Вартість послуг адвоката по сімейних справах:
Консультація сімейного адвоката — 500 грн.
(Безкоштовно можна отримати коротку консультація юриста по телефону. В платну консультацію входить складання стратегії юридичних дій, відповіді на питання, що цікавлять клієнта, роз’яснення норм Сімейного кодексу України, визначення ціни за майбутню юридичну роботу).
Підготовка позовних заяв (про стягнення аліментів, розлучення, поділ майна, позбавлення батьківських прав, оскарження шлюбного договору, визначенні місця проживання дитини після розлучення — від 3000 грн.
(Вартість визначається виходячи з складності написання позову, складності збору доказової бази, а також залежить від інших нестандартних ситуацій. Наприклад, просту заяву про розлучення в суд ми можемо вам зробити за 2000 грн.).
Участь сімейного адвоката в одному судовому засіданні — 2000 грн.
(Вартість вказана за участь сімейного адвоката в судових засіданнях в межах міста Києва, якщо потрібна участь сімейного адвоката в суді Київської області, вартість одного засідання складає — 2500 грн. Стосовно судів, що знаходяться в інших регіонах, вартість послуг адвоката обумовлюється окремо, включаючи відрядження.).
Контроль ходу судового процесу, написання заяв, клопотань, прохань — 1000 грн.
(У деяких випадках (якщо відповідач активно протидіє вашому позову), крім позовної заяви, до суду необхідно також подавати вищезазначені документи).
Підготовка адвокатського запиту — від 1000 грн.
(Якщо вам потрібно витребувати якийсь документ чи інформацію від органів державної влади, ми це можемо зробити шляхом подання адвокатського запиту у відповідні органи).
Переговори і досудове врегулювання конфліктної ситуації в сімейній сфері — 3000 грн.
(Сума включає в себе виїзд адвоката на місце зустрічі та участь в переговорах з протилежною стороною. Зазвичай переговори ефективні коли мова йде про поділ спільно нажитого майна між подружжям).
Складання шлюбного контракту (між подружжям) або договору про порядок спілкування і виховання дітей після розлучення, розмір аліментів — від 3000 грн.
Складання договору про порядок розподілу спільно нажитого майна подружжям за час шлюбу — від 5000 грн.
(Вартість складання договору залежить від кількості майна, складності та порядку поділу майна, тощо).

Чим відрізняється сімейний юрист від звичайного юриста.
Основною відмінністю сімейного адвоката від звичайного юриста є його спеціалізація послуг, спрямована на сімейні справи. Зазвичай в перелік сімейних справ входять всілякі судові спори про розлучення, розподіл майна між подружжям, порядок виховання дітей, місце проживання дітей, позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів на утримання дітей або колишнього чоловіка.
В Україні якось не прийнято довіряти свої проблеми сімейному юристу. Найчастіше до нас звертаються, коли розлучення не уникнути і вже почалися суди про розподіл майна. Але під час покупки того ж майна ніхто і не замислювався про те, щоб проконсультуватися з сімейним адвокатом на предмет того «яким договором його краще оформляти». Це і не дивно, адже вступаючи в шлюб подружжя на сто відсотків впевнене, що доля розлучення і розподілу майна їх не настигне. Але суворі реалії свідчать про те, що в Україні чотири з п’яти пар розлучаються. І ця статистика невблаганна. Саме тому ми радимо перед тим, як вкладати гроші в якісь грандіозні покупки, прийти і проконсультуватися з нами.
Адже краще спочатку бути готовим, ніж потім лікті кусати. Як говориться «попереджений – значить озброєний».

Як знайти хорошого сімейного юриста.
Як і в будь-якій іншій сфері, вибираючи ту чи іншу послугу, ми оцінюємо якість послуги і ціну, і намагаємося знайти баланс між ними. Наприклад, якщо вартість манікюру низька, то якість лакового покриття буде відповідна, і почне відвалюватися через тиждень. І навпаки, якщо ви заплатите дорожче, то з таким манікюром можна проходити близько місяця. Тобто, ми звикли до того, що, якщо послуга дешевша, то вона буде менш якісна. Але в юридичному секторі все трохи не так. Тут все залежить від юриста, який веде вашу справу, а не від ціни. Якщо ціна висока – це не дає вам гарантій того, що ви отримаєте якісну послугу. Звертаючись у велику юридичну компанію з гучним ім’ям, ви не отримаєте гарантій того, що саме вашою справою буде займатися професіонал. Як правило, великі юридичні компанії доручають ведення сімейних справ юристам з невеликим досвідом роботи. Чому? Тому що ви для них не VIP – клієнт. У такій компанії, партнери і професійні адвокати ведуть тільки клієнтів, які в змозі сплатити гонорар від 150 000 грн. за ведення одного кейсу. Всі інші справи передаються на супровід юристам з невеликим досвідом. А враховуючи, що сегмент сімейних справ не є високооплачуваними, серйозно до вашої проблеми ніхто не буде ставитися.
І навпаки, в невеликій юридичної компанії, як правило, зібрана команда, яка цінує кожного клієнта і однаково ставиться до кожної справи. У таких компаніях, немає низькосортних юристів, і тому з більшою ймовірністю можна сказати, що вашу справу буде вести професіонал. Але знову ж таки, все залежить від людини, що займається вашої юридичної проблемою. Якщо вартість послуг дуже низька, швидше за все вашою справою будуть займатися мляво і по мірі необхідності.
Вибираючи сімейного юриста, ви повинні розуміти, що ви не шукаєте психолога, не шукаєте охоронця, не шукайте подушку, в яку можна поплакатися і поскаржитися на весь світ, ви шукайте юриста. Хороший адвокат не повинен вас утішати, не повинен вислуховувати довгі розповіді про те, як вас образили, не повинен вам співчувати, він повинен вирішувати ваше юридичне питання.
Адже якщо він буде всіх клієнтів втішати і співчувати, то що з ним буде через рік юридичної роботи, та чи залишиться у нього час на виконання своїх обов’язків? Якщо хочете поплакатися і поскаржитися – йдіть до психолога. На прийомі у сімейного адвоката ви повинні якомога чіткіше сформулювати всі обставини справи і озвучити який вихід із ситуації вас влаштує. І ні в якому разі не потрібно завантажувати голову адвоката непотрібною інформацією, тільки конкретика. Навантажуючи юриста непотрібним, ви в першу чергу робите гірше собі, оскільки серед усього непотрібного, може загубитися дуже важлива інформація.
І ще є один нюанс: Якщо у вас простеньке справа, наприклад розлучення через суд, шукати дуже гарного професіонала не варто. З такою справою може впоратися найпростіший юрист. Так навіщо вам переплачувати?
Ще одним розповсюдженим міфом є те, що адвоката слід вибирати більш старшого: мовляв, у більш старого досвіду побільше. Однак це теж не зовсім вірно, якщо не сказати зовсім невірно. Чим старшою стає людина, тим вона, найчастіше, стає повільнішою, і самовпевненою. У нього вже є репутація, тому пара-трійка завалених справ ніяк не шкодить його іміджу. Далі, у нього вже більша клієнтська база, тому він вибирає ті справи, що простіші і дорожчі, з тими ж, що подешевше, — возиться тяп-ляп.
Якщо ви фанат футболу, то ви, напевно, бачите наочний приклад того, як футбольний клуб «Фенербахче» спробував зібрати команду з найдорожчих і іменитих футболістів. Що в підсумку? – нульові результати. Причина проста — відсутність молодих гравців, яким потрібно проявити себе.
У молодих адвокатів, звичайно ж, досвід значно менше, але вони володіють іншою абсолютно безперечною перевагою: необхідністю заробляти собі ім’я. Якщо для навченого досвідом адвоката поразка — не більше, ніж неминучість, то для молодого — абсолютно неприпустимий варіант результату подій. Саме тому молодий адвокат кожній справі приділяє в кілька разів більше часу, щоб не допустити помилки.

Хто такий сімейний адвокат або юрист?
Історично склалося так, що адвокатом або юристом у сімейних справах в Україні називають в основному експерта зі шлюборозлучних процесів, який спеціалізується на розподіл майна і стягненні аліментів. Хоча насправді сфера захисту інтересів громадян аж ніяк не обмежується наслідками розірвання шлюбу.
Складно сказати, чому так сталося: чи Україна ще не досить інтегрувалася у світове співтовариство, чи то грає роль менталітет, у відповідності з яким громадянин біжить лікуватися вже після того, як патологоанатом виписав йому довідку про смерть.
І дійсно, не дарма юриста по сімейних справах порівнюють з лікарем: адже так само як і лікар при своєчасному зверненні може допомогти попередити розвиток хвороби, так і сімейний адвокат здатний допомогти запобігти негативним наслідкам.
У закордонних фільмах ми не раз могли спостерігати сцени, в яких герої спілкуються з юристами по сімейних справах як з друзями і навіть як членами самої сім’ї. Для нас це в дивину — дозволяти третій особі втручатися у свої справи; для європейців і американців — норма життя. І ця норма результат не просто відмінності в менталітеті, а простий, логічний і закономірний висновок, заснований на досвіді. Будь-який американець чи європеєць знає: краще завчасно отримати компетентну консультацію і завжди бути «на озброєнні», ніж пускати справу на самоплив і в кінцевому підсумку залишитися біля розбитого корита. При цьому, своєчасно у їхньому розумінні — це зараз, негайно, в 2 години ночі. Саме тому адвокати і називаються там «сімейними»: як другу сім’ї їм можна подзвонити в будь-який час.
Однак у Києві, не кажучи про інші регіони, до цієї думки приходять досить повільно. Найчастіше громадянин починає кидатися по сайтах і форумах в пошуках юриста по сімейних справах тоді, коли посуд вже побитий, спільна фотографія порвана, а свідоцтво про шлюб розтоптане. Європеєць вчинить інакше: він спершу подзвонить юристу по сімейних справах і проконсультується, чи варто взагалі бити посуд і чи не буде йому це загрожувати неприємними юридичними наслідками.
Як не сумно це визнавати, але 4 з 5 шлюбів в Україні розпадається, а в Києві цей відсоток ще вищий, ніж у інших регіонах. Звичайно, стаючи на шлях сімейного життя, всі без винятку молодята впевнені: їх то шлюбу ніщо загрожувати не буде, і вони то вже точно ніколи не зіткнуться ні з необхідністю усиновлення, ні з розлученням, ні з майновими питаннями. На жаль, подібна самовпевненість часто призводить до непередбачуваних наслідків.
Існує ще одна думка: що адвоката краще всього вибирати в Києві. І це дійсно так. Київ — «судове життя» країни. Проте це пов’язано не із статусом столиці, а тим, що саме тут розміщені всі вищі судові інстанції, а також центральні органи влади, взаємодіяти з якими найчастіше доводиться як до судового розгляду, так і під час, і після. Хоча статус столиці теж грає свою роль: в багатомільйонному місті значно більше багатих і впливових людей з масою сімейних проблем, а отже саме в Києві працюють і кращі юристи по сімейних справах, здатні задовольняти це попит.
Чи можна все зробити самому без сімейного юриста?
У житті багатьох громадян траплялося так, що адвокати в тих чи інших справах не виправдали їхніх очікувань: на стадії консультацій обіцяли в що б те не стало перемогти, дійшовши до Європейського суду, Гаазького Трибуналу і самого Папи Римського, а на практиці обмежувалися маловиразним складанням мінімуму процесуальних документів.
На жаль, такий підхід до ведення справ деяких наших колег іноді спонукав громадян замислюватися: «А чи не зробити все самому? Ну що там складного: відкрив Сімейний кодекс, почитав…». В принципі, про таке задумуються громадяни і після надання некваліфікованої медичної допомоги, воліючи надалі взагалі не звертатися до лікарів і займатися самолікуванням. Підсумок трохи передбачуваний.
Безумовно, не можна оглядатися на чужі як лікарські, так і адвокатські помилки. Отримання своєчасної професійної юридичної допомоги — це завжди кращий спосіб заощадити час, сили, нерви, а часто — і значну частину майна. При цьому, слід особливо підкреслити, що допомога юриста по сімейних справах повинна бути своєчасною: в ідеалі — ще до укладення шлюбу. Адже саме на цьому етапі у багатьох випадках є пряма необхідність укладення шлюбного договору, який допоможе в майбутньому уникнути не лише втрати майна, але і дозволить домогтися дотримання ряду прав.
Тому, зрозуміло, не варто займатися само-консультуванням і сподіватися, що «як-небудь обійдеться». Може не обійтися. І щоб у майбутньому не довелося в 2 години ночі в оточенні побитого посуду з гарячки пробігати по сайтам юридичних компаній в надії знайти хоч когось, хто зміг би проконсультувати, краще завчасно налагодити контакти з професіоналами, щоб «тривожна кнопка» завжди була під рукою.

Які основні напрямки діяльності юриста по сімейних справах?
Як вже було сказано, сфера діяльності сімейного адвоката не обмежується згладжуванням одних лише наслідків розірвання шлюбу. Так, дійсно, левову частку справ, як правило, займають питання розподілу майна, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, проживання дитини та спілкування з нею.
Однак, допомога сімейного адвоката необхідна і в питаннях, які виникають в процесі самого шлюбу: це консультація з питань спільного заповіту, усиновлення, встановлення батьківства, опіки, фінансових питань, питань перерозподілу майна і багато інших.
Більш того, консультація юриста по сімейних справах може знадобитися і в питаннях, які, здавалося б, будь-хто може вирішити самостійно, наприклад, ремонту. На перший погляд, будь-яка сім’я може самостійно вирішити, робити ремонт чи ні, але лише фахівець може підказати як цей самий ремонт зробити так, щоб в майбутньому при можливому розлученні він не позначився (або навпаки позначився) на визначення частки в спільному майні подружжя.
Які переваги отримання допомоги сімейного юриста по сімейних справах?
Самою першою і очевидною перевагою отримання допомоги від сімейного адвоката є підготовленість до будь-яких можливих варіантів розвитку подій.
Маючи за плечима безцінний досвід, адвокат практично завжди зможе вірно спрогнозувати можливий розвиток подій і підказати клієнтові найбільш вірний спосіб поведінки. Завдяки цьому клієнт зможе без зайвих ризиків уникнути можливих негативних юридичних наслідків.
Другою важливою перевагою є відсутність необхідності витрачати час на спілкування з державними службовцями озлобленими людьми в чергах, які годинами стоять в кабінети до не менш озлобленим на цю саму чергу державним службовцям.
Третьою перевагою можна назвати відсутність необхідності спілкування з колишнім чоловіком або дружиною, що в багатьох випадках дозволяє уникнути вже давно непотрібних скандалів і заощадити масу нервів. Збереження душевної рівноваги і набуття спокою після того, як рішення вже прийнято — найкращий спосіб починати життя заново.
Ще однією перевагою є, безумовно, ціна. Ціна на послуги, будь то юридичні консультації будь то безпосереднє ведення справи в суді, — завжди незрівнянно нижчі тих, що доводиться платити за несприятливих результатів.

5 причин звернутися за допомогою в нашу юридичну компанію.
- Досвід і цілеспрямованість. Вдале поєднання наявності багатого практичного досвіду і особистих амбіцій кожного з адвокатів гарантує досягнення максимально можливого результату.
- Баланс спеціалізації і взаємодії. Вузька спеціалізація наших юристів означає в першу чергу те, що кожен з них не розпорошує час і сили на всі сфери підряд, а відточує свою майстерність саме при веденні сімейних справ. Однак ми також встановили міцні зв’язки з провідними фахівцями з інших областей, що дозволяє нам оперативно реагувати на будь-які повороти долі.
- Відсоток перемог. За останні 3 роки ми впевнено отримуємо беззаперечні перемоги в більш ніж 80% довірених нам справ. І це не рекламна цифра, вигадана навмання: в реальності даного показника може переконатися кожен на підставі відкритих даних Єдиного державного реєстру судових рішень.
- Місце Розташування — Київ. Наші юристи по сімейним справам у Києві — центрі культурного, розважального, ділового і … судового життя країни. Саме тут знаходяться як вищі судові інстанції, так і всі центральні органи влади, взаємодії з якими найчастіше вимагає розгляд справи.
- Чесна ціна. Ми завжди приділяємо особливу увагу даному питанню, щоб наш клієнт завжди точно знав, за що він платить і який обсяг послуг гарантовано отримає. Ми не практикуємо навішування локшини і протягування свідомо безперспективних справ по всіх інстанціях з метою витягнути з клієнта додаткові кошти.
У рекламних цілях ми могли б дописати в цей список ще п’ять причин, щоб вийшло кругле і красиве число 10, але ми не бачимо необхідності штучно роздувати список на поталу цифрам, адже кращі цифри — це кількість відгуків задоволених клієнтів про нашу роботу.
Оставить заявку на звонок:
Карта проезда: