Пишіть мені в Telegram або email

Пошта для зв’язку: advockat_@ukr.net

p-krug-min

Послуги надає:

Адвокат Нечай Руслан Васильович

Контакти:

Добрий день, мене звати Нечай Руслан Васильович, я практикуючий адвокат починаючи з 2018 року. До цього багато років займався юридичною діяльністю в статусі юриста. Дію на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, яке видано Радою адвокатів Київської області на підставі рішення ради № 59 від 27 червня 2018 року. У сучасних важких умовах я змушений працювати без офісу, тому ви не зможете до мене потрапити в офіс на консультацію тощо. Якщо вас цікавить якась послуга чи юридична допомога, напишіть мені в TelegramViber чи WhatsApp. Мені так набагато зручніше працювати і відповідати на запитання клієнтів, оскільки так у мене з’являється час подумати, перш ніж відповісти на запитання, на відміну від розмови телефоном.

Тому, якщо ви хочете дізнатись вартість послуг, дізнатись чи є у мене досвід у певній категорії справ, дізнатись чи зможу я запропонувати вам варіанти вирішення вашої проблеми, напишіть мені у TelegramViber чи WhatsApp (бажано писати у Telegram) або на пошту advockat_@ukr.net

Повідомлення приймаються з 09:00 до 22:00 без вихідних.

Договори на юридичні послуги зі своїми клієнтами я здебільшого укладаю онлайн. Якщо клієнта влаштовує вартість моїх послуг, я готую договір на надання юридичних послуг, надсилаю його клієнту на електронну пошту, він читає, роздруковує, підписує, сканує і надсилає мені вже підписаний договір назад. Для повноцінного надання юридичних послуг, мені крім підписаного клієнтом договору та оплати послуг більше нічого не потрібно.

Якщо у вас питання інформаційного характеру і вам просто потрібна юридична порада або відповідь на питання «що робити», пишіть в онлайн чат у правому нижньому кутку сайту. Онлайн консультації з юридичних питань надаються тільки в онлайн чаті, причому абсолютно безкоштовно.

Номер телефону, на якому встановлені вищевказані месенджери +38 (068) 765-11-65. Він тільки для листування в месенджерах. Прохання на нього тільки писати, а не дзвонити.
p-kolbasa-vertikal-min

Добавить комментарий