Вы сейчас просматриваете Скасування виконавчого Напису нотаріуса Чуловський Володимир Анатолійович

Скасування виконавчого Напису нотаріуса Чуловський Володимир Анатолійович

Компанія «Правова Допомога» надає юридичні послуги по скасуванню виконавчих написів нотаріусів, нотаріусів, в тому числі і приватного нотаріуса Чуловського Володимира Анатолійовича.

Реквізити приватного нотаріуса Чуловського Володимира Анатолійовича:

Чуловський Володимир Анатолійович

03131, м. Київ, вул. Передова, 15-Б.

номер засобу зв’язку: 227-50-27

Що необхідно для того, щоб ми скасували виконавчий напис?

Вам необхідно отримати копію виконавчого напису нотаріуса. Ви можете особисто поїхати до приватного нотаріуса Чуловського Володимира Анатолійовича і отримати нотаріально посвідчену копію виконавчого напису. Більш того, нотаріус зобов’язаний вам видати копію всієї нотаріальної справи. Однак у деяких нотаріусів така послуга є платно. Плата за виготовлення копій документів зазвичай складає 500 грн. Однак більшість нотаріусів ксерокопію виконавчого напису видають безкоштовно. 

Ознайомлення з матеріалами нотаріальної справи не обов’язковим, якщо ви отримали постанову про відкриття виконавчого провадження. За наявності такої постанови, ми самостійно можемо зайти в реєстр виконавчих проваджень та ознайомитися з матеріалами справи в реєстрі, в тому числі і з копією виконавчого напису.

Давайте детальніше розберемося, що таке виконавчий напис нотаріуса і як відбувається стягнення боргу без рішення суду?

Виконавчий напис нотаріуса — це розпорядження нотаріуса на зобов’язанні боржника (наприклад, на кредитному договорі чи договорі з МФО) про примусове стягнення суми грошей або будь-якого майна на користь кредитора. 

Іншими словами, тепер це виконавчий документ, який на відміну від рішення суду вчиняється приватним нотаріусом Чуловським Володимиром Анатолійовичем та дає право кредитору на отримання грошей з боржника за допомогою державних чи приватних виконавців, минаючи стадію судового розгляду, який на думку законодавця повинен сприяти врегулюванню боргових відносин у позасудовому порядку та зменшити навантаження на гілку судової влади України.

Вчиняючи виконавчі написи приватні нотаріуси керуються пунктом 2 Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріуса, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 1999 року № 1172.

Які вимоги повинні бути дотримані при вчиненні виконавчого напису?

Кредитор повинен пред’явити нотаріусу оригінал кредитного договору, додаткові угоди до нього, розрахунок заборгованості. Також нотаріус має право запросити підтвердження фактичного перерахування коштів позичальникові. 

Строк невиконання боржником зобов’язання має становити не більше 3-х років. 

Кредитор повинен надати підтвердження повідомлення боржника про звернення до нотаріуса в строк не менше ніж за 30 днів до дати звернення.

Стягненню підлягає сума боргу, відсотки, штрафні санкції і плата за вчинення виконавчого напису. Вартість послуг нотаріуса для кредитора включається в суму боргу, що погашається позичальником. 

Визначальною умовою для нотаріуса є безспірність боргу — це мається на увазі те, що у боржника і кредитора не повинно бути розбіжностей щодо розміру, підстав і строків повернення заборгованості. 

За якими договірними документами не може застосовуватися стягнення за виконавчим написом нотаріуса?

Будь-який виконавчий напис вчинений на кредитному договорі чи договорі з МФО являється незаконним. Однак, його скасування відбувається виключно через суд.

Що входить в обов'язки нотаріуса при вчиненні виконавчого напису?

Приватний нотаріус Чуловський Володимир Анатолійович має право прийняти документи щодо вчинення виконавчого напису для розгляду, незалежно від місця проживання / перебування кредитора або позичальника. 

Ретельно вивчити документи, які надані кредитором. 

Надіслати боржникові повідомлення про те, що готується стягнення в примусовому порядку, пропонуючи йому в установлений термін подати заперечення. Відповідно до законодавства цей період становить 30 днів з моменту, як боржник отримав повідомлення. 

Для вчинення виконавчого напису нотаріусом згоди боржника не потрібно. 

Якщо заперечень не надійшло, нотаріус має право вчинити виконавчий напис на кредитному договорі.

Виконавчий напис обов’язково повинен містити в собі ряд важливих відомостей. Зокрема, нотаріус повинен вказати свої ПІБ, місце здійснення напису, дату, відомості про стягувача та боржника, підпис, печатка. 

Якщо позичальник вважає дії нотаріуса неправомірними або не згоден з сумою стягується боргу, він має право на протязі трьох років з моменту отримання копії виконавчого напису звернутися в районний суд із позовною заявою про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. 

Які дії кредитор здійснює при отриманні виконавчого напису нотаріуса?

Звертається до державного чи приватного виконавця, для примусового стягнення, з заявою про відкриття виконавчого провадження за місцем вчинення виконавчих дій. Для приватних чи державних виконавців виконавчий напис приватного нотаріуса Чуловського Володимира Анатолійовича є таким же документом, як рішення суду або виконавчий лист. 

Приватний виконавець має право накласти арешт на рахунки боржника в банку.

Строк пред'явлення виконавчого напису до виконання.

Виконавчий напис може бути пред’явлений приватному чи державному виконавцю виключно на протязі 3-х років з дня його вчинення нотаріусом. 

Недотримання зазначених строків є підставою для винесення приватним чи державним виконавцем постанови про відмову в відкриття виконавчого провадження.

У разі пропуску кредитором строку для пред’явлення виконавчого напису такий строк може бути поновлений судом. 

У разі втрати виконавчого напису, кредитор звертається до нотаріуса Чуловського Володимира Анатолійовича з письмовою заявою про видачу дублікату втраченого документу.

Які дії здійснює приватний виконавець при отриманні від кредитора виконавчого напису нотаріуса Чуловського Володимира Анатолійовича?

Приватний виконавець протягом 3-х днів з дня надходження до нього виконавчого документа, виносить постанову про відкриття виконавчого провадження. 

Подальший порядок дій приватного виконавця з виконання виконавчого документа — виконавчого напису нотаріуса визначається виходячи з фактичних обставин виконавчого провадження та відповідно до вимог Закону України «Про виконавче провадження».

Зокрема, це накладення арешту на всі банківські рахунки боржника, відрахування 20% з заробітної плати, заборона виїзду за кордон, накладення арешту на все майно, опис та арешт майна по місцю мешкання боржника.

Ціни на послуги:

Консультація в офісі компанії — 500 грн.

Комплексне ведення справи по скасуванню виконавчого напису від 6 000 грн. до 10 000 грн.

Увага!!! Всі кошти, які ви витратите на адвоката, будуть вам повернуті за рішенням суду та стягнуті з вашого кредитора.