Вы сейчас просматриваете Юридичні Послуги Фізичним Особам

Юридичні Послуги Фізичним Особам

Від потрапляння в складну правову ситуацію ніхто не застрахований. І якщо на одні питання, що стосуються прав і обов’язків, можна знайти відповідь самостійно, то деякі проблеми неможливо вирішити без допомоги кваліфікованого фахівця.

Не секрет, що у вирішенні правових ситуацій час відіграє вирішальну роль, а значить, втрачати зайві хвилини не можна. Для економії такого цінного часу створений цей сайт, який містить детальну інформацію про послуги і дозволяє замовити юридичні послуги.

Консультація фахівця в режимі телефонної розмови — це відмінна можливість отримати відповіді на питання і дізнатися думку фахівця.

Безкоштовна консультація буде особливо корисною тим, хто хоче отримати загальні відомості про проблему, дізнатися приблизні варіанти розвитку подій і отримати поради від майстрів своєї справи.

Все, що від вас вимагається — викласти суть справи, уточнити всі деталі і нічого не забути. Все інше зробить юрист. Він вивчить ситуацію, дасть їй оцінку і дасть кілька корисних порад і рекомендацій.

Іноді проблеми юридичного характеру можна вирішити самостійно. Буває досить переглянути кілька сторінок в Інтернеті або ознайомитися з нормами відповідних законів. Крім того, можуть допомогти родичі і товариші, котрі розуміються на юриспруденції.

Але навряд чи самостійний пошук принесе успіх, особливо, якщо мова йде про якусь вузьку сферу права. Та й різні поправки і зміни в законодавство вносяться мало не щодня. Розібратися з настільки істотним обсягом інформації буде дуже непросто. Очевидно, що професіонал своєї справи, що стежить за всіма новинами і нововведеннями, буде куди більш компетентний.

Здавалося б, раз консультація безкоштовна, то навіщо людина на іншому кінці дроту займається тим, за що міг би отримувати гроші? Відповідь гранично проста — вся справа в саморекламі, яка, як відомо, безцінна. Юрист, який надає безкоштовну консультацію, намагається знайти собі клієнтів, які можуть перейти з потенційних в реальні, а то і стати постійними.

Використання послуг консультантів зовсім не зобов’язує звертатися за платною консультацією фахівця. Практика показує, що для вирішення багатьох питань повноцінний діалог з юристом необхідний, але трапляється і так, що навіть телефонна розмова дозволяє домогтися бажаних результатів.
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

Ми приймаємо вашу заявку і передаємо її юристу. Юрист передзвонює вам і уточнює деталі вашої проблеми. Юрист дає безкоштовну консультацію про способи вирішення вашого питання.

Необхідна юридична допомога?

  • Ми об’єднуємо фахівців з різних галузей права. Всі юристи мають практичний досвід роботи, що дозволяє їм знаходити найбільш вірний шлях вирішення вашої юридичної проблеми.
  • Юридична консультація по телефону абсолютно безкоштовна! Для нас це чудова можливість продемонструвати вам свій рівень професіоналізму і знань.
  • У більшості випадків витрати на юриста відшкодовуються, якщо справа доходить до суду. У такому випадку і юридичні послуги для вас стають безкоштовними.
  • Відомості в заявці необхідні тільки для того, щоб зв’язатися з вами. Ми гарантуємо, що інформація за вашою заявкою буде доступна тільки фахівцеві, який дасть вам консультацію.
  • Ви скорочуєте час на пошук юриста, який зможе вирішити вашу проблему, завдяки безкоштовної юридичної консультації онлайн по телефону.
  • Наші юристи знають і розуміють чинне законодавство, сформовану судову практику, тонкощі і нюанси вирішення спорів.

Щодо земельних питань.

Порядок надання землі, орендна плата за землю, реєстрація землі під будівництво, межування земельних ділянок, переведення землі в іншу категорію, безкоштовна приватизація землі, права на землю при продажу будинку.

Консультації юристів з нерухомості.

Укладення договору купівлі-продажу (дарування) квартири, реєстрація переходу права власності, які потрібні документи при реєстрації, розірвання договору, переважне право купівлі частки, визнання угоди приватизації недійсною.

З житлових питань.

Право власності, купівля-продаж житла, пайова участь в будівництві житла, виселення, вселення, найм, аварійне, старе житло, забезпечення житлом, переведення приміщень в житлові (нежитлові), перепланування, перебудова.

Щодо військової служби.

Отримання житла, житлові сертифікати, відшкодування шкоди військовослужбовцю, переводи по службі, отримання надбавок, виплат, стягнення заборгованостей, звільнення з військової служби, відновлення на службі.

Щодо захисту прав споживачів.

Повернення грошей, товару, заміна товару, гарантія на сезонні товари, якість товару, технічні складові товару, претензія продавцю, прострочення виконання вимог споживача, відшкодування шкоди, штраф на користь споживача, моральна шкода.

Щодо повернення кредиту.

Страхування життя при кредитуванні, прострочення кредиту, заборгованість по кредиту, надміру сплачені відсотки, незаконно стягнуті комісії, відстрочка платежів, відповідальність за неповернення кредиту, вимоги колекторів.

Щодо трудового права.

Висновок трудового договору, переведення на іншу роботу або посаду, зміну або припинення трудового договору, заборгованість із зарплати, лікарняний, права вагітних, звільнення, компенсації, відрядження, допомога з безробіття.

Щодо прав автовласників.

Повернення вилучених водійських прав, їзда без прав, позбавлення прав за виїзд на зустрічну смугу, їзда в стані алкогольного сп'яніння, заборонені світлові прилади, залишення місця ДТП, перевищення швидкості, оспорювання необґрунтованих штрафів.

За страховими випадками.

Виплати за страховими випадками ОСАГО, КАСКО, страховий випадок, страхові ризики, відмова у виплаті, заниження виплати, повернення страхової премії, стягнення страхового відшкодування в суді, дії в разі ДТП, оцінка та експертиза ТЗ, суброгация.

З питань сімейного права.

Субсидії молодим сім'ям, материнський капітал, посібники на дітей, соціальна підтримка сімей з дітьми, розірвання шлюбу, розділ майна, аліменти, шлюбний договір, спільна власність, розпорядження майном.

За кримінальними справами.

Кримінальна відповідальність, склад злочину, категорії злочинів по тяжкості, необхідна оборона, арешт, докази, пом'якшуючі обставини, слідчі дії, позбавлення волі, УДО, умовний термін, амністія.

З договірного права.

Істотні умови договору, купівля-продаж, поставка, оренда, найм житлового приміщення, підряд, оплатне надання послуг, позика і кредит, доручення, комісія, агентування, визнання договору неукладеним, недійсний договір.

Відгуки наших клієнтів.

Ваш юрист дав дуже конструктивні поради як вирішити мою юридичну проблему. Переконавшись в його професіоналізмі, я згодом звернулася до нього для подання моїх інтересів в суді. Справа завершилася успішно і суд стягнув на мою користь спірну суму. Величезне дякую за допомогу!

Марія, 34 роки

Я не міг ніяк вирішити проблему при оформленні нерухомості, але після того, як я отримав консультацію вашого юриста, я дізнався як правильно мені потрібно діяти. Юрист виявився справжнім професіоналом, дав швидкий і чітку відповідь. Якщо з’являться ще якісь юридичні питання, буду знати, до кого звертатися за допомогою.

Єгор, 40 років

У магазині не брали куплений кілька днів тому смартфон з виявленим недоліком, відправляли в сервісний центр на експертизу. Юрист пояснив мені мої права згідно із законом РФ «Про захист прав споживачів» і підказав, що потрібно робити. У моїй ситуації не обійшлося без претензії, але зате я не втратив час і зміг повернути гроші за смартфон з недоліком. Дякую за своєчасну і правильну рекомендацію!

Андрій, 28 років

Величезне спасибі за юридичну консультацію! Виклавши коротко свою проблему юристу по телефону, я отримала професійний і грамотний відповідь, дізналася, як мені діяти. Отриманих відомостей від юриста мені вистачило, щоб дозволити ситуацію, що склалася позитивно.

Дуже вдячна йому і компанії за те що виручили зі складного становища.

Людмила, 36 років

Юридична допомога дуже затребувана в нашій країні. І це цілком закономірно. Адже з одного боку, люди стають все більш освіченими в правовому полі, розуміючи, що за свої права треба боротися, якщо не самостійно, то при підтримці юристів.

Закони, на жаль, все ще порушуються дуже часто, з обмеженням інтересів цих же людей. Щоб мати можливість захистити свої законні права і не порушити закон, по власну необізнаність, ви можете скористатися такою послугою, як первинна безкоштовна юридична консультація, з можливістю укладення контракту на повноцінне юридичне обслуговування з кінцевим результатом (як свідчить статистика по переважній більшості випадків), яке надається вже на платній основі.

Додаткова інформація про юридичну консультації.

Первинна безкоштовна юридична консультація може бути надана по телефону. Для оперативного зв’язку з нами ви можете використовувати гарячу телефонну лінію (всі дзвінки безкоштовні) або форму зворотного зв’язку.

Безкоштовна консультація — це перший етап надання юридичної допомоги. В її ході ви можете задати профільному практикуючому досвідченому юристу ваші запитання, описати суть проблеми і так далі. Спеціаліст вас вислухає і проконсультує: відповість на ваші питання, запропонує оптимальні шляхи виходу з ситуації, допоможе визначитися з планом подальших дій.

Далі, у вас буде вибір: подякувати юристу і, згідно з отриманою від нього інформації, почати намагатися діяти самостійно, або ж продовжити обслуговування у нього, довівши справу до логічного переможного завершення. У такому випадку мова буде йти вже про платні юридичні послуги. Вони надаються на підставі укладеного з нами відповідного договору (як того вимагає законодавство). Це виключно ваше добровільне рішення. Сам же факт отримання попередньої безкоштовної консультації ні в якому разі не зобов’язує вас до звернення в подальшому за платними послугами.

Ви можете і відразу звернутися в будь-яку юридичну фірму для вирішення своїх правових проблем, але в такому випадку ви будете платити гроші, не маючи можливості попередньо оцінити фахівця, який буде вам допомагати! Звертаючись же до нас, ви отримуєте попередню безкоштовну консультацію, однією з цілей якої і є надання вам можливості оцінки професійних якостей та компетентності юриста.

Ви можете оцінювати його, виходячи зі своїх особистих знань, досвіду і уявлень. Крім цього, інформація про всіх фахівців, які у нас представлені, знаходиться у вільному відкритому доступі. Для ознайомлення з нею вам необхідно просто дізнатися ПІБ юриста, який вас цікавить, чи назва фірми, представником якої він є. Далі, за цими даними, ви легко зможете відшукати всі актуальні реальні відомості та відгуки в мережі Інтернет (потрібно ввести відповідний запит в пошуковий рядок будь-якого інтернет-браузера), на офіційних сайтах компаній, які представляють юристи (або ж на їх особистих сайтах), а також — у відкритих картотеках справ.

Безкоштовна консультація юриста — можливість оцінити його професійні якості, намітити для себе основні шляхи вирішення проблеми, виділити головні моменти. Більш ретельне вивчення питання, аналіз відповідної документації, судової практики і так далі починається після підписання договору на надання послуг на платній основі.

Ще раз: юридична безкоштовна первинна консультація і юридична послуга (в повноцінному її розумінні) — це не зовсім одне й те саме! Ми пропонуємо саме перше. І тільки в тому випадку, коли звичайної безкоштовної консультації недостатньо — доцільно продовжити обслуговування у юриста вже на платній основі, підписавши з нами відповідний договір, а перед цим — оцінивши його (спеціаліста), як професіонала.

Чому юристи готові надавати безкоштовні консультації на першому етапі спілкування з клієнтами?

Скажімо прямо: вони роблять це не з альтруїстичних міркувань. Це для них — можливість проявити себе, своєрідна реклама. Адже якщо ситуація дійсно серйозна: складна і заплутана — то юрист, який показав себе і якого вибрали для її вирішення, може допомогти вийти з неї з максимальною вигодою для клієнта і при цьому заробити. Все чесно. Це вигідно і вам, і самому фахівцеві.

Знання, помножені на досвід, — запорука досягнення поставленої мети!

Всі юристи є авторитетними професіоналами, що мають відповідну кваліфікацію і досвід. Вони, в поєднанні з актуальними знаннями в області юриспруденції, дозволяють вирішувати юридичні завдання будь-якої складності, допомагаючи клієнтам в самих різних ситуаціях. Звертайтеся, будемо раді бути вам корисними!

Добавить комментарий