Вы сейчас просматриваете Скасування виконавчого Напису Приватного виконавця Білоконь Микола Вадимович

Скасування виконавчого Напису Приватного виконавця Білоконь Микола Вадимович

Кампанія «Правова Допомога» надає юридичні послуги по скасуванню виконавчих написів нотаріусів, які перебувають на виконанні у приватного виконавця Білоконь Микола Вадимович.

Реквізити приватного виконавця Білоконь Миколи Вадимовича:

Білоконь Микола Вадимович

03035, м.Київ вул. Сурикова, 3, корп. 8-Б

приміщення 644

тел./факс : +380442999353

моб. тел. : +380935967090

pvbilokon@gmail.com

посвідчення 0325 від 29.03.2019 

Що необхідно для того, щоб ми скасували виконавчий напис?

Вам необхідно особисто поїхати до приватного виконавця Білоконь Миколи Вадимовича і отримати копію виконавчого напису. Як це зробити? Телефонуєте до приватного виконавця Білоконь Миколи Вадимовича і питаєте які в нього прийомні години, для того, щоб ви могли приїхати і ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження. В подальшому, у зазначений час, прибуваєте до приватного виконавця Білоконь Миколи Вадимовича, та ознайомлюєтеся з матеріалами виконавчого провадження. Всі матеріали необхідно сфотографувати, в тому числі і виконавчий напис.

Ознайомлення з матеріалами справи не обов’язкове, якщо ви отримали постанову про відкриття виконавчого провадження. За наявності такої постанови, ми самостійно можемо зайти в реєстр виконавчих проваджень та ознайомитися з матеріалами справи в реєстрі.

Давайте детальніше розберемося, що таке виконавчий напис нотаріуса і як відбувається стягнення боргу без рішення суду?

Виконавчий напис нотаріуса — це розпорядження нотаріуса на зобов’язанні боржника (наприклад, на кредитному договорі чи договорі з МФО) про примусове стягнення суми грошей або будь-якого майна на користь кредитора. 

Іншими словами, тепер це виконавчий документ, що дає право кредитору на отримання грошей з боржника за допомогою державних чи приватних виконавців (у вашому випадку це приватний виконавець – Білоконь Микола Вадимович), минаючи стадію судового розгляду, який сприяє врегулюванню боргових відносин у позасудовому порядку. 

Вчиняючи виконавчі написи приватні нотаріуси керуються пунктом 2 Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріуса, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 1999 року № 1172.

Які вимоги повинні бути дотримані при вчиненні виконавчого напису?

Кредитором повинен бути пред’явлений нотаріусу оригінал кредитного договору, додаткові угоди до нього, розрахунок заборгованості. Також нотаріус має право запросити підтвердження фактичного перерахування коштів позичальникові. 

Строк невиконання боржником зобов’язання має становити не більше 3-х років. 

Кредитор повинен надати підтвердження повідомлення боржника про звернення до нотаріуса в строк не менше ніж за 30 днів до дати звернення.

Стягненню підлягає сума боргу, відсотки, штрафні санкції і плата за вчинення виконавчого напису. Вартість послуг нотаріуса для кредитора включається в суму боргу, що погашається позичальником. 

Визначальною умовою для нотаріуса є безспірність боргу — це мається на увазі те, що у боржника і кредитора немає розбіжностей щодо розміру, підстав і строків повернення заборгованості. 

За якими договірними документами не може застосовуватися стягнення за виконавчим написом нотаріуса?

Будь-який виконавчий напис вчинений на кредитному договорі чи договорі з МФО являється незаконним. Однак, його скасування відбувається виключно через суд.

Що входить в обов'язки нотаріуса при вчиненні виконавчого напису?

Будь-який нотаріус може прийняти документи для розгляду, незалежно від місця проживання / перебування кредитора або позичальника. 

Ретельно вивчити документи, які надані кредитором. 

Надіслати боржникові повідомлення про те, що готується стягнення в примусовому порядку, пропонуючи йому в установлений термін подати заперечення. Відповідно до законодавства цей період становить 30 днів з моменту, як боржник отримав повідомлення. 

Для вчинення виконавчого напису нотаріусом згоди боржника не потрібно. 

Якщо заперечень не надійшло, вчинити виконавчий напис на кредитному договорі.

Виконавчий напис обов’язково повинен містити в собі ряд важливих відомостей. Зокрема, нотаріус повинен вказати свої ПІБ, місце здійснення напису, дату, відомості про стягувача та боржника, підпис, печатка. 

Якщо позичальник вважає дії нотаріуса неправомірними або не згоден з сумою стягується боргу, він має право на протязі трьох років з моменту отримання копії виконавчого напису звернутися в районний суд із позовною заявою про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. 

Які дії кредитор здійснює при отриманні виконавчого напису нотаріуса?

Звертається до державного чи приватного виконавця (у вашому випадку це приватний виконавець – Білоконь Микола Вадимович), для примусового стягнення, з заявою про відкриття виконавчого провадження за місцем вчинення виконавчих дій. Для приватних чи державних виконавців виконавчий напис є таким же документом, як рішення суду або виконавчий лист. 

Приватний виконавець має право накласти арешт на рахунки боржника в банку.

Строк пред'явлення виконавчого напису до виконання.

Виконавчий напис може бути пред’явлений приватному чи державному виконавцю виключно на протязі 3-х років з дня його вчинення нотаріусом. 

Недотримання зазначених строків є підставою для винесення приватним чи державним виконавцем постанови про відмову в відкриття виконавчого провадження.

У разі пропуску кредитором строку для пред’явлення виконавчого напису такий строк може бути поновлений судом. 

У разі втрати виконавчого напису, кредитор звертається до нотаріуса з письмовою заявою про видачу дублікату втраченого документу.

Які дії здійснює приватний виконавець Білоконь Микола Вадимович при отриманні від кредитора виконавчого напису нотаріуса?

Приватний виконавець протягом 3-х днів з дня надходження до нього виконавчого документа, виносить постанову про відкриття виконавчого провадження. 

Подальший порядок дій приватного виконавця з виконання виконавчого документа — виконавчого напису нотаріуса визначається виходячи з фактичних обставин виконавчого провадження та відповідно до вимог Закону України «Про виконавче провадження».

Зокрема, це накладення арешту на всі банківські рахунки боржника, відрахування 20% з заробітної плати, заборона виїзду за кордон, накладення арешту на все майно, опис та арешт майна по місцю мешкання боржника.

Ціни на послуги:

Консультація в офісі компанії — 500 грн.

Комплексне ведення справи по скасуванню виконавчого напису від 6 000 грн. до 10 000 грн.

Увага!!! Всі кошти, які ви витратите на адвоката, будуть вам повернуті за рішенням суду та стягнуті з вашого кредитора.