Суд со страховой компанией по ОСАГО

Вітаємо Вас на сайті нашої юридичної компанії! 

У вас є питанням, що робити, якщо страхова компанія не виплачує страхове відшкодування? Потрапили в ДТП і не знаєте, як правильно оформити справу? Ваша страхова відмовила у виплаті по КАСКО, ОСАГО або за іншими договорами? Можливо, Вам прийшов регрес від страхової компанії? Або страхова подала на Вас у суд?

Вам потрібен страховий адвокат, адвокат по ДТП або страховий юрист!

При наявності спору про спадщину Вам найкраще звернутися до фахівця по спадках. У разі суперечок з органами влади, Вам найкраще звернутися до юриста по адміністративних справах.

Ну а якщо виникла суперечка або суд зі страховою компанією, Вам найбільш якісно і ефективно допоможе «Страховий юрист» — професійний юрист з профільною спеціалізацією на страхових спорах.

Залучення саме страхового адвоката (або страхового юриста) викликано необхідністю вузької спеціалізації. Тільки фахівець, який пропрацював в системі страхування понад вісім років і розібрався у всіх нюансах від «А до Я», найбільш якісно захистить Ваші інтереси.

Ми — перше товариство страхових юристів і адвокатів, які захищають права клієнтів в спорах зі страховими компаніями.

Спектр наших послуг не обмежується представленням інтересів Клієнта в судах.

Адвокат по ДТП допоможе оформити ДТП так, щоб мінімізувати кількість помилок для подальшого захисту інтересів, далі ми допомагаємо грамотно скласти скаргу на страхову компанію в контролюючі органи (Нацкомфінпослуг, МТСБУ), проводимо аналіз і аудит договору страхування, добиваємося повної виплати по автоцивілці, врегулюємо страхові спори в досудовому порядку, а також підбираємо платоспроможну страхову компанію відповідно до запитів клієнта.

На нашому сайті Ви знайдете також поради для самостійного складання скарг, приклади позовних заяв, а також інших необхідних документів.

Зверніться до нас. Ми допоможемо вирішити будь-яку страхову суперечку!

Наша юридична компанія надає послуги з представництва Ваших інтересів в суді зі страховою компанією по Києву та Київській області.

Страхові компанії бувають дуже хитрі й винахідливі. Найчастіше їм вдається знизити розмір виплат з приводу не усвідомленості клієнтом своїх прав або ж просто клієнтові не хочеться вплутуватися в цю тяганину щодо стягнення грошей зі страхової компанії. Такі процеси часто затягуються на довгі місяці.

У більшості випадків дорожньо-транспортних пригод неможливо стверджувати з упевненістю про повну винність або невинність її учасника. Це в повній мірі компетентний встановити тільки суд і винести відповідну постанову. Такий документ породжує обов’язок винуватця компенсувати збитки постраждало стороні, якщо вона не була застрахована, або страхової компанії, яка компенсувала страхову виплату на стягнення матеріальної шкоди по ДТП. Заздалегідь оформлена страховка — це лише матеріальна допомога при ДТП тому, хто постраждав.

На сьогоднішній день широко поширена практика пред’явлення істотно «завищених» позовів до осіб, винних у ДТП страховими компаніями. Страхові компанії звертаються з позовними заявами до суду на винуватця ДТП і вимагають відшкодувати збиток в значно завищеному розмірі. Ми ж пропонуємо доручити рішення Вашої проблеми нам. Наші юристи швидко і якісно відсудять у страхової компанії ту суму, яку Ви дійсно заслуговуєте.

5/5

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ.

Аналіз і підготовка документів, консультація, підготовка стратегії суду — від 400 грн.

Представництво Ваших інтересів в суді (1 засідання) / зустріч зі страховою — 2000 грн.

Комплексне ведення справи від 3000 грн.

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий