Страховий юрист

Послуги страхового юриста.

В Україні досить добре розвинений страховий бізнес. Але питання захисту клієнтів страхових компаній залишається відкритим. Якщо ви уклали договір страхування, вчасно оплатили всі страхові платежі, отримали страховий поліс, це вам ще не гарантує, що в разі настання страхового випадку ви отримаєте страхове відшкодування. Часто бувають ситуації, коли страхова компанія винуватця ДТП, не маючи ніяких законодавчих підстав, відмовляється платити. Або ви стали учасником ДТП і не знаєте, як правильно оформити документи. Або ваша страхова компанія безпідставно не виплачує страхове відшкодування по КАСКО або ОСАГО. Або ви отримали регресний позов про стягнення з вас страхового відшкодування сплаченого страховою компанією. Або страхова компанія просто подала на вас в суд. У всіх цих випадках вам потрібні послуги страхового юриста, адвоката по ДТП або страхового юриста.

Всі ці послуги надаються нашою юридичною компанією. Ми найкваліфікованіші фахівці в області ДТП і страхового відшкодування. Наша спеціалізація — це профільні судові суперечки зі страховими компаніями. Наша практика свідчить про те, що потерпілому в результаті ДТП самостійно в суді домогтися справедливості дуже важко, а тим більше отримати страхове відшкодування. Люди вірять обіцянкам страхових компаній і чекають по кілька років страхове відшкодування, аж до пропуску строку позовної давності. У той час, як їм потрібно звернутися до страхового юриста, який в свою чергу не звертатиме увагу на обіцянки страхової компанії, а в найкоротші терміни подасть позов про стягнення страхового відшкодування, заарештує майно страхової, спише гроші з банківського рахунку компанії.

У даній категорії справ необхідно залучати саме страхового адвоката (страхового юриста), це викликано вузькою спеціалізацією спорів, пов’язаних з ДТП. Адвокат повинен спеціалізуватися саме на страхових спорах. Звичайному юристу буде складно розібратися в ситуації і грамотно вибудувати лінію захисту.

Ми працюємо більше 10 років в сфері надання адвокатських послуг в судових спорах щодо стягнення страхових відшкодувань із страхових компаній. Знаємо, які норми законодавства потрібно застосовувати при розрахунку суми страхового відшкодування. Володіємо найсвіжішої судовою практикою з таких питань. Крім судових спорів зі страховими компаніями, ми також допомагаємо грамотно оформити саме ДТП. Адже саме від первинних документів, оформлених на місці ДТП, залежить подальший результат судових розглядів і страхових виплат. Також, ми складемо і подамо правильно оформлену скаргу в органи нагляду за страховими компаніями (МТСБУ і Нацкомфінпослуг). Можемо провести юридичний аналіз страхового договору, домогтися виплати страхового відшкодування. Проведемо претензійну досудову роботу, порадимо як вибрати платоспроможну страхову компанію для придбання КАСКО або ОСАГО.

Чому потрібно користуватися послугами саме нашого страхового юриста.

Участь в судових спорах зі страховими компаніями — основний вид юридичних послуг, що вимагають від адвоката спеціальних юридичних знань як процесуального, так і страхового законодавства. Самостійно подужати такий процес досить складно. На страхові компанії працюють висококваліфіковані юристи та адвокати, які беруть участь в розробці страхових договорів, супроводжують будь-які листування з клієнтами, беруть участь у всіх судових процесах, пов’язаних зі страховою компанією. Весь цей арсенал протистоїть клієнту, який, як правило, не має юридичної освіти і не знає юридичні тонкощі. Всі страхові договори заточені саме під страхову компанію, і клієнтові без залучення страхового юриста важко домогтися справедливості.

Сама сфера послуг на ринку страхування в Україні існує відносно недавно. Страхові суперечки для суддів України — це не зовсім звичайна справа. У багатьох судових справах самі судді не завжди знають, яке рішення буде правильним.Тому дуже важливо судову справу наповнити якісними доказами з посиланнями на законодавство, для того щоб судді легше було розібратися в ситуації і прийняти ту чи іншу сторону. Так би мовити, потрібно все розжувати і детально розписати.

Допомога страхового юриста в компенсації моральної шкоди.

Під час страхового випадку потерпілий отримує не тільки матеріальні збитки, але і моральні переживання, що виливаються у вигляді фізичних захворювань або іншого погіршення здоров’я. Цей збиток також повинен бути компенсований потерпілій особі, відшкодовані всі витрати на лікування. Але на практиці довести і стягнути моральну шкоду не маючи юридичних знань дуже складно. Для цих цілей і потрібні послуги страхового юриста, який досконало володіє практикою стягнення матеріальної та моральної шкоди.

Укладаючи договір з нашим страховим юристом, ви можете розраховувати на такі послуги:

Юридичну консультацію в будь-якій суперечці в сфері страхування, допомога в зборі доказової бази і необхідних документів.

Претензійну роботу і проведення переговорів зі страховими компаніями територіально розташованими в місті Києві.

Адвокатський захист в суді, якщо ініціатором позову є страхова компанія (регрессное відшкодування).

Написання позовних заяв, збір доказів, подачу позовних заяв до суду, написання і подачу в суд процесуальних документів (клопотань, заяв, візивів).

Юридичну допомогу по стягненню страхового відшкодування, ящо ви пропустили строк на подачу в страхову компанію повідомлення про настання страхового випадку.

Оскарження постанов суду в адміністративних справах про встановлення винуватця ДТП.

Визнання клієнта невинним в скоєнні дорожньо-транспортної пригоди. Оскарження постанов суду в апеляційну інстанцію.

Оскарження розміру виплаченого страхового відшкодування, збільшення розміру виплати через суд.

Оскарження відмови у виплаті відшкодування. Стягнення належних за законом сум зі страхової компанії.

Навіщо потрібні послуги страхового юриста?

Навіть в самих безперспективних випадках завжди як мінімум, потрібно отримати консультацію страхового юриста. Ми радимо ніколи не опускати руки, а адвокат по страхових виплатах допоможе вам правильно скласти і подати позов, буде представляти ваші інтереси в суді, доб’ється апеляційного та касаційного перегляду справи. Не варто ніколи нехтувати послугами страхового юриста. Якщо вам винна страхова, у вас є три роки для вжиття заходів щодо стягнення. І якщо ви вже сьогодні не наймете страхового адвоката, то завтра можете пропустити всі терміни позовної давності і будете шкодувати про свою нерішучість.

5/5

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий