Вы сейчас просматриваете Послуги Адвокатської Контори

Послуги Адвокатської Контори

Ви знаходитесь на сайті адвокатської контори. Ми займаємося веденням багатьох цивільних і кримінальних справ. Надаємо адвокатські послуги в кредитних справах, справах по ДТП, кримінальних провадженнях, спадкових справах, сімейних справах, адміністративних справах, боргових спорах, спорах щодо майна та інших судових справах. У нас недорого. Сумніваєтеся? Зателефонуйте нам.

Адвокатська контора — це юридична допомога в скрутну для вас хвилину.

Якщо ви знаходитеся на нашому сайті, значить вас цікавлять юридичні послуги. Наша адвокатська контора може запропонувати вам різноманітні механізми вирішення ваших проблем. Наша компанія складається з декількох адвокатів, які є фахівцями в своїй галузі права. Ми займаємося веденням практично будь-яких цивільних справ, представництвом в судах та інших державних органах, веденням кримінальних справ. До нас ви можете звернутися практично з будь-якого питання, за винятком реєстрації підприємств і отримання дозвільної документації. Ми надаємо юридичну допомогу фізичним і юридичним особам за доступними цінами.

Що таке адвокатська контора? Згідно із законом, адвокатська контора може складатися з одного або декількох адвокатів. По суті це адвокати, об’єднані однією метою і працюючі в складі адвокатського бюро або адвокатського об’єднання. Ми знаходимося на території Києва, але уповноважені на надання юридичних послуг по всій Україні. Нам неодноразово доводилося чути, що нормального адвоката можливо знайти тільки в Києві. Дійсно, в інших містах іноді ситуація з професійними адвокатами плачевна. За умови компенсації транспортних витрат, ми можемо вести цивільну чи кримінальну справу в будь-якій точці України. Більш того, більшість цивільних справ можливо вести в віддаленому режимі, у форматі ми пишемо документи, а ви підписуєте і подаєте до відповідних органів.

Ми невелика адвокатська контора, що складається всього з декількох адвокатів. Але зате ми можемо дозволити собі встановлювати невеликі ціни на юридичні послуги. Нам не потрібно утримувати додатковий персонал і оплачувати високу оренду за престижний офіс. У нинішніх умовах, весь бізнес переходить в режим економії, і юридична сфера не виняток. У нас невеликий офіс практично в центрі Києва, прийшовши до нас на консультацію, ви будете почувати себе затишно і будете впевнені, що вам тут допоможуть.

Чим ми відрізняємося від інших?

У наш непростий час, для того щоб тебе рекомендували досить бути просто відповідальним. Потрібно вчасно виконувати обіцяне, чесно і професійно підходити до виконання своїх функцій. Ми не пропонуємо клієнтам юридичні послуги, які можливо не принесуть ніякого результату. Ми пропонуємо тільки те, в чому впевнені. Якщо ми не впевнені в тому, що запропоновані послуги приведуть до бажаного для клієнта результату, ми відразу про це клієнта попереджаємо, і говоримо приблизний відсоток успіху на наш погляд. У нас можливо кілька варіантів оплати адвокатських послуг. Найоптимальніший і поширений — це оплата за кожну виконану дію. Вам не потрібно шукати велику суму грошей, для того щоб відразу оплатити наші послуги. Ви платите тільки за кожну дію. 

Наприклад: Необхідність визнання права власності на квартиру в Києві в порядку спадкування. Написання позову в суд вам обійдеться близько 10 000 грн. Тобто, на першому етапі вам потрібно заплатити всього лише 10 000 грн. за написання і подачу позову до суду, плюс оплатити судовий збір (без цього ніяк). Далі через місяць буде призначено судове засідання. Вартість участі в суді адвоката становить 2500 грн. Тобто, через місяць вам потрібно оплатити 2500 грн. за участь адвоката в суді, і так далі. В кінцевому підсумку, якщо вдасться виграти справу за два засідання, то всі ваші витрати складуть всього лише 15 000 грн. Така схема оплати вигідна як клієнтові, так і нам, оскільки клієнт платить виключно за виконану роботу. Чим менше ми витрачаємо часу на рішення юридичної задачі, тим дешевше будуть юридичні послуги. Але є і зворотна сторона медалі. У деяких дуже складних справах, кількість судових засідань може досягати десяти і більше. Відповідно, за кожне засідання потрібно буде платити. Але позитивним моментом є те, що ці засідання будуть розтягнуті на кілька років. Суди зазвичай призначають судові засідання з інтервалом мінімум на місяць, а в літній період мінімум в три місяці.

Які ми використовуємо формати співпраці?

З нами ви можете співпрацювати у форматі разової юридичної допомоги, в форматі ведення окремого цивільної чи кримінальної справи, і в форматі постійного абонентського обслуговування. Вибір формату залежить від того, які завдання ви ставите перед адвокатською конторою. Разово ми можемо вас проконсультувати або підготувати будь-який юридичний документ (наприклад, претензію або позов до суду).

Повне ведення цивільної чи кримінальної справи більш дороге і застосовується для вирішення складних юридичних завдань, вирішити які людині без юридичної освіти буде важкувато. Оплатити за комплексне ведення цивільної справи можливо одноразово за весь комплекс, або за кожну виконану дію або підготовлений документ. Оплата за ведення кримінальної справи здійснюється окремо за супровід адвокатом кримінального провадження на стадії досудового розслідування, і окремо на стадії суду.

Постійне абонентське обслуговування більш підходить для юридичних осіб, в яких постійно виникає потреба в залученні зовнішніх юристів для вирішення юридичних проблем господарської діяльності. Зазвичай це договірна робота, робота по стягненню дебіторської заборгованості з не доброчесних контрагентів, рішення податкових проблем.

Якими пріоритетними напрямками ми займаємося?

 • Абонентське обслуговування юридичних осіб, господарські спори, претензійна робота, робота з договорами, податкові спори, стягнення штрафних санкцій та дебіторської заборгованості.
 • Кримінальне провадження, послуги адвоката в кримінальному провадженні підозрюваним, обвинуваченим, потерпілим, свідкам, участь в слідчих діях, збір доказів, розробка стратегії захисту в суді.
 • Кредитні справи, спори з банками і фінансовими організаціями, скасування виконавчих написів нотаріусів, скасування реєстрації права власності на квартиру за банком, супровід судових справ.
 • Справи по ДТП, стягнення збитків з винуватця, участь в адміністративному судочинстві щодо визначення винуватця ДТП, стягнення страхового відшкодування, проведення автотехнічних експертиз.
 • Справи по 130 статті, щодо адмін. протоколів за водіння автомобіля в нетверезому вигляді, розробка стратегії, пошук порушень під час складання протоколу, оформлення відмови від огляду.
 • Спори щодо стягнення боргів, стягнення дебіторської заборгованості юридичних осіб за господарськими договорами, стягнення боргів фізосіб за договорами позики, розписками, іншими документам, що підтверджують наявність боргу.
 • Сімейні спори, розірвання шлюбу через суд, поділ спільного майна, визнання батьківства, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів, збільшення і зменшення суми аліментів.
 • Спадкові спори, поновлення строків на прийняття спадщини (у зв’язку з карантином), визнання права власності на нерухомість в порядку спадкування, визнання недійсним заповіту.
 • Адміністративні справи, будь-які судові спори з державними органами або органами владних повноважень, оскарження дій або бездіяльності «слуг народу», скасування рішень в судовому порядку.
 • Консультації по цивільних і кримінальних справах, усні консультації в офісі компанії на платній основі. Безкоштовно можливо коротко проконсультуватися по телефону. Надання письмових висновків, пошук судової практики.
 • Супровід угод щодо нерухомості, перевірка юридичної чистоти нерухомості, що купується, пошук негативної інформації, перевірка судових рішень щодо нерухомості, що купується.
 • Судові спори з ПриватБанком, написання заперечень до суду, участь в судових засіданнях. Проведення переговорів з банком щодо списання кредитної заборгованості за умови погашення тіла кредиту.

Добавить комментарий