Вступление в наследство Адвокат

Якщо ви єдиний прямий спадкоємець, а до складу спадщини входить щось відмінне від боргів — вам пощастило. Однак, якщо б так було у всіх випадках, суперечок не було б взагалі, а адвокатам по спадкових спорах довелося б перекваліфікуватися або сидіти без роботи.

На практиці ж спадкові спори займають значну частину від загального обсягу справ, розглянутих судами і значно більшу кількість часу, відведеного на судове засідання, в порівнянні зі справами в інших сферах права. Це обумовлено тим, що законодавча база, що регулює питання спадщини, досить обширна, а там де питання регулюється різними законодавчими актами, завжди виникають суперечки і перекручування закону.

З іншого боку, цей вид суперечок і найцікавіший з професійної точки зору: саме тут при наявності ідеальних знань адвокат може розкрити весь свій потенціал, добившись, наприклад, отримання клієнтом спадщини від особи, яка насправді ніякого відношення до спадкоємця не мала і, ймовірно, за життя зовсім не бажала ощасливити його своїм майном. Також і зворотне: висококласний експерт може допомогти своєму клієнтові, який недалекоглядно прийняв у спадок двох котів і сотню боргів на додачу, позбутися від них. Не від котів, зрозуміло.

Категорії спадкових спорів.

Як вже було сказано, суперечки, що стосуються долі майна спадкодавців, рідко схожі один на одного. Кожен у своєму роді унікальний. Однак в цілому їх можна умовно розділити на ряд категорій:

спори між спадкоємцями, в тому числі різних черг, пов’язані з прийняттям спадщини;

спори, що стосуються розподілу спадщини;

позбавлення особи права успадковувати (визнання спадкоємця негідним);

оспорювання заповітів, в тому числі визнання їх недійсними;

доведення факту, що спадщина була прийнята або не прийнята;

відновлення прощених строків прийняття спадщини;

встановлення юридично значимих фактів (наприклад, споріднення, проживання однією сім’єю і т.п.);

спори про отримання обов’язкової частки у спадщині.

Вигоди від залучення адвоката або юриста до відстоювання інтересів в спадковому спорі.

Смерть близької людини, яка залишила багату спадщину, — це не завжди свято. Переживання втрати близької людини може впливати на повноту розуміння і сприйняття інформації. На тлі стресу людина не рідко допускає помилки. Професійна допомога адвоката по спадщині допоможе оформити всі необхідні документи швидко, юридично коректно і з мінімальними зусиллями.

Люблячі дружини миттєво перетворюються в непримиренних ворогів, коли мова заходить про отримання та розподіл спадщини. Не рідко трапляється так, що поділивши спадщину, вони починають ділити і спільно нажите майно. Зрозуміло, люди бувають різні, але навряд чи знайдеться людина, якій би зашкодила кваліфікована консультація не просто професіонала в спадкових спорах, а й психолога, здатного дати розумну пораду в настільки делікатних справах.

У непримиренних ворогів відкриття спадщини може перетворити і таких близьких людей як брати і сестри, не кажучи вже про решту родичів. Коли відносини залишають бажати кращого, а останній, кого хочеться побачити — це другий претендент на спадщину, посередництво адвоката може бути незамінним. Виступаючи в якості посередника на переговорах, адвокат позбавить вас від необхідності відчувати емоційний дискомфорт від спілкування з неприємною людиною.

При складанні власного заповіту, послуги адвоката або юриста можуть виявитися корисними, якщо є бажання позбавити своїх спадкоємців у майбутньому від судових позовів. Грамотно складений з юридичної точки зору заповіт дозволить не тільки врахувати всі нюанси, такі як визначення обов’язкової частки, але і повністю уникнути різних тлумачень. Це дозволить не допустити в майбутньому суперечок і ворожих відносин між дорогими вам людьми. 

Послуги нашої юридичної компанії в спадкових спорах.

Практика свідчить, що чим раніше клієнт звернеться до адвоката або юриста тим більш вигідну позицію він може зайняти в назріваючому спадковому спорі. В ідеалі, звернутися має сенс ще тоді, коли спадкодавець живий, але існує підозра, що після його смерті суперечка виникне.

Своєчасна консультація дозволить зорієнтуватися в усіх нюансах і завчасно зібрати весь пакет документів, доказів, свідчень тощо, які дозволять відстояти власні інтереси.

Так чи інакше, якщо ви звернетеся в юридичну компанію «Правова Допомога», її експерти нададуть вам допомогу в наступному:

вивчать всі нюанси справи і виявлять вагомі аргументи для вашої правової позиції;

проведуть консультацію з усіх питань, які можуть виникнути;

сформують стратегічну позицію і навчать окремим тактичним прийомам конкретно для вашої справи;

в разі необхідності займуться збором довідок, доказів, свідчень, експертних висновків та інших матеріалів, які дозволять посилити вашу правову позицію;

підготують позовну заяву, заперечення на позов або складуть зустрічний позов;

підготують і подадуть весь пакет передбачених процесуальних документів;

виступлять в якості посередників на переговорах з опонентами і в якості представників у судових засіданнях;

в разі необхідності оскаржать рішення суду першої інстанції в апеляції або касації;

проконтролюють реальне виконання судового рішення виконавцями державної виконавчої служби.

Ще раз підкреслимо: час — вирішальний фактор. Багато справ було програно навіть адвокатами зі світовим ім’ям лише з тієї причини, що клієнти занадто пізно зверталися за допомогою, сподіваючись, що суд у всьому сам розбереться.

Зарплата судді не залежить від того, наскільки добре той розібрався в справі. Судове рішення залежить лише від того, наскільки якісно встиг підготуватися до спору клієнт. А для якісної підготовки потрібен час.

Так що, не чекайте, Ви вже зараз можете звернутися за допомогою або отримати оперативну безкоштовну консультацію.

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Юрист по жилищным вопросам

Вопрос жилья является насущной темой. По этой причине услуги юриста по жилищным вопросам особо актуальны в наше время.

Юрист по недвижимости

В отличие от риэлторов, независимый юрист может объективно оценить ситуацию и сообщить вам реальные риски связанные с покупкой недвижимости.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий