Вы сейчас просматриваете Вартість послуг адвоката по Аліментах

Вартість послуг адвоката по Аліментах

Надаємо адвокатські послуги в судах по стягненню аліментів. Знаходимося в центрі Києва. У нас найнижча вартість юридичних послуг по стягненню аліментів.

Ціни на послуги адвоката по аліментах.

Скільки будуть коштувати наші послуги в судових справах про стягненню аліментів?

Багатьом подружнім парам рано чи пізно доводиться стикатися з питаннями несплати та стягнення аліментів. Чоловіча половина, в силу поганого фінансового стану або просто жадібності, перестає виділяти гроші на утримання дитини, а жіноча половина в силу своєї гордості не наважується подати до суду на стягнення аліментів. В результаті такого протистояння страждає матеріальне становище дитини. Щоб подати до суду на стягнення аліментів, необхідно найняти адвоката, оскільки самому захистити свої права у суді дуже важко. Складнощі починаються вже на етапі написання позовної заяви, законодавство України встановлює безліч вимог до позовної заяви, тому без допомоги адвоката обійтися важко. Багатьох цікавить вартість послуг адвоката по аліментах. Давайте розберемо, скільки будуть коштувати послуги адвоката у нас. Вартість написання позовної заяви для нашої юридичної компанії залежить від виду аліментів, які ви хочете стягнути з колишнього чоловіка. 

Якщо ви згодні на стандартний, встановлений законодавством розмір аліментів – 25% від всіх видів доходу, то вартість написання позовної заяви буде складати – 3000 грн. При цьому розмір коштів, які ви почнете одержувати після рішення суду, буде складати на дітей до 6 років, близько — 813 грн., на дітей віком з 6 до 18 років, близько – 1013,5 грн. Якщо з такими сумами ви не згодні, і вважаєте, що ваш колишній чоловік може платити набагато більше, то вартість написання такого позову буде становити від 5000 грн. 

Все залежить від складності збору доказової бази. 

За законодавством України, від колишнього чоловіка можна вимагати аліменти в максимальному розмірі 16260 грн. на дітей до 6 років, і 20270 грн. на дітей від 6 до 18 років. Однак, досягти таких розмірів аліментів на практиці не дуже просто. Як правило, офіційна заробітна плата у платників аліментів не перевищує 5000 грн., і довести те, що ваш чоловік основний дохід отримує «в конверті» ой як непросто. В суд потрібно буде надати офіційні документи, що підтверджують реальні доходи платника аліментів. 

Відповідно до законодавства України, позивачі у справах про стягнення аліментів звільняються від сплати судового збору. Після подачі позову в суд, ви можете самостійно брати участь у судових засіданнях аж до отримання рішення суду, а можете залучити нашого адвоката. Як правило, якщо відповідач не наймає адвоката і активно не протидіє у суді, отримати рішення суду про стягнення аліментів можна за одне, два судових засідання. У таких випадках вартість участі в суді нашого адвоката вам обійдеться в 2500 грн. за весь судовий процес. Але, якщо ваш чоловік наймає адвоката, який в свою чергу починає максимально затягувати судовий процес, подає заперечення і відзив на позовну заяву, заявляє клопотання, така судова справа може тривати до трьох років і більше. У таких судових процесах вартість послуг нашого адвоката становитиме по 2000 грн. за кожне судове засідання. 

Як почати з нами співпрацювати?

Якщо ви шукайте адвокатську контору по сімейних справах, дзвоніть нам по телефону, вказаному в шапці сайту, ми займаємося шлюборозлучними процесами в місті Києві. Ми — юридична контора по сімейних справах, яка займається шлюборозлучними процесами через суд. Ви можете скористатися послугою — адвокат-юрист онлайн (on-line), вислати на електронну пошту скановані копії документів, а все інше ми зробимо самі, і надішлемо вам інструкції про те, що потрібно зробити для стягнення аліментів. Починаючи з 28 серпня 2018 року, набув чинності закон, який значно посилює відповідальність за несплату аліментів, а також значно обмежує права неплатників аліментів. 

Тепер, при наявності боргу зі сплати аліментів, мати може без проблем вивезти дитину за кордон без згоди колишнього чоловіка (батька дитини). 

Раніше матерям доводилося бігати за колишнім чоловіком і випрошувати дозвіл, для того, щоб звозити дитини на відпочинок або для участі в змаганнях. Платники аліментів цим часто спекулювали, та давали такий дозвіл лише після відмови дружини від отримання аліментів або від якоїсь їх частини. Тепер боржника по аліментах, при наявності боргу більше шести місяців, можна притягнути до відповідальності у вигляді громадських робіт на строк від 120 до 240 годин. Якщо після залучення до громадських робіт боржник по аліментах не виправить ситуацію, в подальшому його можна притягнути до відповідальності на строк від 240 до 360 годин громадських робіт. При злісному ухиленні від сплати аліментів, боржника можна заарештувати на 10 діб або позбавити волі до 2 років. Як бачите, за несплату аліментів тепер настає кримінальна відповідальність, і більшості боржників, які не бажають потрапити за грати, доводиться знаходити засоби і утримувати своїх дітей, інакше робота їм буде надана державою в місцях позбавлення волі. Крім кримінальної та адміністративної відповідальності, особи, які не бажають платити аліменти, отримують штраф від 50 до 100 НМДГ (850 — 1700 грн), за повторне вчинення правопорушення (несплату аліментів) протягом року — від 100 до 300 НМДГ (1700 — 5100 грн).

Ціни на послуги в цифрах:

 • Консультація в офісі компанії — 500 грн.
 • Консультація в письмовій формі з наданням юридичного висновку — 1000 грн.
 • Консультація за місцем знаходження клієнта, виїзд юриста до клієнта 2500 грн.
 • Складання позовної заяви, визначення підсудності — від 3000 грн.
 • Представництво інтересів клієнта в судовому процесі — 2000 грн. за одне судове засідання.
 • Складання апеляційної скарги — 3000/5000 грн.
 • Складання касаційної скарги — 10000 грн.
 • Складання претензії, відповіді на претензію – від 1000 грн.
 • Послуги адвоката у виконавчому провадженні від — 1000 грн.
 • Послуги в господарських спорах від — 3000 грн.
 • Комплексне ведення цивільної справи в суді першої інстанції від — 6000 грн.
 • Комплексне ведення господарської справи в суді першої інстанції від — 10 000 грн.
 • Комплексне ведення апеляційного провадження в цивільному процесі від — 3000 грн.
 • Комплексне ведення апеляційного провадження в господарському процесі від — 5000 грн.
 • Комплексне ведення касаційного провадження в господарському та цивільному процесах від — 5000 грн.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий