Вы сейчас просматриваете Послуги Адвокатського Ююро

Послуги Адвокатського Ююро

З огляду на те, що ви ввели в пошук «адвокатське бюро», можемо припустити, що вас цікавлять послуги адвоката. У нас найдешевші ціни на адвокатські послуги та відповідальне ставлення до клієнтів. Зателефонуйте нам, і ви не пошкодуєте, що почали співпрацю саме з нами. Практично всі наші клієнти залишаються задоволеними.

Ми, адвокатське бюро, яке працює на підставі Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», суворо дотримуємося Правил адвокатської етики і дотримуємося умов конфіденційності по відношенню до клієнтів. Ми будуємо відносини з клієнтами виключно на довірі. Ми звикли працювати на результат, і не пропонуємо клієнтам послуги, які не приведуть до позитивного результату. Детально аналізуємо ситуацію, розробляємо ефективну стратегію юридичних дій і пропонуємо варіанти вирішення проблеми.

Основною нашою перевагою є те, що ми чесні. Якщо ситуація безнадійна і нічого адвокат не зможе в ній зробити, то ми прямо так і скажемо — тут шансів мало, і не варто витрачати гроші на безрезультатні зусилля. Ми не завищуємо ціни на послуги, кожна послуга коштує рівно стільки, скільки нам необхідно витратити часу на юридичну роботу, написання документів, походи до суду, правоохоронні органи, або інші органи державної влади.

Як з нами почати співпрацювати?

Зателефонуйте нам, коротко розкажіть про ситуацію, яка у вас склалася, ми коротко проконсультуємо вас по телефону і попередньо скажемо, скільки будуть коштувати юридичні послуги. Далі записуєтеся до нас на консультацію на певний час, під’їжджаєте в офіс, детальніше розповідаєте про свою проблему, ми вивчимо документи й укладемо договір про надання адвокатських послуг.

Чим ми кращі за інших?

 • У нас невелике адвокатське бюро, наші витрати на господарську діяльність і на утримання персоналу мінімальні, завдяки чому наші ціни на юридичні послуги значно нижче ніж у конкурентів. У нас вам не доведеться переплачувати за гучне ім’я компанії.
 • Досвід надання адвокатських послуг. Наш досвід юридичної роботи більше 10 років. Ми займалися адвокатською практикою ще за часів, коли була дозволена договірна підсудність. Спеціалізуємося на безлічі цивільних і господарських спорів, адміністративних і кримінальних провадженнях.
 • Ми чесні і відповідальні. Нічого не приховуємо від клієнтів, завжди на зв’язку, чесно прогнозуємо варіанти розвитку ситуацій і відсоток успіху. Клієнти, які хоч раз скористалися нашими послугами, в подальшому, при будь-яких юридичних складнощах, звертаються тільки до нас.
 • Ми націлені на реальне вирішення проблеми, а не просто виконати роботу за гроші. Практично в 95% випадках ми добиваємося позитивного рішення суду або позитивного вирішення питання. Все залежить від поставлених цілей. Іноді затягування судового процесу на один рік — це і є позитивний результат для клієнта.
 • Сувора конфіденційність. Всі документи, передані нам клієнтом, становлять адвокатську таємницю і тримаються в суворій конфіденційності. Ми не розголошуємо жодної інформації про клієнта ні правоохоронним органам, ні іншим державним або приватним особам.
 • Постійне інформування клієнтів про хід ведення їх справи. Само собою, щодня ми вам не будемо телефонувати, але про важливі події в справі обов’язково повідомимо. Більш того, багато клієнтів разом з нами беруть участь у судових засіданнях, тим самим завжди залишаються в курсі подій.

Важливий момент: Багато клієнтів плутають адвоката з психологом. Думаючи, якщо адвокат співпереживає їхнім проблемам, співчуває і приймає все близько до серця — це хороший адвокат. Це не так, насправді все абсолютно протилежно. Адвокат не психолог, він займається вирішенням тільки юридичних проблем, для психологічної підтримки краще звернутися до професійного психолога. Уявіть собі, якщо адвокат буде приймати близько до серця проблеми всіх клієнтів, що з ним трапиться через рік роботи… Тому, якщо адвоката цікавлять тільки юридичні тонкощі вашої ситуації — це хороший адвокат, він займається своєю роботою.

На чому ми спеціалізуємося?

 1. Ведення кримінальних справ. Послуги захисника в кримінальних провадженнях підозрюваним, свідкам та потерпілим.
 2. Юридичний супровід бізнесу. Комплексне обслуговування юридичних осіб, ведення господарської діяльності підприємств.
 3. Участь адвоката в цивільних і господарських судових спорах. Написання позовних заяв, клопотань, заяв та інших процесуальних документів.
 4. Ведення кредитних спорів з банками, зменшення розміру кредитного боргу, оскарження виконавчих написів нотаріусів.
 5. Ведення цивільних справ по ДТП, відшкодування шкоди з винуватця ДТП, стягнення страхового відшкодування, спори зі страховими компаніями.
 6. Захист фізичних осіб в справах про притягнення до адміністративної відповідальності, в тому числі і за водіння автомобіля в нетверезому вигляді.
 7. Ведення цивільних спорів щодо спадщини, допомога в прийнятті спадщини, будь-які судові спори, що виникають між спадкоємцями.
 8. Ведення сімейних спорів, стягнення аліментів, розірвання шлюбу, розподіл майна, визначення місця проживання дитини.
 9. Ведення спорів, щодо нерухомого майна, визнання права власності на нерухомість, спори про відшкодування шкоди.
 10. Ведення адміністративних спорів з державними органами, в тому числі з фіскальною службою, пенсійним фондом щодо перерахунку пенсії.
 11. Супровід угод щодо нерухомості, юридичний супровід договорів купівлі-продажу, дарування, міни.
 12. Судові спори з банком Приват, написання відзивів на позови, проведення переговорів, списання боргів.

По кожному з цих пунктів ви можете у нас отримати консультацію, передати на вивчення документи. Проаналізувавши вашу проблему, ми оцінимо час, необхідний на її рішення і скажемо вартість наших послуг.

Якщо ви не знайшли серед вищезгаданого переліку необхідну вам послугу, це не означає, що ми цим не займаємося. Зателефонуйте нам і уточніть, по телефону ми більш точно можемо сказати працюємо ми в цьому напрямку чи ні.

Переваги співпраці з нами.

Ми економимо ваш час. Ви перекладаєте рішення проблеми на наші плечі, і далі всіма питаннями починаємо займатися ми. Збір документів у нас займе набагато менше часу ніж, якби таким збором займався сам клієнт. Всю необхідну інформацію ми можемо отримати протягом п’яти днів, подавши адвокатський запит до відповідних органів.

Невелика вартість юридичних послуг. Наші ціни досить лояльні в порівнянні з аналогічними адвокатськими бюро. Ми можемо собі дозволити не виставляти захмарні гонорари, оскільки у нас невеликі адміністративні витрати на господарську діяльність.

Професійна і чесна консультація. Іноді клієнту достатньо отримати професійну консультацію для того, щоб зрозуміти, що ніяких проблем у нього немає. Будь-яка наша співпраця починається з консультації і вивчення документів. Після юридичної консультації ви будете володіти всією необхідною інформацією щодо вашого питання.

Реальні послуги, що призводять до результату. Ми не працюємо, аби працювати. Ми не візьмемося за справу, якщо на нашу думку відсоток її успішності буде нижче ніж 50%. Ми не будемо витрачати наш час і ваші гроші на безрезультативні дії. Пропонуємо тільки найефективніше і результативне.

Ми постійно на зв’язку. У будь-який день нам можна зателефонувати і дізнатися, як просувається ваша справа. Звичайно, зловживати цим не варто, оскільки час, витрачений на розмови, ми могли б пустити на корисні справи, але зателефонувавши нам, ви почуєте зрозумілі відповіді на ваші питання і реальний зворотний зв’язок.

Добавить комментарий