Консультация юриста по страховому случаю

Функції захисту інтересів клієнтів в спорах зі страховими компаніями виконують страхові адвокати. Це фахівці, які використовують свій досвід і знання для захисту інтересів своїх клієнтів при виникненні труднощів отримання страхового відшкодування, правильності оцінки збитків, документального або інформаційного супроводу при ДТП і в ряді інших ситуацій.

Мы Адвокаты, которые специализируются конкретно на судебных спорах по ДТП. 

У НАС САМЫЕ НИЗКИЕ ЦЕНЫ ПО КИЕВУ !!!

Мы небольшая юридическая компания, находящаяся в центре Киева на Крещатике.

Основная наша цель – защитить интересы клиента, и в случае, если виноват клиент – максимально снизить его расходы, если же он не виноват – добиться для него как можно большей компенсации материального и морально ущерба.

Проведем подготовку к судебному разбирательству, составим все необходимые процессуальные документы для суда, при необходимости сделаем адвокатские запросы, обжалуем протоколы, показания и т.д.

Наши цены

1. Консультация по ДТП в офисе компании — 400 грн.

Консультация по телефону – бесплатно

2. Выезд адвоката на место совершения ДТП — 1 500 грн.

3. Обжалование штрафов патрульной полиции — от 2 000 грн.

4. Возмещение ущерба после ДТП — от 5 000 грн.

5. Споры со страховой компанией (взыскание страховой выплаты) — от 5000 грн.

6. Правовая экспертиза документов касательно ДТП – от 1000 грн.

7. Подготовка аргументированной претензии, претензионная переписка – от 1000 грн.

8. Написание процессуальных документов в суд (протоколов, актов, запросов, ходатайств, писем и т.д.) – от 1000 грн.

9. Написание мировых соглашений – от 3000 грн.

10. Комплексное ведение других дел в судах – от 5000 грн.

11. Написание искового заявления в суд – от 2000 грн.

5/5

Телефонуйте нам, і ми надамо «консультацию юриста по страховому случаю».

Послуги страхового адвоката полягають у захисті інтересів клієнтів у разі, коли вже настав страховий випадок, в разі, коли йдуть затримки з виплатою страхового відшкодування (або якоїсь його частини), а також оцінка умов страхового договору, якщо клієнт ще не прийняв рішення по вибору страхової компанії.

Страховий адвокат — це юрист, який вибрав спеціалізацією роботу на ринку страхових послуг. Бувають компанії або юристи, які надають комплексні послуги, не займаючи позицію конфронтації до страхової компанії. Такі фахівці виступають на стороні клієнта, одночасно співпрацюючи і зі страховою компанією.

Подібна співпраця виражається в наданні своєчасної юридичної підтримки при настанні страхового випадку. Наприклад, в ситуації дорожньо-транспортної пригоди страховий юрист може надавати як інформаційну підтримку клієнту страхової компанії, так і іншого виду послуги (скласти і зібрати необхідні документи, інше).

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ:

Юрист (адвокат) по страхових спорах приходить на допомогу клієнту страхової компанії, якщо:

Страхова компанія не виплатила страхове відшкодування;

Страховик виплатив часткову суму страхового відшкодування;

Клієнту відмовлено у страховій виплаті;

Права клієнта порушено страховиком;

Клієнту потрібно інформаційно-консультативна допомога;

Інше.

Як згадувалося вище, адвокат по страховим спорам діє на стороні

клієнта і надає наступні послуги:

Складання позовної заяви.

Моніторинг судового розгляду справи.

Складає адвокатський запит.

Бере участь у судових засіданнях.

Складає зустрічний позов, вносить зміни в позовні вимоги.

Надає консультації (консультация юриста по страховому случаю).

Інші послуги.

Повноваження адвоката по страхових спорах полягають в отриманні клієнтом суми страхового відшкодування в повному обсязі відповідно до умов страхового договору. Перелік послуг адвоката по страхових спорах може бути базовим і розширеним. Деякі страхові адвокати пропонують преміум-пакети з гарантією отримання позитивного результату. Зрозуміло, чим більше послуг включено в пакет, тим більшу суму доведеться заплатити клієнту.

АДВОКАТ ПО СТРАХОВИМ СПРАВАХ.

Юрист за страховими випадками може також представляти інтереси клієнта, не виступаючи проти страхової компанії. Ця категорія страхових юристів, які співпрацюють зі страховиками і надають послуги їх клієнтам. Це можуть бути незалежні страхові адвокати, які також залучаються для надання консультативної підтримки, оцінки його страхового покриття середньоринковими розцінками.

Іншими словами, якщо клієнт ще не уклав страховий договір і хоче дізнатися, наскільки повно буде страхове покриття, він може звернутися за допомогою до страхового юриста. Використовуючи базу даних, фахівець проведе оцінку, а також дасть свої рекомендації щодо умов страхового договору.

Слід знати, що діяльність страхових компаній здійснюється в рамках чинного законодавства України та під наглядом державних регуляторів, зокрема, Національною комісією, що здійснює нагляд за фінансовими ринками (Нацкомфінпослуг). Страхова діяльність здійснюється на підставі ліцензій на той чи інший вид страхування, а формат і умови страхового договору суворо регламентовані.

Підписання страхового договору означає згоду підписантів з умовами, викладеними в документі. При цьому, клієнт страхової компанії може розраховувати на дотримання своїх прав, як споживача фінансових послуг. Він також дає згоду на зберігання, використання та обробку своїх персональних даних.

Втім, якщо клієнт самостійно вивчив умови страхового договору, згоден з ними, поставив свій підпис і вніс необхідну плату, то при настанні страхового випадку не завадить звернутися за допомогою до адвоката по страхових виплатах. Звернення до юриста по страхових виплатах на початковому етапі скоротить як бюрократичну тяганину з документальним оформленням, так і знизить ризик несвоєчасного отримання страхового відшкодування.

Згідно зі статистикою, переважна більшість скарг, що надійшли щодо діяльності страховиків, стосується несвоєчасності виплати страхового відшкодування. Ті, в свою чергу, посилаються на неповний пакет документів, наданий клієнтом. Щоб уникнути цих неприємностей, слід діяти злагоджено разом зі страховим адвокатом, який ще на стадії оформлення страхового випадку дасть консультацію або зробить більш дієві заходи.

Юрист по страховим спорам.

Страховий сектор економіки широко затребуваний і розвивається в усіх напрямках. Особливою популярністю у населення користуються страхові продукти по авто, медичному і майновому напрямку. Юрист зі страхування всебічно знайомий з правилами, загальними умовами і нюансами різних програм. Професійним обов’язком фахівця є підвищення правових знань громадян, що звернулися, допомога по всіх можливих напрямах щодо захисту інтересів страхувальників.

Консультація юриста по страховим питанням.

Ми надаємо безкоштовні консультації страхового юриста по телефону.

Сучасний і широко затребуваний спосіб отримання юридичної інформації доступний всім громадянам країни. Досить зайти на сайт і залишити своє питання в відведеному вікні або зателефонувати по телефону.

Відповідь юриста буде найближчим часом, рекомендації безкоштовні. Перш ніж оформляти страховий договір, рекомендується проконсультуватися з фахівцем. 

Незалежний фахівець неупереджено розгляне поставлене йому питання щодо спору зі страховою компанією. Нерідко мова йде про значні суми, які з певних причин компанія вважає краще не виплачувати своєму страховику. Наводяться різні приводи , а громадяни погоджуються з ними, коли цілком реально оскаржити в суді прийняте СК рішення. Допомогу в подібній ситуації надасть юрист, який має великий досвід страхових суперечок.

Найбільш часто на первинній консультації юрист відповідає на наступні питання:

як розраховується компенсація за страховий випадок;

що приймається за страховий випадок, його кваліфікація;

правила оцінки понесених збитків;

супутні моменти, що впливають на величину компенсації.

Часом, при укладанні страхового полісу, клієнт не враховує всі нюанси, які впливають на суму компенсації. Конфлікт виникає при страховому випадку, коли потрібно судовий розгляд спору. Страховий юрист допоможе досягти домовленості в досудовому порядку, сторони за допомогою професіонала приходять до компромісу, що задовольняє страхову компанію і страхувальника.

Скрупульозне застосування законодавства і перевірка на відповідність йому угоди сторін проводиться страховим юристом в повному обсязі і за всіма пунктами. 

Причини звернення до страхового юриста.

Страхові суперечки.

Участь в програмі обов’язкового страхування. Досить часто страхові компанії намагаються продати комплект послуг, тим самим порушуючи права страхувальника. Юрист зі страхування постарається підібрати максимально ефективний і недорогий поліс.

Настання страхового випадку та розрахунок компенсації, що повинна бути за договором. Професійна допомога вкрай бажана при настанні виплат, оскільки саме цей етап страхування викликає суперечки. Законом і конкретним полісом передбачені всі можливі страхові випадки, що нерідко оскаржує страхова компанія.

Випадки, при яких СК не виплачує компенсацію на встановлених законом підставах. Сюди можна віднести катаклізми і стихійні лиха, військові катастрофи. Перелік форс-мажорних ситуацій, які звільняють компанію від взятих зобов’язань, встановлені на законодавчому рівні. Юрист по страховим спорам на консультації розповість, які випадки не потребують погашення зобов’язань і що робити в даному випадку.

Примусовий комплект з декількох страхових продуктів, які нав’язують клієнтові під різними приводами. Послуги в області права дозволять дізнатися, які норми закону порушуються, куди слід скаржитися в подібній ситуації. Відмову від нав’язаних послуг допоможе зробити страховий юрист.

Дострокове повернення страхових сум може бути зроблено при достроковому розірванні договору. Якщо компанія відмовляється повернути кошти, які є необов’язковими при припиненні угоди, то зробити це допоможе досвідчений юрист. Суд встане на сторону клієнта, якщо юрист підготує документи і довідки, докладе їх до позовної заяви.

Переваги юридичного супроводу.

Юридичне супроводження.

Правова підтримка дозволить заощадити значні кошти, і отримати належну компенсацію за страховий випадок. У кожної страхової компанії є штатні юристи по страхових питаннях, які захищають інтереси свого роботодавця. Довести правоту своєї точки зору пересічному громадянину вкрай непросто, коли в суперечку вступають професіонали.

Якщо інтереси страхувальника представляє юрист, то розмова з іншою стороною буде вестися на більш обґрунтованому рівні. В першу чергу слід звернутися на безкоштовну консультацію, де будуть з’ясовані всі важливі моменти ситуації.

Якщо вам будуть потрібні юридичні послуги для вирішення спору з СК, то захисник постарається вирішити питання без судового розгляду. Досудова робота з іншою стороною обов’язкова при подальшому зверненні до суду.

Позовна заява буде складена за всіма необхідним процесуальним правилам. Якщо судова ухвала не задовольнить клієнта, то юрист продовжить роботу у справі в вищих судах. При позитивному рішенні юрист проконтролює виконавче провадження.

5/5

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий