Вы сейчас просматриваете Юридичні послуги Київ

Юридичні послуги Київ

Ми невелика юридична компанія з командою практикуючих адвокатів, що надає юридичні послуги за доступними цінами. Завдяки тому, що ми не витрачаємо кошти на «понти», не утримуємо шикарний і дорогий офіс, у нас немає великого акваріуму з рибками, ми можемо собі дозволити брати гроші з клієнтів тільки за юридичну роботу, а не за пафос. Досвід нашої роботи в юридичній сфері більше 10 років, так що у вас не залишиться сумнівів щодо нашої кваліфікації. 

Зв’язатися з нами можна по телефону !!!  Тел: +38 (068) 765-11-65

Юридичні послуги за найбільш низькими цінами в Києві !!!

Ми не будемо розпинатися і розповідати чим ми кращі за інших, ми просто нормальні, якщо ми говоримо що зробимо роботу в певні терміни, значить, ми її зробимо в обумовлені строки. Так, дійсно іноді бувають затримки, але не більше ніж на день або два. Сказати і зробити в наш час – це багато чого варте.

Ми не любимо непотрібну роботу і не нав’язуємо клієнтам непотрібні послуги. Прийшовши до нас з якоюсь проблемою, вам будуть запропоновані тільки реальні ефективні шляхи вирішення цієї проблеми. Все чітко, конкретно, без зайвих рухів. Всі хто з нами працював, до інших адвокатів більше не зверталися. Від нас не пішов ні один клієнт до іншого адвоката, всі наші клієнти залишаються задоволеними, оскільки ми чесно і відповідально ставимося до своїх зобов’язань перед клієнтами. 

З вартістю юридичних послуг ви можете ознайомитися тут.

Коротка консультація по телефону – безкоштовно.

Усна консультація в офісі – 500 грн.

Написання позовної заяви до суду – від 3000 грн.

Написання апеляційної, касаційної скарги – від 3000 грн.

Написання в суд відзиву, клопотання, заяви, пояснення – від 2000 грн.

Участь адвоката в одному судовому засіданні – від 2000 грн.

Комплексне ведення судової справи в одній інстанції – від 5000 грн.

Адвокатський запит – 2500 грн.

Можлива погодинна оплата роботи – 500 грн./ година.

Як формується ціна на юридичні послуги?

В основному, вартість юридичних послуг формується виходячи з витраченого адвокатом часу на написання того чи іншого документу, часу на супровід справи в суді або рішення тієї або іншої задачі. Наприклад, якщо взяти написання позову про розлучення, який є самим простим серед позовів, то на саме написання буде витрачено всього лише годину часу, плюс на роздруківку та формування пакету документів піде ще година, і в цілому вся робота займе не більше трьох годин. Але якщо взяти написання позову про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування, то на такий позов може піти близько трьох днів. Адже в такому позові потрібно багато чого описати, перерахувати все майно, переглянути судову практику, якщо ситуація нестандартна, розібратися з підсудністю. Плюс роздруківка та підготовка пакету документів займає чимало часу.

Також вартість залежить від того, наскільки часто ми займаємося такою категорією справ. Наприклад, якщо взяти найбільш поширені судові спори з ПриватБанком, то вартість написання відзиву (заперечення) на позов банку у нас мінімальна. Чому? Тому що така категорія справ є для нас шаблонною. Тобто, ми, навіть не бачачи справу в очі, вже знаємо, що і куди потрібно написати, причому бланк відзиву в суд з усіма необхідними постановами Верховного Суду у нас вже заготовлений. За рахунок цього, виходить, що складний відзиву в суд на семи аркушах, в якому описані всі постанови Верховного Суду в такій категорії справ, ми підготуємо буквально за дві години.

Аналогічна ситуація і з судовими засіданнями. Якщо засідання проходь в районному суді Києва, наприклад, про притягнення клієнта до адміністративної відповідальності за керування в нетверезому стані, то часу, як правило, це займає небагато. А якщо засідання проходить у Київському апеляційному суді, то там можна застрягти на цілий день, чекаючи свого судового засідання. 

Як бачите, не можна ціни на юридичні послуги розподілити «під одну гребінку». Формування ціни залежить від складності підготовки документів, розробки стратегії юридичних дій, аналізу судової практики, і звичайно від кількості часу, який необхідно витратити на це все.

Також, в ціноформування закладено витрати на утримання офісу, комунальні послуги, адвокатські податки і внески в органи адвокатського самоврядування, витрати на папір, марки, заправку картриджів. Так що юридичні послуги не можуть коштувати дуже дешево. 

Які послуги ми можемо вам запропонувати:

Юридичні послуги за низькими цінами в Києві.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ. Зателефонувавши нам, ви відразу потрапляєте на адвоката, і можете безкоштовно проконсультуватися по вашому питанню. Безкоштовна консультація по телефону коротка і стосується лише загальних питань. Більш детальна консультація проводиться в офісі компанії на платній основі з вивченням документів. Та й самі розумієте, як можна не бачачи ніяких документів щось людині рекомендувати по телефону. Тим більше, як показала практика, багато клієнтів не володіють юридичними термінами, наприклад, для них що рішення суду, що наказ суду, це одне і теж, а для адвоката – це різні документи, і, спілкуючись по телефону, клієнти часто вводять адвоката в оману через банальне нерозуміння юридичних термінів. Тому, якісь загальні рекомендації ми можемо безкоштовно дати по телефону, але якщо потрібно більш конкретно розібратися в ситуації і дати практичні рекомендації, то це краще, звичайно ж, зробити в офісі на платній основі після вивчення ваших документів. 

Також, у нас на сайті встановлений онлайн чат. Кнопка онлайн чату знаходиться на кожній сторінці сайту у правому нижньому кутку. Це дуже зручно, оскільки ви можете без дзвінка, безпосередньо запитати у нас через чат, чи займаємося ми тим чи іншим питанням, отримати коротку консультацію, записатися на прийом на конкретний час, тощо. Ми намагаємося завжди бути онлайн, щоб відповісти на ваші запитання, навіть на вихідних і в неробочий час.

Крім цього, будь-які документи та запитання ви можете надсилати нам на електронну пошту, WhatsApp, Viber або Telegram.

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДАХ. Здійснюємо судове представництво клієнтів в судових засіданнях. Повний супровід справ у суді. Супровід включає в себе підготовку до судового засідання, складання необхідних процесуальних документів, розробку стратегії судового захисту та безпосередню участь адвоката в судових засіданнях. 

Супроводжуємо судові процеси в цивільних, господарських та адміністративних справах. Також, супроводжуємо судові процеси в якості захисника у справах про притягнення клієнтів, як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.

СУПРОВІД СУДОВИХ СПРАВ. В Україні більшість юридичних проблем вирішується шляхом подачі позову до суду. Без судового рішення ні один державний орган або приватна особа не підуть вам назустріч. Тільки після рішення суду, під загрозою кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення, можна домогтися відновлення ваших порушених прав. Наші послуги включають в себе написання судових позовів, подання позовів до суду, участь у судових засіданнях до моменту отримання остаточного рішення суду, будь то першої, апеляційної чи касаційної інстанції. Ми не напишемо в позові якусь їрунду, ми чітко знаємо які норми законодавства необхідно застосувати, і до яких правовідносин. Перед написанням позову ми обов’язково аналізуємо судову практику, шукаємо точно такий самий спір, і дивимося, яке рішення було прийнято судом. Супроводжуємо цивільні і господарські судові процеси. Займаємося кредитними спорами, спорами, пов’язаними з ДТП та стягненням боргів, спадковими спорами, сімейними суперечками, житловими та іншими. Беремо участь в якості захисника в судових справах про притягнення клієнта до адміністративної або кримінальної відповідальності.

СКЛАДАННЯ, вичитка договорів. Початок будь-яких правовідносин — це договір. І якщо в договорі написано, що ви платите пеню в розмірі 1% в день, то значить, ви її платите, і не може бути інакше. І бігти до юриста і просити щось зробити з таким договором потрібно не після того, як «смажений півень в попу клюнув», а ще до моменту підписання такого договору. Адже попередити негативні наслідки набагато легше і набагато дешевше, ніж потім намагатися якось викрутитися. Тому, якщо ви ведете бізнес, нехай навіть незначний, на етапі підписання будь-якого договору з вашим контрагентом потрібно залучати юриста. Ми надаємо послуги, як по складанню договорів будь-якої складності, так і з вичитки вже існуючих договорів на предмет наявності «підводних каменів».

Гарантії відповідального ставлення і наші переваги:

Використовуємо всі відомі нам способи для досягнення позитивного результату.

У нас досить низькі і прийнятні ціни. По справах, в яких ми на 100% не впевнені в успіху, ми беремо 50% оплати, а решта 50% сплачується тільки в разі позитивного результату.

Гнучкий графік роботи. Ми не прив’язані ні до чого. Ви можете з нами домовитися про зустріч і в 20:00 і навіть у вихідний день. Багато наших клієнтів приїжджають до нас на консультацію до 19:00, після того, як закінчиться їх робочий день.

У нас зручне місце розташування. Ми не перебуваємо десь «у чорта на куличках», наш офіс розташований в центрі Києва, куди зручно добиратися з усіх сторін. Щоправда є й «інша сторона медалі», це центр, там запаркувати свій автомобіль важкувато. 

Ми завжди на зв’язку. У будь-якій незрозумілій ситуації, ви можете нам зателефонувати і запитати, що робити, які документи і куди потрібно подати, які документи, довідки, що і звідки треба взяти. 

Директори підприємств, власники бізнесу, а також особи, що мають відношення до керівних посад, розуміють, наскільки важлива своєчасна юридична допомога. Причому цінуються нормальні послуги, в яких підприємству зрозуміло, чим юридична компанія займається, які питання вирішує в цей конкретний час, і коли вони будуть вирішені. Невизначеність і неясність стратегії юридичної роботи лякає більшість клієнтів, і так не повинно бути. Але, на жаль, в Україні більшість юридичних компаній так працюють. Ви платите за якусь юридичну роботу, не розуміючи навіщо, і який результат вона принесе. Начебто ваші юридичні контрагенти чимось займаються, щось корисне для вас роблять, а що конкретно, незрозуміло. Також багато компаній люблять нав’язувати непотрібні послуги. Ми ж, у свою чергу, концентруємося тільки на самому необхідному, і навіть не пропонуємо клієнтам послуги, які як рекламні таблетки «сприяють» рішенню проблем клієнта.

Як показує практика, кожна команда, яка приходить до влади в Україні, починає активно змінювати законодавство, називаючи це реформами. Населення України звикло позитивно зустрічати реформи, очікуючи якихось покращень і підвищення якості життя. Але насправді більшість законів не потрібно чіпати, нехай залишаються такими, як є. Якщо закон 10 років виконував своє призначення, всі до нього звикли, у підприємств і бухгалтерів вже виробилася своя практика і стиль роботи, а скасувавши цей закон і прийнявши новий, ми отримуємо колапс. Чому колапс? Тому, що ідеальних законів немає. Жоден закон не може повністю врегулювати правовідносини у певній сфері, завжди з’являються якісь ситуації, при яких в законі чітко не прописано, як потрібно діяти. Якщо у старому законі, керівники підприємств шляхом набивання шишок вже виробили свій механізм функціонування, то для освоєння нового закону їм знову доведеться набивати нові «шишки». Особливо це стосується податкового законодавства, яке має властивість часто змінюватися, а фіскальна служба і слідчі органи цим користуються. У вас завдання – заробити гроші, а у них завдання вас зловити на помилці і покарати.

І саме для зменшення розміру чергової набитої «шишки», і потрібна наша юридична компанія. 

Які конкретно юридичні послуги ми можемо вам надати?

Будь-які господарські спори, що виникають у процесі господарювання вашого підприємства. Починаючи від стягнення заборгованості за договорами поставки, оренди, купівлі-продажу, і закінчуючи авторськими правами на широке коло творів. 

Корпоративні спори між учасниками і підприємством, вихід учасника та отримання своєї частини в грошовому виразі, перерозподіл часток.

Оподаткування та спори пов’язані з фіскальною службою. Участь у податкових перевірках, оскарження результатів перевірок.

Спори з митницею. Оскарження митної вартості товару, встановлення зобов’язання переоцінити вартість.

Кредитні спори. Не секрет, що багато підприємств закредитовані «по самі вуха». За таких обставин рано чи пізно можуть виникати судові спори про стягнення з підприємства заборгованості за кредитом. Ми допоможемо зменшити суму, відтягнути дату оплати, а в деяких випадках – повністю звільнити від обов’язку виплачувати кредитний борг.

Договірна робота. Розробимо договір під ваші потреби. Проаналізуємо наданий вашим контрагентом договір. Пояснимо, де заховані всі «підводні камені», підкоригуємо договір для максимального захисту ваших інтересів, як сторони договору. 

Послуги захисника у кримінальному процесі під час досудового розслідування. Захист адвоката по економічним, посадовим та корупційним злочинам, участь під час допиту співробітників, участь в обшуці приміщень підприємства.

Консультації, письмові та усні. Складання юридичних висновків (висновків) з різних проблемних питань. 

Ви можете з нами співпрацювати як разово, так і на постійній основі. Ми можемо укласти договір про надання юридичних послуг на рік, з можливістю автоматичної пролонгації, а можемо укласти договір на рішення однієї конкретної задачі.

Наші послуги охоплюють наступну діяльність:

Юридичні послуги адвоката у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, спори з фіскальними органами, скасування рішень-повідомлень, прогнозування перспектив розвитку, консультації, оскарження дій слідчого, супровід перевірок податкових органів, складання обґрунтованих відповідей на запити фіскалів, розблокування податкових накладних, оскарження рішень, повідомлень органів державної фіскальної служби.

Причини, за якими клієнти звертаються до нас.

Ми фахівці своєї справи. Ми часто чуємо від клієнтів «нам пощастило, що ми натрапили на вас, ви дуже відповідальні і професійні». Ми практикуючі адвокати та стикалися з безліччю важких юридичних ситуацій, але практично у всих випадках нам вдавалося знайти вихід, навіть якщо в самому початку здавалося, що ситуація безвихідна. Працюємо в юридичній сфері більше 10 років, маємо значний юридичний досвід, який дозволяє навіть в самих нестандартних ситуаціях знаходити правильне і логічне рішення.

У нас зручне місце розташування, ми знаходимося в центрі Києва. До нас зручно добиратися з будь-якої точки Києва. Причому найзручніше це зробити на метро. Наш офіс знаходиться в зручному дворику, куди ви можете під’їхати на своєму автомобілі не турбуючись про те, де його запаркувати.

Якщо ви не знайшли ту послугу, яка вам потрібна, більше юридичних послуг ви можете знайти тут https://advockat.com.ua/juridicheskie-uslugi-po-samym-nizkim-cenam-v-kieve/

Добавить комментарий