
Якщо Приватбанк подав в суд або вчинив виконавчий напис, як правило, він допускає системні помилки при нарахуванні заборгованості.
В цій статті ми розглянемо наступні моменти:
1. Як оскаржити заочне рішення Приватанку;
2. Як зменшити заборгованість через суд;
3. Як відмінити або зменшити неустойку (штраф та пеня);
4. Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Приватбанку;
5. Як розірвати правовідносини з Приватбанком, щоб він не нараховував штрафи та пені;
6. Як подати позовну давність та довести, що після рішення суду та/або закінчення кредитної картки, банк не мав право нараховувати проценти та штрафи;
7. Як довести неправильність розрахунку заборгованості на виграти суд з ПриватБанков.
Мы адвокаты, которые специализируются конкретно на судебных спорах с ПриватБанком.
ВНИМАТЕЛЬНО ПРОЧИТАЙТЕ СЛЕДУЮЩИЙ БЛОК !!!
Если ПриватБанк подал на вас в суд, вам нужно защищаться, иначе суд полностью удовлетворит ту сумму, которую от вас требует Приват в суде. Самое главное, нужно как можно быстрее (пока суд не принял решение) написать и подать в суд свои возражения на иск (этот документ называется отзыв на иск). Стоимость написания у нас возражений (отзыва) на иск составляет – 3 000 (три тысячи) грн. У нас выработан четкий алгоритм законодательных обоснований, которыми мы отстаиваем права каждого клиента при написании отзыва на иск. Мы постоянно отслеживаем самую свежую судебную практику Верховного суда касательно судебных споров по кредитным картам ПриватБанка. Естественно, что положительный результат рассмотрения судебного спора в суде вам не сможет гарантировать ни один адвокат, но наша помощь по написанию отзыва на иск дает вам шанс полностью выиграть суд или значительно уменьшить в суде сумму долга отменив пеню и штрафы. Мы многим помогли выиграть суд с ПриватБанком. Итак, если у вас слушается в суде иск ПриватБанка о взыскании с вас долга по кредитной карте, или если суд уже вынес судебное решение и вам необходимо его оспорить, звоните нам. Если не уверенны что делать, в правом нижнем углу сайта находится форма онлайн общения с нами. Через нее вы можете задать любой вопрос онлайн прямо сейчас. Стоимость наших услуг: Написание отзыва на иск – 3000 грн., если нужно оспорить решение суда – 3000 грн. за написание апелляционной жалобы, если нужно пересмотреть заочное решение суда – 3000 грн. за написание заявления о пересмотре судебного решения. Все документы можно оформить удаленно, без посещения вами нашего офиса. Все что нам нужно для подготовки документов, это копия иска ПриватБанка. Зачастую клиенты просто присылают нам на email сканированную копию иска, оплачивают наши услуги на банковскую карту, в ответ мы готовим необходимые документы и присылаем обратно на электронную почту клиенту с инструкциями, что дальше делать и что куда подавать. Клиенту остается только распечатать полученный документ, подписаться и отправить письмом (через «Укрпочту») на суд. Даже если у вас нет копии иска от ПриватБанка, мы все равно сможем вам помочь, достаточно нам отослать ваше ФИО, идентификационный код и адрес прописки, все остальное мы вытащим с электронного реестра судебных решений. С нашей помощью у вас намного больше шансов выиграть суд с ПриватБанком чем без нее.
Также, для клиентов, которые не платят по кредитной карте ПриватБанка больше года, мы предоставляем услуги по списанию кредитной задолженности при условии оплаты тройного тела. Эти услуги для каждого клиента индивидуальны. Мы можем помочь списать (заставить банк простить) до 80% от суммы вашего долга. Но вам нужно будет заплатить единым платежом в кассу ПриватБанка сумму, не менее тройного тела по кредиту. Это очень выгодно, если, например, тело кредита составляет 2000 грн., а общий долг по карте, включая проценты и пеню, — 150000 грн. В таком случае, мы сможем уменьшить ваш долг приблизительно до 6000 грн.
Это все, что мы можем предложить клиентам ПриватБанка – либо помощь в судебном споре, либо списание долга.
ЯК ОСКАРЖИТИ ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ СУДУ ПРИВАТБАНК?
При оскарженні заочного рішення можливо зменшити загальну заборгованість, застосувати позовну давність та зупинити виконавче провадження.
Зверніть увагу на строки подання заяви про перегляд заочного рішення. Досить часто, в заочному рішенні прописують строк 30 днів, а по закону, 20 днів з моменту отримання. Зверніть увагу, оскільки багато позичальників пропускають вказаний строк та втрачають право на оскарження заочного рішення.
Особливо важливо, надати обставини суду, що свідчать про поважність причин неявки в судове засідання та (або) неповідомлення їх суду, а також причин неподання відзиву, і докази про це.
Саме оскарження заочного рішення дозволить позичальнику заявити позовну давність в апеляції. Для цього, в прохальній частині повинно бути зазначено:
ПРОШУ:
1. Переглянути заочне рішення ____________ районного суду міста Києва від _________ року у справі № _________;
2. Скасувати заочне рішення _____________ та призначити справу до розгляду за правилами загального позовного провадження.
3. Застосувати строк позовної давності за вимогами ПАТ Комерційний Банк «Приватбанк» до __________________________.
Судова практика з приводу можливості заявити позовну давність через заочне рішення суду:
У п. 73 постанови Великої палати Верховного Суду від 17.04.2018 р. у справі № 200/11343/14-ц зроблено висновок, що якщо суд першої інстанції, не повідомивши належно відповідача про час і місце розгляду справи, ухвалить по ній заочне рішення, відповідач вправі заявити про застосування позовної давності у заяві про перегляд такого рішення. У разі відмови суду першої інстанції у задоволенні цієї заяви відповідач може заявити про застосування позовної давності в апеляційній скарзі на заочне рішення суду першої інстанції.
ЯК ЗМЕНШИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЧЕРЕЗ СУД?
Є декілька практичних способів для зменшення заборгованості через суд:
1. Заявити позовну давність по кредиту Приватбанку;
2. У відзиві надати обгрунтування того, що Приватбанк, після закінчення строку картки не має права нараховувати процентів та неустойки;
3. Зменшити неустойку, якщо вона значно більша тіла кредиту;
4. Відмінити неустойку, якщо вона встановлена як фіксована сума та процент;
ЯК ВІДМІНИТИ АБО ЗМЕНШИТИ НЕУСТОЙКУ ПО КРЕДИТУ ПРИВАТБАНКУ?
Як правило, банк подає в суд кредитну заборгованість у такому вигляді:
— 25092,75 грн. – заборгованість за кредитом;
— 93173,50 грн. — заборгованість по процентам за користування кредитом;
— 56120,00 грн. — заборгованість за пенею та комісією;
а також штрафи відповідно до пункту 2.1.1.7.6 Умов та правил надання банківських послуг;
— 5000,00 грн. — штраф (фіксована частина);
— 5044,31 грн. — штраф (процентна складова).
Таку заборгованість можливо зменшити в наступний спосіб:

ЯК ВІДМІНИТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА ПРИВАТБАНК?
Відповідно до ст. 88 ЗУ «Про нотаріат», нотаріус вчиняє виконавчі написи, якщо подані документи підтверджують безспірність заборгованості за умови, що з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років.
Додаткові підстави для визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, можуть бути виявлені з документів, які Приватбанк надавав нотаріусу.
ЯК РОЗІРВАТИ ПРАВОВІДНОСИНИ З ПРИВАТБАНКОМ, ЩОБ ВІН НЕ НАРАХОВУВАВ ШТРАФИ ТА ПЕНІ?
Пунктом 1.1.7.12 Умов та правил надання банківських послуг передбачено, що договір діє протягом 12 місяців з моменту підписання. Якщо протягом цього строку жодна зі сторін не проінформує іншу сторону про припинення дії договору, він автоматично пролонговується на той самий строк.
Таким чином, щоб розірвати кредитний договір з Приватбанком необхідно направити відповідну заяву. Після отриманням банком такої заяви, він не має право нараховувати проценти та неустойку.
Як подати позовну давність та довести, що після рішення суду та/або закінчення кредитної картки, банк не мав право нараховувати проценти та штрафи;
ПРИКЛАД З СУДОВОЇ ПРАКТИКИ:
“Крім того, наданий Позивачем розрахунок кредитної заборгованості за договором б/н від 14 листопада 2010 року вказує, що останній платіж було здійснено 12 червня 2014 року у сумі 150 грн., а тому до позовних вимог слід застосувати позовну давність”.
Як довести неправильність розрахунку заборгованості на виграти суд з Приватбанков.
ВИТЯГ З СУДОВОЇ ПРАКТИКИ: “Разом з цим Позивачем на підтвердження своїх вимог не надано даних щодо номера карткового рахунку, який рахується за Відповідачем; строку дії виданої позивачем картки; даних щодо перевипуску картки на новий термін дії”
Разом з тим, Відповідачем отримано відомості щодо номеру картки “Універсальна” та строку її дії (скріншот з Прива24 додається).
Так, карта “Універсальна” № _____________ має термін дії до 07 липня 2015 року.

Зразок документу (відзиву) в суд по кредиту Приватбанк
Володарського-Волинський районний суд Житомирської області
Відповідач: _______________
Ідентифікаційний код _______________
Адреса: 12128, Житомирська область, Хорошівський район____________
Телефон_________________
Позивач: ПАТ КБ «Приватбанк»
01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д
ЄДРПОУ 14360570
Справа:_________
Суддя: Мельник М.Л.
ВІДЗИВ
Заперечення на позовну заяву будуть полягати у невідповідності розрахунку заборгованості.
1. У позовній заяві позивач зазначає, що відповідач отримав кредит у розмірі 7300 грн у вигляді встановленого кредитного ліміту на картковий рахунок. Це тіло кредиту, який отримав відповідач.
У розрахунку заборгованості та в розрахунку позовної заяви вже фігурує тіло кредиту у розмірі 16187,03 грн.
Про збільшення кредитного ліміту в документах нічого не зазначено. Крім цього, збільшення кредитного ліміту відбувається з округленням до сотих, тобто малоймовірно, що банк збільшив кредитний ліміт без округлення.
2. Позивач зазначає, про нарахування відсотків у розмірі 6266,69 грн. але в розрахунку заборгованості відсутня вказаний розмір відсотків. Крім цього, відповідно до колонки №8 «нарахування відсотків на заборгованість» та колонки №9-10 з 01.09.2017 року стоять нулі, що говорить про відсутність заборгованості!
3. В розрахунку заборгованість наявна невідповідність загальної заборгованості у колонці №5 – 44 084,88 грн та загальної заборгованості за наданим кредитом у розмірі 44 490,72 грн.
4. Незрузуміло, як, та за що нараховується пеня. Враховуючи, що в позові зазначено тіло кредиту 7300 грн, а позивач стверджує, що тіло кредиту 16187,03 грн, то на яку суму нараховувались пеня та проценти?
Відповідно до ст. 634 ЦК України договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому.
Згідно заяви-анкети про приєднання до умов та правил надання банківських послуг відповідач підтвердив свою згоду на те, що підписана заява разом з Умовами надання банківських послуг, Правилами користування платіжною карткою складає між ним та Банком Договір, про що свідчить підпис відповідача у заяві.
Однак з доданих позивачем до заяви Умов та Правил надання банківських послуг не вдається встановити, що саме ці Умови є невід’ємною частиною кредитного договору, оскільки на жодному з аркушів зазначених Умов та Правил немає підпису позичальника (відповідача) про ознайомлення з ними.
Відповідачу встановлений кредитний ліміт у розмірі 7300 грн, як про це стверджує позивач у позовній заяві.
У зв’язку з невідповідністю розміру наданого кредиту відповідачу у позовній заяві та розрахунку заборгованості, незрозуміло, які суми та за який період були сплачені по тілу кредиту, по відсотках, по штрафних санкціях за кредитним договором.
Згідно ч. 1 ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов’язана …………………………
Відповідно до ч.1 ст. 626 ЦК України договором є …………………….
Згідно ч. 1 ст. 638 ЦК України договір є укладеним, ………………
З урахуванням вказаного вище, Відповідач вбачає необхідним у задоволенні позовних вимог відмовити у повному обсязі, оскільки позивачем не надано доказів того, з яких підстав відповідачу було підвищено без його згоди кредитний ліміт, невідповідність розрахунку кредитної заборгованості та того, що відповідач не був ознайомлений зі всіма істотними умовами договору.
Разом з цим Позивачем на підтвердження своїх вимог не надано даних щодо номера карткового рахунку, який рахується за Відповідачем; строку дії виданої позивачем картки; даних щодо перевипуску картки на новий термін дії.
2. Крім цього, формування штрафу у розмірі 500 грн. + 5% від суми заборгованості – є подвійною відповідальністю за одне і теж порушення, оскільки Позивач також нарахував пеню у розмірі 22037,00 грн.
Незаконність визначення цієї суми полягає в тому, що вона створює подвійну відповідальність Відповідача перед Позивачем, що забороняється ст. 61 Конституції України відповідно до якої ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
Підтримана також вказана позиція Верховним Судом України, який в своїй постанові від 21.10.2015р. по справі №6-2003цс15 (обов’язковій до виконання) зазначив наступне:
Відповідно до статті 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов’язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання (частина друга статті 549 ЦК України). Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання (частина третя статті 549 ЦК України).
Враховуючи вищевикладене та відповідно до статті 549 ЦК України штраф і пеня є одним видом цивільно-правової відповідальності, а тому їх одночасне застосування за одне й те саме неможливе.»
3. Що стосується пені за прострочення зобов’язання, яка визначена в розмірі 22037,00 грн, то потрібно зазначити, що вказаний розмір пені є незаконним. Відносно даного розміру пені має бути застосована позовна давність та ч. 3 ст. 551 ЦКУ відповідно до якої розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо він значно перевищує розмір збитків, та за наявності інших обставин, які мають істотне значення. Відповідач окрім застосування позовної давності також просить застосувати вищевказану норму законодавства та анулювати розміри неустойки, оскільки збитки в розумінні ст. 16 ЦКУ завдані позивачеві не були.
З приводу пропуску строку для подання відзиву, повідомляємо, що Відповідачу потрібно було знайти адвоката для написання відзиву. У випадку, якщо суд вважає, що це не поважна причина, просимо цей лист вважати поясненням та приєднати до справи.
На підставі викладеного, та керуючись ЦПКУ та ЦКУ,
ПРОШУ;
1. Застосувати позовну давність до кредитної заборгованості;
2. Відмовити у задоволенні позову у повному розмірі
Додаток:
1. Докази направлення відзиву Позивачу
_______________ 21.04.19 року
Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по Кредитам
Кто такой юрист по кредитным долгам, чем отличается от обычного юриста и как найти профессионала, а не мошенника?

Адвокат по семейным делам
Семейные споры – практически один из самых распространенных видов дел. В нашу адвокатскую компанию очень часто клиенты обращаются за помощью именно в сфере семейного права.
Оставить заявку на звонок:
Карта проезда: