Вы сейчас просматриваете Юридичні послуги інвесторам Банку Аркада

Юридичні послуги інвесторам Банку Аркада

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ІНВЕСТОРАМ АРКАДИ.

Допоможемо зробити взаємозалік грошових вимог Банку Аркада в ситуації, коли ви взяли в Аркаді кредит, цими грошима заплатили за Договором ФФБ, в свою чергу забудовник припинив будівництво, а Банк продовжує нараховувати проценти за кредитом і вимагає його погашення.

Як повернути кошти з банку аркади?

Пропонуємо наступний алгоритм дій.

1. Для початку треба відмовитися від об’єкта інвестування. Для цього підготуємо відповідний лист на Аркаду і пошлемо його поштою. Плюс вам потрібно спробувати виконати вимоги п. 31 ФФБ Договору, а саме піти до них, пройти ідентифікацію, і написати заяву про відмову від подальшої участі у ФФБ. Після цього, у Аркади виникає обов’язок повернути всі вкладені гроші, причому відповідно до п. п. 4), пункту 24 ФФБ Договору, комісія за розірвання Договору ФФБ не стягується. 

2. Далі потрібно зробити взаємозалік зустрічних однорідних грошових вимог. Для цього готуємо відповідний лист на Аркаду з вимогою зарахувати кошти, які підлягають поверненню після розірвання Договору ФФБ в рахунок виконання зобов’язань за кредитним договором.

3. Далі ви йдете в Банк і просите видати довідку про суму заборгованості за кредитом на поточну дату, щоб ми чітко розуміли який розмір боргу, якщо не дадуть, нічого страшного, витребуємо через суд.

4. Далі подаємо позов до суду про припинення ваших боргових зобов’язань за кредитним договором у зв’язку із взаємозаліком зустрічних однорідних грошових вимог та стягнення з Аркади різниці між тим що було сплачено за Договором ФФБ та боргом по кредиту.

Ціни: Розіб’ємо все на етапи, тому що на будь-якому етапі Аркада може піти вам на зустріч і або просто повернути гроші (що малоймовірно) або самостійно провести взаємозалік. Досудова робота (написання листів, вивчення документів, консультації) — 5000 грн. Написання позову (позов складний, потрібно вивчити багато правових позицій) — 10 000 грн. Далі, за кожне судове засідання 2500 грн. Це всі витрати.

Добавить комментарий