 4.11.20 року, відповідно жодних повідомлень не отримував та дізнався з моменту зняття грошей з моїх карт.
2. Місце народження у виконавчому напису вказано неправильно.
3. Із сумою боргу я не згоден, оскільки у договорі були зазначені менші відсотки, брав 13000 грн, а маю віддати 22168 грн за рік. Нотаріус не має права підписувати виконавчий напис, якщо сторони із сумою боргу н згодні, а я жодних згод не давав.
4. Кредитний договір, який не є нотаріально посвідченим, не входить до переліку документів, за якими може бути здійснено стягнення заборгованості у безспірному порядку на підставі виконавчого напису нотаріуса. А порушення нотаріусом порядку вчинення виконавчого напису є самостійною і достатньою підставою для визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.
5. Вважаю, що виконавчий напис нотаріуса є таким, що не підлягає виконанню, оскільки останній був вчинений без дотримання вимог чинного законодавства, а зазначена у виконавчому написі сума боргу не є безспірною.
У цих діях порушили закон нотаріус Бригіда В. О. та приватний виконавець Якименко А. О. Наказом Міністра юстиції Д. Малюска від 9.02.23 було анульовано свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю №8404 на ім’я Бригіди В. О., але приватний виконавець продовжує займатися незаконною діяльністю.
Прошу назвати вартість судового супроводу, чи буде вона включена до судових витрат у позові, чи потрібна вам передоплата та в якому розмірі.
Місця реєстрації проживання у паспорті не маю, знято з реєстрації у Бердянську. На даний момент зареєстровано як Внутрішньо переміщена особа за адресою Київська обл, село Старі Петрівці.
Верховний Суд роз’яснив, як громадянам України — переселенцям звертатися з позовами до судів у районах тимчасового перебування.
Як зазначив Секретар Першої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Дмитро Луспеник, якщо особа-переселенець зареєструвалася на новому місці як ВПО, то маючи відповідну довідку про взяття на облік, переселенець може звертатися з іском до суду на місці свого тимчасового перебування.