Вы сейчас просматриваете Заборгованість по кредиту в ПриватБанку або як списати борги

Заборгованість по кредиту в ПриватБанку або як списати борги

Ми поможеи закрити кредитну карту Приватбанку.
Допоможемо не платити кредит ПриватБанку.
Навіть якщо ви вже програли суд, і є рішення про стягнення з вас конкретної суми боргу, ми все одно зможемо вам допомогти зменшити цю суму в три рази.
Пропонуємо юридичні послуги із закриття боргів за картковими кредитами ПриватБанку з дисконтом. Дисконт при закритті кредиту в Приватбанку складає від 50% до 80%. Як правило, наші клієнти, в середньому, отримують списання близько 65% від суми кредитної заборгованості. Ми вже досить тривалий час надаємо юридичні послуги клієнтам ПриватБанку, і знаємо, як змусити банк пробачити клієнту максимально можливу суму. 

Чому банку не вигідна ваша заборгованість?

ПриватБанку, як і багатьом банкам не вигідно витрачати гроші на юристів і розгляд справ в судах по кредитам, сума яких не перевищує 100 тис. грн. Банк практично по кожному клієнту йде на значні поступки і списує значну частину боргу за умови погашення решти. Йому набагато вигідніше отримати живі гроші, ніж віртуальну заборгованість в майбутньому.

Ми знаємо, які документи необхідно надати в ПриватБанк, щоб отримати знижку в 80% при закритті кредитної картки.

Навіть якщо ви вже програли суд, і є рішення про стягнення з вас конкретної суми боргу, ми все одно зможемо вам допомогти зменшити цю суму в три рази.

Якщо вам набридли постійні дзвінки з банку, звертайтеся до нас, і ми вирішимо вашу проблему раз і назавжди.

Також, ми допомагаємо клієнтам домовитися з іншими банками, особливо ефективно це виходить по банкам, які знаходяться на стадії ліквідації.

Як відбувається закриття кредитної карти Приватбанку?

Ви збираєте суму грошей, яка дорівнює приблизно 25% від загальної суми боргу по кредитній карті. Ми підбираємо максимально ефективну програму щодо закриття кредитної картки, і виносимо на розгляд кредитного комітету ПриватБанку питання про списання решти кредитного боргу. Після затвердження банком запропонованої нами програми закриття боргу, ми всі разом під’їжджаємо до відділення Приватбанку, ви підписуєте з банком договір про прощення боргу, платите в касу банку 25% від суми боргу по кредитній карті, і отримуєте на руки довідку про повне погашення кредиту і відсутність претензій з боку банку. Після закриття кредитної картки ПриватБанку, ви можете далі продовжувати користуватися банківськими послугами, відкривати нові кредитні картки і отримувати нові кредити. 

Загальний термін закриття кредитної картки, з моменту звернення до нас, складає три дні. 

Загальні умови закриття кредитної карти Приватбанку.

Багато клієнтів Приватбанку, щодня користуються банківськими послугами, але не знають що потрібно робити у випадку, якщо вони захочуть закрити кредитну карту. Існують два способи закриття кредитної картки, віддалено через Приват24 і безпосередньо у відділенні банку з паспортом. Ці обидва способи передбачають відсутність будь-якої заборгованості перед банком за кредитною карткою. Перед закриттям карти вам потрібно обов’язково зняти всі гроші з рахунку, інакше вам карту не закриють. Це найзручніше зробити безпосередньо у відділенні банку, оскільки гроші потрібно зняти всі, до копійки. Якщо ви вибрали закриття картки через банк, то просто з паспортом і картою приходьте в найближче відділення Приватбанку, підходите до будь-якого вільного менеджеру, і говорите що хочете закрити повністю кредитну карту (рахунок). Він дасть вам заповнити відповідну заяву на закриття карти, проведе знищення вашої карти. Якщо ви вибрали закриття кредитної картки через Приват24, вам потрібно зайти в «Мої рахунки», потім у розділі «карти» виберіть меню «Управління картою/рахунком» і внизу сторінки натиснути на посилання «Закриття картки». Натискаємо і закриваємо карту.

Існує ще один спосіб закрити кредитну карту – це дочекатися закінчення строку її дії та просто не звертатися в банк з проханням про перевипуск карти. Якщо ви не підете в банк за новою картою, після того як, закінчиться строк старої карти, то банк не зможе перевипустити вам нову карту і через деякий час рахунок буде закритий. Таким способом радимо користуватися у разі, якщо у вас є заборгованість по кредитній карті, яку ви не хочете платити. Через три роки після закінчення строку дії кредитної карти, будь-яка заборгованість, в тому числі і кредитна, анулюється, і банк не має права її вимагати за законом.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий