Зняття арешту та розшуку з автомобіля

Як зняти арешт з автомобіля?

Часто трапляються ситуації, коли при спробі продажу автомобіля власник стикається з проблемою наявності арешту на його автомобілі, і подальший продаж відкладається до моменту вирішення питання з арештом. Бувають ситуації і гірше, коли автомобіль оголошений в розшук, тоді з сервісного центру МВС (колишнє МРЕВ) ви не поїдете. Ваш автомобіль буде конфіскований і поставлений на штрафмайданчик. На відміну від розшуку, при наявності арешту на автомобілі, можна вільно пересуватися по території України, а при перевірці документів, співробітники патрульної поліції не мають право його конфіскувати. При наявності арешту вам забороняється тільки відчужувати (продавати) автомобіль. Зазвичай арешт на авто накладається державним виконавцем або безпосередньо судом для забезпечення подальшого виконання власником авто рішення суду майнового характеру. Іншими словами, арешт потрібен для того, щоб боржник не розпродав усе своє майно і не сказав, що у мене немає грошей, щоб заплатити те, що присудив суд. Якщо боржник не виконує рішення суду, то заарештований автомобіль виставляється на торги, а отримані гроші від продажу спрямовуються на погашення боргу по суду. В цілому, завдання арешту — запобігти можливому подальшому продажу вашої машини і унеможливити ухиляння від виконання зобов’язань перед вашими кредиторами.

Зі свого боку, боржник зацікавлений в швидкому знятті арешту з автомобіля і отриманні витягу з реєстру рухомого майна про відсутність обтяження на авто. Для того щоб зняти арешт на машину, потрібно звернеться до адвоката, практикуючого в сфері ДТП і виконавчому провадженні. Ми є кваліфікованими адвокатами, які працюють у напрямку звільнення майна боржників від будь-яких обтяжень, в тому числі і за банківськими кредитами.

Для того щоб зрозуміти, чи можна у вашому випадку зняти арешт на транспортний засіб, нам потрібно проаналізувати всі наявні у вас документи щодо арешту, в тому числі виконавчий лист, рішення суду або виконавчий напис. За допомогою аналізу документів, досвідчений адвокат вам підбере найбільш афективну стратегію зняття арешту з машини. У нас є великий досвід в подібних справах, ми неодноразово вигравали судові суперечки про зняття арешту з майна, в тому числі і під час прийняття спадщини. Також неодноразово знімали арешт на авто, накладений в кримінальній справі, повертали автомобілі зі штраф майданчиків, знімали арешти і повертали авто, коли транспортний засіб було визнано речовим доказом у кримінальній справі.

Мы Адвокаты, которые специализируются конкретно на судебных спорах по ДТП. 

У НАС САМЫЕ НИЗКИЕ ЦЕНЫ ПО КИЕВУ !!!

Мы небольшая юридическая компания, находящаяся в центре Киева на Крещатике.

Основная наша цель – защитить интересы клиента, и в случае, если виноват клиент – максимально снизить его расходы, если же он не виноват – добиться для него как можно большей компенсации материального и морально ущерба.

Проведем подготовку к судебному разбирательству, составим все необходимые процессуальные документы для суда, при необходимости сделаем адвокатские запросы, обжалуем протоколы, показания и т.д.

Наши цены

1. Консультация по ДТП в офисе компании — 400 грн.

Консультация по телефону – бесплатно

2. Выезд адвоката на место совершения ДТП — 1 500 грн.

3. Обжалование штрафов патрульной полиции — от 2 000 грн.

4. Возмещение ущерба после ДТП — от 5 000 грн.

5. Споры со страховой компанией (взыскание страховой выплаты) — от 5000 грн.

6. Правовая экспертиза документов касательно ДТП – от 1000 грн.

7. Подготовка аргументированной претензии, претензионная переписка – от 1000 грн.

8. Написание процессуальных документов в суд (протоколов, актов, запросов, ходатайств, писем и т.д.) – от 1000 грн.

9. Написание мировых соглашений – от 3000 грн.

10. Комплексное ведение других дел в судах – от 5000 грн.

11. Написание искового заявления в суд – от 2000 грн.

5/5

Що робити, якщо авто в арешті?

Якщо арешт був накладений у цивільному процесі за борговими зобов’язаннями, в тому числі і перед кредитними організаціями і банками, то процедура зняття арешту полягає в оскарженні рішення суду, за яким було накладено арешт. Перегляд судового рішення — це підстави для державного виконавця щоб зняти арешт. Особливо актуальна така процедура по заочним рішенням. Такі рішення з легкістю переглядаються і скасовуються в суді в незалежності від того, скільки часу пройшло з моменту винесення судом рішення.

Якщо арешт накладався в рамках кримінального провадження, то зняття такого арешту полягає в аналізі проведених слідчим дій, і якщо стосовно машини були проведені всі необхідні слідчі дії і експертизи, то підстав для утримання такого авто на штрафмайданчику у слідчого немає. Процесуальний кодекс зобов’язує працівників міліції в найкоротші терміни повернути майно власнику, якщо в арешті такого майна відпала потреба. 

Процедура зняття арешту з транспортного засобу (Київ, Україна):

ознайомлення з матеріалами цивільної справи в суді або з матеріалами кримінального провадження в управлінні поліції;

фотографування таких матеріалів або інше копіювання для проведення подальшого аналізу і розробки стратегії юридичних дій;

написання і подача в суд заяви про перегляд і скасування заочного рішення суду;

подача до правоохоронних органів клопотання про зняття арешту з автомобіля у зв’язку із відсутністю підстав для подальшої заборони на відчуження та утримання його на штраф майданчику;

участь адвоката в призначеному судовому засіданні, відстоювання інтересів клієнта і оприлюднення вимог про перегляд рішення суду;

скасування заочного рішення, отримання відповідних документів про скасування рішення суду;

написання і подання до органів державної виконавчої служби заяви про зняття арешту з транспортного засобу;

подання державному виконавцю пакету документів, в тому числі і ухвали про скасування заочного рішення для подальшого зняття арешту;

контроль за діями державного виконавця, оскарження дій виконавця, в разі, якщо після закінчення п’ятиденного терміну після подачі документів арешт з автомобіля не буде знятий;

написання в виконавчу службу адвокатських запитів з вимогою вказати причини невиконання вимог заявника про зняття арешту.

перевірка державного реєстру рухомого майна та отримання витягу з підтвердженням відсутності будь-яких арештів транспортного засобу.

Арешт автомобіля, купленого за дорученням:

В цілому, процедура зняття арешту з вашого автомобіля не дуже складна і досить прозора. По крайній мірі, адвокату є поле для маневрів, і можна пробувати різними шляхами вирішувати питання зі зняттям арешту. Але, досить часто зустрічаються ситуації, коли власником арештованого майна є третя особа. А чоловік, керуючий транспортним засобом, купив його «за дорученням» не підозрюючи, що у власника існують борги перед третіми особами. Як бути в такій ситуації, коли машина фактично належить вам, але на неї накладено арешт у зв’язку з тим, що вона зареєстрована за попереднім власником? Або більше того, якщо машина кілька разів продавалася по «генеральній довіреності» або «по техпаспорту», і номінального власника ви у очі не бачили? Для державного виконавця власником автомобіля є той, на кого він зареєстрований в державному реєстрі. Тобто, якщо номінальний власник комусь заборгував грошей, то під арешт потрапить і ваш автомобіль, якщо він був куплений без переоформлення. Причому не має значення скільки грошей ви заплатили за автомобіль продавцю. На себе не переоформили, отже, власником є інша людина. В такому випадку, у вас залишається два варіанти. Заплатити борг за номінального власника. Або знайти такого власника і змусити його заплатити за своїми боргами.

5/5

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий