Вы сейчас просматриваете Послуги адвоката по поділу майна

Послуги адвоката по поділу майна

Адвокат по поділу майна.

Хочете розлучитися і поділити майно в суді? Тоді ви потрапили за адресою.

Причини найняти саме нашого адвоката по поділу майна.

Якщо ви шукаєте адвоката по розділу майна, ви потрапили на потрібну сторінку. Наша юридична компанія постійно надає юридичну допомогу при розлученні і поділі майна. Сміливо телефонуйте нам, і ми допоможемо провести поділ майна, в суді визнаємо право власності на належну вам частку у спільно нажитому майні.

Поділ майна при розлученні, є окремою і складною категорією справ, в якій без адвоката не обійтися. Такі судові процеси можуть тривати роками, якщо сторони в суді не можуть досягти консенсусу про те, яким чином розділити майно. Основні докази, які допускаються судом у таких спорах – це документальне підтвердження. Тому, завдання адвоката по поділу майна полягає в тому, щоб зібрати повністю весь пакет документів, необхідних для перемоги в судовому процесі. Значення мають документи, що підтверджують придбання у власність майна під час перебування у шлюбі. Якщо документи на майно сторона в суд не може надати, то завдання адвоката по поділу майна, в судовому порядку витребувати документи у особи, у якої вони знаходяться, або підтвердити наявність майна іншими доказами (показаннями свідків, квитанціями про сплату комунальних платежів, непрямими доказами).

Яке майно ділиться?

Бувають ситуації, коли дружина не підозрює, що чоловік, за час перебування у шлюбі, придбав нерухомість, автомобіль, відкрив рахунки у банках, на яких знаходиться велика сума грошей. Згідно Сімейного кодексу України, всі ці гроші і майно вважаються спільно нажитими і діляться навпіл.

Чи вигідно наймати адвоката?

Звертайтеся до нас, і наш юрист по поділу майна самостійно, до суду, перевірить реєстр нерухомого майна, і з’ясує, яке майно належить чоловікові, проведе комплекс заходів, спрямованих на досудове встановлення наявності у відповідача відкритих банківських рахунків, транспортних засобів та іншого рухомого майна, що має цінність. Послуги адвоката по поділу майна в даному випадку допоможуть вам заощадити значні суми, вигода від юридичної роботи адвоката, може в кілька десятків або сотень разів перевищити суму грошей, витрачену на юридичний супровід судового процесу по поділу майна. На відміну від інших категорій справ, позивачі у справах про поділ спільно нажитого майна подружжя, отримують вигоду відразу у вигляді нерухомого чи рухомого майна, яке завжди можна обміняти на гроші. 

Також на відміну від іншої категорії справ, у разі виграного суду, позивач завжди отримує реальне задоволення своїх вимог, оскільки стягнення проводиться не у вигляді грошових коштів, а у вигляді конкретного майна боржника, і тут вже складно викрутиться і сказати, що грошей у боржника немає. 

Юридична допомога при розлученні й поділі майна необхідна також у випадку, якщо ви дійсно перебуваючи у шлюбі, придбали за власні кошти рухоме або нерухоме майно, а інший член подружжя, не вкладаючи в це майно нічого, намагається його відібрати в судовому порядку шляхом поділу. Адвокат по розлученню і поділу майна збере необхідні документи, в суді доведе, що майно було набуте за особисті кошти, накопичені до весілля, і таке майно не підлягає поділу між подружжям.

Скільки можна відкладати питання поділу майна?

Пам’ятайте, якщо ви добровільно, без суду, розлучилися, але питання про поділ майна залишилося невирішеним, то зволікати з його рішенням не варто, потрібно швидше отримати консультацію адвоката по поділу майна, тому що спір про поділ майна подружжя, як і усі інші спори, має свої строки позовної давності. Якщо по закінченню трьох років після розлучення ви не звернулися до юриста, або самостійно не подали позов до суду, то при зверненні до суду після закінчення зазначеного терміну, суд може відмовити в задоволенні позовних вимог про поділ спільно нажитого майна. Виграти таку справу важко навіть нам, оскільки для одержання позитивного результату, юристу потрібно придумати вагомі підстави для поновлення пропущеного строку на  звернення до суду. 

Вартість консультації — 500 грн.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий