Консультации по телефону: +38 (068) 765-11-65
Юрист по нерухомості в Києві

Юрист по нерухомості в Києві

Ви знаходитеся на сайті юриста з нерухомості.

Супровід угод купівлі-продажу квартир.
Перевірка ділової репутації продавців, перевірка договорів, документів, складання договорів.
Аналіз договорів, згідно яких ви хочете придбати нерухоме майно як на первинному ринку, так і на вторинному. 

Які послуги юриста з нерухомості ми пропонуємо?

Надаємо юридичні послуги з нерухомості. 

Юридично супроводжуємо нотаріальні операції з нерухомістю: купівля-продаж, дарування, отримання у спадщину, отримання нерухомості у власність за договором довічного утримання. Допоможемо провести державну реєстрацію нерухомості (будинку, землі, квартири) у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. На сьогоднішній момент придбання будь-якої нерухомості, без участі в угоді юриста з нерухомості, може стати в подальшому великою проблемою, оскільки на ринку нерухомості існує багато шахрайських схем при яких ви можете залишитися і без грошей і без придбаної нерухомості.

Здійснюємо юридичний супровід угод з нерухомістю. 

Якщо ви хочете купити будинок, квартиру, землю, гараж, нежитлове приміщення, або інше нерухоме майно, краще перестрахуватися і звернутися за консультацією до юриста з нерухомості. 

Витрачені на консультацію юриста з нерухомості гроші, непорівнянні з тими втратами, які ви можете понести в подальшому, в разі, якщо потрапите на недобросовісних продавців. 

Продавці зазвичай хочуть приховати негативні факти щодо нерухомого майна, яке продається. Купуючи квартиру, ніхто з продавців вам не скаже, що стосовно квартири на сьогоднішній момент тривають судові тяжби, накладено арешт в межах виконавчого провадження або в рамках боргу за кредитом, є спадкоємці, які претендують на частину квартири, або сам продавець у судовому порядку визнаний недієздатним. Юрист з нерухомості попередньо проаналізує надані продавцем документи, перевірить правовстановлюючий документ, перевірить право продавця на здійснення правочину, перевірить чи не йдуть якісь судові спори щодо нерухомості, перевірить спадкову справу, порадить, що потрібно зробити щоб перевірити ділову репутацію продавця.

Cпоры с налоговой

Звернення до юриста з нерухомості дозволить уникнути безлічі ризиків при покупці нерухомості, таких як:

  • Пред’явлення третіми особами прав на нерухомість. Поява спадкоємця, якого не включили до складу спадкоємців при спадкуванні спірної нерухомості; оспорювання угоди дружиною продавця, яка не давала згоду на відчуження майна; оспорювання угоди дружиною попереднього власника, оспорювання угоди цивільною дружиною продавця. Також не варто забувати про права дітей, якщо перед підписанням договору відчуження квартири або будинку була знята з реєстрації дитина з порушенням чинного законодавства, то угода купівлі-продажу квартири вмить буде визнана недійсною за позовом органу опіки та піклування. 
  • Невідповідність правовстановлюючих документів законодавству або підробка документів. 
  • При здійсненні операції з нерухомістю важливо проконтролювати, щоб у договорі були дотримані істотні умови, інакше він може бути визнаний недійсним через суд. 
  • У нотаріуса немає обов’язку перевіряти відповідність договору чинному законодавству України, він тільки посвідчує договір. 
  • Вказані нюанси потрібно довірити досвідченому юристу з нерухомості. Потрібно стежити, щоб на момент угоди були в наявності всі необхідні для продажу документи, не було зареєстровано неповнолітніх дітей, повністю сплачені комунальні платежі. 
  • Велика невідповідність експертної вартості нерухомості в порівнянні з її реальною вартістю. На цій підставі угоду недійсною звичайно не визнають, але подальші проблеми з податковою вам забезпечені.
Как выселить человека из квартиры Украина
  • Наявність на майні будь-якого роду обтяжень, іпотек, арештів. Абсолютно реально може виникнути ситуація, що майно було арештоване, або перебувало в іпотеці в якомусь банку, і на якомусь з етапів продавцеві через суд, або з використанням інших (можливо незаконних) методів, вдалося зняти арешт, або інше обтяження. Природно, що продавець побіжить відразу продавати таке майно, причому якомога швидше. На момент угоди з нерухомістю начебто все в порядку, але вже після покупки, третя сторона або оскаржить судове рішення, яким було знято арешт, або доведе в суді або правоохоронних органах незаконність зняття іпотеки. У підсумку арешт або іпотека повертаються, і вам доведеться попрощатися з придбаною нерухомістю. 
  • Укладення несумлінним продавцем будь-яких угод, у тому числі і попередніх, відносно нерухомого майна, яке продається, в тому числі і реєстрація юридичної особи за місцем знаходження нерухомості. 
  • Супровід угод з нерухомістю.
  • Крім консультацій юриста з нерухомості, ви отримаєте повний супровід операції з нерухомістю, допоможемо зібрати і перевірити необхідні для угоди документи. Якщо вже вийшло так, що ви стали жертвою шахраїв, або просто потрапили в ситуацію, в якій у вас намагаються відібрати нерухомість, сміливо звертайтеся до нас, ми допоможемо виплутатися з будь-якої складної ситуації з мінімальними втратами.

Ціни на послуги юриста в сфері нерухомості:

Консультація в офісі компанії — 500 грн.
Консультація в письмовій формі з наданням юридичного висновку — 1000 грн.
Виїзд до нотаріуса для супроводження угоди — 3000 грн.
Виїзд на переговори до учасників угоди та третіх осіб — 3000 грн. 

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий

Закрыть меню