Вы сейчас просматриваете Виплати по ОСАГО і КАСКО 2023

Виплати по ОСАГО і КАСКО 2023

Вам не виплатили ОСАГО в повному розмірі? 
Досвідчений Автоюрист по виплатах ОСАГО: консультації, допомога в судах, підготовка документів.

Автоюрист по виплатам ОСАГО.

Детальніше про страховки.

ВИПЛАТИ ПО ОСАГО

Багато автовласників, що потрапили в ДТП, стикаються з проблемою, коли страхова не платить гроші за полісом ОСАГО. Іноді винними бувають страхові компанії. Вони всіляко намагаються зменшити суми страхових виплат по ОСАГО. Бувають випадки, коли у виплаті повністю відмовляють.

Такі дії страхових компаній по неповній виплаті страхового відшкодування можна через суд визнати незаконними та стягнути повну вартість збитку в межах максимальної суми страхової виплати. Максимальна сума виплати по ОСАГО за пошкодження автомобіля становить 100 тисяч гривень. При задоволенні судом вимог відшкодовуються не тільки судові витрати на юристів, але і неустойка за несвоєчасну виплату по ОСАГО.

Юрист може допомогти водіям у наступних випадках:

Порушення страховою компанією термінів виплати страховки. Згідно з положеннями законодавства, період для страхової виплати ОСАГО становить 90 календарних днів з моменту здачі необхідних документів страховику. Якщо ж страхова компанія порушує встановлений строк, то стягненню підлягає і неустойка за прострочення виплати в розмірі одного відсотка від розміру виплаченої страхової премії страховику. Крім цього, страхова компанія може бути залучена і до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Автоюрист по виплатах ОСАГО допоможе отримати страхову виплату та відсотки за порушення строків виплати.

Причиною заниження страхової виплати часто є визначення суми збитку в меншому розмірі, ніж реальний розмір збитку. Коли таке відбувається, автовласник має право провести повторну оцінку реального розміру збитків. Зазвичай залучається інша експертна організація. 

Досвідчений юрист допоможе Вам стягнути різницю ОСАГО. Ви отримаєте страхову виплату в повному розмірі заподіяної шкоди!

Бувають ситуації, коли страхова компанія говорить потерпілому, що зазначені ушкодження утворилися ще до моменту ДТП, в результаті аварії, що сталася раніше. Юрист допоможе Вам переконати суд, що такі доводи страхової компанії не відповідають дійсності.

Коли вартість відновлення автомобіля перевищує його реальну вартість, страхові компанії виплачують застрахованій особі вартість автомобіля до аварії. При цьому йде заниження реальної вартості доаварійного автомобіля. Із суми страхової виплати віднімається вартість непошкоджених деталей автомобіля. Такі «придатні залишки» іноді мають вартість нових деталей. Щоб Ви не потрапити в таку ситуацію зверніться до Автоюриста, це буде правильним кроком для отримання реальної суми страхової виплати.

Буває, що однією з підстав відмови у виплаті страховки є довід страхової компанії про те, що винуватець не застрахував свою відповідальність, у нього немає поліса ОСАГО. Такий аргумент підлягає ретельній перевірці. Юрист готовий надати допомогу по відшкодуванню збитку в повному розмірі та в таких ситуаціях!

При виникненні будь-якої ситуації, коли страхова не платить, необхідно звертатися до юриста по страхових виплатах! 

Чим раніше Ви звернетеся, тим швидше проблема буде вирішена!

ВИПЛАТИ ПО КАСКО

Уклавши договір КАСКО на автомобіль багато автовласників і не підозрюють, що в разі пошкодження автомобіля можуть виникнути проблеми в отриманні страхового відшкодування.

Автомобілістам необхідно знати, що кожен Страховик розробляє свої форми договорів страхування та відповідні правила страхування.

Проблеми в отриманні страхового відшкодування можуть бути наступними:

  1. Страхова компанія не вважає страховим випадком пошкодження автомобіля.
  2. Порушення строків виплати страхового відшкодування під надуманими приводами.
  3. Пошкодження автомобіля не підлягає відшкодуванню за укладеним договором страхування.
  4. Відмова в страховій виплаті з мотивів невідповідності ушкоджень автомобіля обставинам ДТП.
  5. Заниження розміру страхового відшкодування.

Важливо знати! При укладанні договору страхування КАСКО уважно прочитайте всі його умови і задайте фахівцям страхової компанії всі ваші запитання. У разі, якщо якісь нюанси вимагають додаткового вивчення, зверніться до юриста по страхових справах. Дуже часто страхові компанії включають в договори умови, які ускладнюють отримання страхового відшкодування.

У разі виникнення проблем з виплатою страховки по КАСКО звертайтеся до Автоюриста в Києві.

Ми допоможемо вам отримати всю суму покладеного страхового відшкодування. Крім цього, ви отримаєте зі страхової компанії понесені витрати на юриста, а також неустойку за прострочення виплати належної суми.

У этой записи один комментарий

  1. Матвей

    Решение Верховного суда действительно сократит возможность заработка для автоюристов, бизнес-модель которых построена на переуступке прав требования, считает президент Ассоциации защиты страхователей (занимается разрешением судебных споров) Николай Тюрников. Теперь автоюристам заработать на ОСАГО можно будет за счет завышения судебных издержек, считает он, а вот деятельность автоюристов, работающих по доверенности от страхователя, никак не пострадает. Сейчас, продолжает Тюрников, около 70% автоюристов практикуют одновременно работу и по доверенности, и по цессии (переуступка прав требования). Тюрников считает, что пленум Верховного суда ограничивает и права автовладельцев: «Если раньше автовладелец мог сказать: не хочу этим заниматься, забирайте себе все, включая штрафы, моральный вред и что угодно, то сейчас он этого сделать не может».

Добавить комментарий