You are currently viewing Послуги Юриста (Онлайн)

Послуги Юриста (Онлайн)

Чим вигідні послуги юриста онлайн (Online).

Тепер не потрібно витрачати час на поїздку до адвоката, відпрошуватися з роботи, обирати зручний час.

Достатньо написати нам через онлайн чат, який знаходиться в правому нижньому кутку сайту. Також ви можете написати нам на email і коротко описати ситуацію, вказавши, який документ необхідно підготувати.

Будь-яке питання ви можете задати нам в онлайн режимі через чат на сайті, та отримати відповідь, яка вас цікавить. Якщо вам потрібна будь-яка юридична послуга, чи необхідно підготувати будь-який процесуальний документ, то краще написати нам на електронну пошту. 

Ми зв’яжемося з вами по електронній пошті і попросимо надіслати скановані копії необхідних документів. Оплату за складання документів можна провести на карту Приватбанку.

Юрист онлайн підготує від вашого імені необхідний документ і вам залишиться тільки роздрукувати його і відіслати на суд або інший державний орган.

Підготовка документів онлайн обійдеться значно дешевше ніж участь адвоката у суді, а ефект буде практично таким же.

Такий вид юридичних послуг є оптимальним для клієнтів, у яких тривають суди з ПриватБанком по кредитній карті або інші малозначні спори. 

Ціни на онлайн послуги юриста:

Написання відзиву на позов Приватбанку про стягнення боргу по кредитній карті 2000 грн. 

Написання відзиву на позов Банку, колекторської або кредитної організації від 3000 грн.

Написання позову в цивільному процесі від 4000 грн. до 8000 грн.

Написання позову в господарському процесі від 4000 грн. до 10000 грн.

Написання до суду відзивів, клопотань, заяв, призначення експертиз від 1000 грн. до 3000 грн.

Написання апеляційних, касаційних скарг від 2000 до 8000 грн.

Написання претензій, відповідей на претензії 500/1000 грн.

Аналіз, складання, обробка договорів, у тому числі господарських від 500 грн. до 3000 грн.

Складання документів у виконавчому провадженні від 500 грн. до 2000 грн.

Послуги юриста онлайн - це самий оптимальний спосіб отримання юридичної допомоги по малозначним судовим справам.

➔ Ви економите свій час. 

➔ Отримуєте юридичну допомогу не виходячи з офісу або будинку.

➔ Вартість послуг значно дешевша.

Тільки юрист онлайн може розібратися в законодавстві України і правильно його застосувати у правовідносинах або судовому спорі.

Звертайтеся в нашу юридичну компанію, і ми надамо вам повний спектр юридичних послуг за низькими цінами (інколи ціни бувають не досить низькі, але в цілому у нас найнижчі ціни по місту Києву).

Ми є професіоналами своєї справи. Наші юристи впевнені, що займаються своєю справою проектуючи впевненість у досягненні позитивного результату. Кожен наш юрист знає, як вирішити вашу юридичну проблему в найкоротші терміни з найкращим результатом. Юристи нашої компанії володіють багаторічним досвідом у вирішенні різних проблем і юридичних колапсів. Для нас безвихідних ситуацій не буває. Ми знайдемо вихід з будь-якої ситуації і вирішимо будь-які юридичні труднощі. Основний принцип успіху полягає в тому, що кожен юрист повинен займатися своєю справою в своїй галузі права. Девіз наших юристів: Головне щоб клієнт залишився задоволеним.

Адвокат

Працюємо в декількох напрямках надання юридичної допомоги онлайн.

1. Захищаємо інтереси клієнтів у судах та різних судових спорах, що виникають між фізичними та юридичними особами. У нас великий досвід роботи юриста в судах, багато виграних справ, багато врятованого майна і грошей, багато задоволених клієнтів.

Перемогу в судовому спорі ми гарантувати не можемо, але кваліфіковані юридичні послуги, в тому числі онлайн, і прогноз результату гарантуємо. Подивившись документи, наш юрист зможе спрогнозувати кінцевий результат судового спору з точністю до 90 відсотків.

2. Надаємо допомогу юриста онлайн в складанні різного роду договорів, господарських договорів, листів, претензій, господарських претензій, документів, наказів, статутних документів. Знаємо всі юридичні тонкощі документів. Юрист нашої компанії проведе аналіз договорів, контрактів на наявність всіх суттєвих умов, оцінить відповідність пунктів договору чинному законодавству, оцінить можливі ризики. Допоможемо скласти та зареєструвати статут юридичної особи, громадської організації.

3. Допомога юриста під час укладення кредитних договорів, оцінка ризиків, аналіз договорів, перевірка сукупної вартості кредиту, аналіз документів. Допомога юриста, в тому числі і онлайн, в судових спорах з банками за прострочення повернення кредиту, списання відсотків, пені, штрафів, зменшення боргу, визнання недійсними договорів, виведення іпотеки, припинення поруки.

4. Послуги юриста в судових спорах по стягненню боргів за договорами, розписками, договорами поставки, оренди, стягнення збитків.

5. Допомога юриста у боротьбі з органами державної влади, отримання довідок, дозвільних документів, складання скарг, пропозицій, оскарження актів і постанов.

6. Допомога юриста при ДТП, допомога в отриманні страхового відшкодування, стягнення збитків з винуватця аварії. Участь юриста у судових розглядах, встановлення причин аварії, проведення експертиз. Юридичні дії щодо стягнення збитків у суді.

7. Наші юристи онлайн надають консультації з проблемних юридичних питань. Участь юриста під час підписання угод, договорів, участь у судовому спорі, в підготовці документів, отриманні дозвільної документації — завжди запорука вашого успіху.

Добавить комментарий