Вы сейчас просматриваете Управління нерухомістю

Управління нерухомістю

Юридична компанія «Правова Допомога» крім юридичних послуг, також надає послуги з управління нерухомістю. В основному нашими клієнтами є громадяни України, які постійно або тимчасово проживають за її територією. Також, послуга буде корисна тим, хто не хоче витрачати час і нерви на вселення, і виселення орендарів, підтримання нерухомості в належному стані, і тому подібне. Всі ці клопоти готові взяти на себе ми.

Чому саме юридична компанія? Коли управлінням вашою нерухомістю займається юридична компанія, це має ряд переваг. По-перше, ми розробимо конкретно під ваш об’єкт нерухомості індивідуальний договір оренди, з урахуванням ваших побажань. Договір оренди буде розроблений таким чином, щоб з одного боку захистити ваше майно з усіх боків, а з іншого боку — не злякати потенційних клієнтів. По-друге, в разі виникнення конфліктних ситуацій, ми зможемо їх оперативно вирішити, використовуючи юридичні важелі тиску. Будь-яка шкода, завдана орендарем, буде компенсована в найкоротші терміни. За порушення термінів орендної плати, буде стягнута пеня, згідно умов договору. Якщо питання торкнеться примусового виселення орендарів, ми також зможемо його вирішити, на відміну від ріелтерських фірм, що пропонують послуги з управління нерухомістю. З нами ваша нерухомість буде під повним захистом. 

На Заході і в Європі, існують юридичні компанії, що займаються лише управлінням нерухомістю, і більше нічим. В Україні така послуга не наскільки затребувана, але ж ми з вами йдемо в Європу…

Займаємося нерухомістю, на території Києва та Київської області.

Які послуги ви отримаєте, підписавши з нами договір?

 — консультацію по всіх цікавлячих вас питаннях, пов’язаних з нерухомістю;

 — юридичну допомогу стосовно податків з оренди;

 — постійний моніторинг стану нерухомості;

 — оплату комуналки, зняття показників з усіх лічильників;

 — передачу нерухомості в оренду, прийом нерухомості після закінчення строку оренди;

 — постійний зв’язок з орендарями;

 — усунення механічних поломок, недоліків, плановий і капітальний ремонт.

Крім управління нерухомістю, ми також надаємо юридичну допомогу в питаннях купівлі-продажу нерухомості. Перевіряємо юридичну чистоту і повністю супроводжуємо угоди купівлі-продажу.

Конфіденційність.

Ми будуємо відносини з нашими клієнтами на умовах повної конфіденційності. Безпека нашого клієнта, перш за все. Юридична компанія здійснює повне управління нерухомим майном лише від свого імені. Всі платежі приймаються на наші розрахункові рахунки або готівкою, в залежності від об'єкта управління. В кінцевому підсумку ви отримаєте комфортне та ефективне управління. Пошук орендарів також здійснюється від нашого імені з залученням ріелтерських компаній або без такого.

Проведемо маркетингові дослідження в сфері орендної вартості аналогічних об’єктів нерухомості, з метою з’ясування прийнятної для клієнта вартості орендних платежів. Здійснення контролю за дотриманням орендарями правил використання об’єкта нерухомості також лягає на наші плечі. Основним завданням керуючої компанії є підвищення прибутку орендодавця. З цією метою розробимо комплекс заходів, що підвищують комерційну привабливість нерухомості.

Ремонт нерухомості.

При необхідності організуємо проведення поточного та капітального ремонту об’єкту. Виберемо підрядника для проведення ремонтних робіт, при необхідності влаштуємо тендер. Від свого імені укладемо договори на ремонтні роботи, повністю проконтролюємо якість виконаних робіт та дотримання умов гарантійного обслуговування.

Бухгалтерські послуги.

В першу чергу, це планування прибутку від орендних платежів. Підвищення привабливості нерухомості, розрахунок витрат на ремонт і планування періоду окупності. У другу чергу, це податковий облік, робота з кредиторською та дебіторською заборгованістю. Претензійна робота щодо стягнення дебіторки, нарахування пені та інших штрафних санкцій.

В цілому, довірче управління підходить тим, хто маючи нерухомість в Києві, хоче покинути територію України або територію Києва на тривалий час, але залишити можливість отримання прибутку від свого майна. Наприклад, ви хочете поїхати в Німеччину на кілька років, а у вас в Києві залишається вільна квартира, за яку необхідно щомісяця оплачувати комунальні платежі. Так чому б не найняти нас, завдяки нам, у вас не тільки буде оплачена вся комуналка, але і організована прибуткова для вас здача в оренду цієї квартири. Пам’ятайте, будь-яка нерухомість повинна приносити прибуток, також як і гроші. Ефективне управління нерухомістю — запорука отримання максимального прибутку. Умови співпраці з нами максимально прозорі. Ми завжди виконуємо свою роботу по совісті. А ви завжди можете бути спокійні за свою нерухомість.

Здійснюємо управління як житловою нерухомістю так і комерційної. Ми зацікавлені в максимально продуктивній співпраці з нашими клієнтами, а тому докладаємо всіх зусиль для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними, від цього залежить як дохід клієнтів, так і наш заробіток.

Чим ми відрізняємося від агентства нерухомості.

Ріелтори заробляють тільки відсоток від здачі в оренду нерухомості. Вони не зацікавлені в довгостроковій оренді. Для них, чим частіше об’єкт нерухомості змінює орендарів, тим краще, оскільки вони зможуть заробити свої комісійні на кожному факті здачі в оренду.

Ми ж зацікавлені в довгостроковій оренді, оскільки заробляємо на відсотках від щомісячних орендних платежів. 

Для нас часта зміна орендарів ознака того, що потрібно міняти політику. Агентства нерухомості не підвищують комерційну привабливість об’єкта, їм це ні до чого, їм головне швидко здати об’єкт нерухомості за найнижчою ціною. Ми ж зацікавлені в отриманні максимально високої суми орендних платежів, тому займаємося розробкою стратегії збільшенням привабливості об’єкта оренди.

Ціни:

У нас стандартна ціна на управління нерухомістю, це 10% від щомісячної суми орендних платежів. Але, все залежить від розміру таких платежів і від виду нерухомості. Якщо розмір орендних платежів значний, то ми готові піти на поступки в ціні аж до 5%.

Добавить комментарий