Вы сейчас просматриваете Юридична консультація Київ

Юридична консультація Київ

Ви знаходитесь на сайті адвоката.
У нас ви можете отримати адвокатські послуги та правові консультації.
Надаємо послуги в судових спорах по кредитних спорах, ДТП, сімейним спорах, розділу майна, спорах про право власності, кримінальних справах.
Захищаємо інтереси клієнтів в суді, правоохоронних органах, прокуратурі, виконавчій службі.

Вартість юридичної консультації в офісі компанії в Києві — 500 грн.

Безкоштовно надаємо коротку юридичну консультацію по телефону. Відповіді на загальні питання (без вивчення документів).

По МФО консультації по телефону не надаються.

Юридична консультація адвоката.

Надаємо юридичні консультації та юридичну допомогу з правових питань.

Консультація адвоката в цивільних і кримінальних справах

Юридичні консультації та послуги адвоката по сімейних справах.

— розірвання шлюбу через суд.

— стягнення аліментів.

— поділ спільного майна подружжя.

— визначення місця проживання дитини після розлучення.

— визнання шлюбу недійсним.

— оскарження і скасування шлюбного договору.

— складання шлюбних договорів.

— скасування угод про відчуження майна без згоди дружини/чоловіка.

— написання заяв в поліцію про притягнення неплатників аліментів до кримінальної відповідальності.

— встановлення порядку спілкування чоловіка з дитиною, встановлення порядку участі чоловіка у вихованні дитини.

— визнання майна спільно нажитим, визнання права власності чоловіка/дружини на частину спільно нажитого майна.

— цивільний шлюб, визнання перебування у цивільному шлюбі.

За какую сумму банк подает в суд в Украине

Юридичні консультації та послуги адвоката по кредитних спорах з банками.

— представництво в суді за позовом банку.

— написання та подання письмового відзиву на позов.

— подання зустрічних позовів до банку.

— зменшення суми боргу, застосування позовної давності, скасування штрафів і пені.

— кредитні спори з ПриватБанком за кредитними картками, списання заборгованості за 20 %.

— припинення поруки, виведення поручителя.

— скасування виконавчого напису нотаріуса.

— скасування прийняття банком у власність іпотечної квартири, оскарження продажу іпотечного майна третім особам.

— оспорювання продажу банком кредитного боргу колекторам, скасування договору відступлення прав вимоги.

— викуп кредиту через інтернет аукціон публічних закупівель prozorro, викуп з торгів за один день через Голландський аукціон.

Юридичні консультації з правових питань.

Крім послуг адвоката у цивільних і кримінальних справах, проводимо юридичні консультації.

Консультуємо з кредитних боргів, судових спорів з банками, методів протидії колекторським службам, сімейним спорам, розподілу майна, правилам стягнення аліментів, питанням пов’язаним із ДТП, порядку стягнення страхового відшкодування.

Консультуємо по цивільних спорах, житлових спорах, спорах про право власності на майно, господарських спорах, договірним зобов’язанням, боргами по розписці, роботі виконавчої служби, порядку зняття арешту з майна, порядку нарахування пені та інших штрафних санкцій.
Консультуємо по спадкових спорах, спорах про право на нерухоме майно або землю, порядку набуття у спадщину, порядку розірвання угод з нерухомістю, порядку укладення та розірвання договорів оренди.
Консультуємо по кримінальних справах, порядку проведення досудового слідства, порядку виселення, вселення, порядку оскарження актів перевірки фіскальної служби, порядку оскарження блокування податкових накладних.

Вартість Юридичної консультації в офісі компанії складає — 500 грн.

Також, ми можемо віддалено вам підготувати юридичні документи для суду чи інших органів. Якщо вам потрібна підготовка документів, замовте підготовку через форму зворотного зв’язку. 

Надаємо фізичним та юридичним особам юридичні консультації з правових проблем.

Представляємо інтереси клієнтів у судах, проводимо претензійно-позовну роботу:

консультуємо за претензіями та вимогами банків, представництву в судових спорах з банками, спишемо 80% кредиту по банкам, які знаходяться на ліквідації, допоможемо домовитися з ПриватБанком про прощення 60% кредиту, в судовому порядку змусимо банк списати кредит за рахунок резервів;

консультуємо по ДТП, представництву в судових спорах по ДТП, допомога в проведенні експертиз, стягнення зі страхової компанії страхового відшкодування за договорами ОСАГО і КАСКО;

надаємо послуги у сфері виконавчого провадження, допоможемо зняти арешт, оскаржити дії державного виконавця;

послуги у сфері майнових спорів, визнаємо право власності на квартиру, будинок, оскаржимо дії державного реєстратора, оскаржимо операції з нерухомістю;

допоможемо через суд повернути будь-який борг, борги за розписками, договорами позики, угодами купівлі-продажу, поставки, розстрочки, господарськими договорами, всіма видами заборгованості;

послуги адвоката в кримінальній справі, захист прав свідка, потерпілого, підозрюваного, обвинуваченого, оскарження вироків, дій правоохоронних органів. Зняття арештів у кримінальній справі, скасування розшуку, повернення вилученого майна.

Юридичні консультації та послуги адвоката по кримінальних справах.

Судове представництво у кримінальній справі. Участь адвоката в судовому процесі відіграє важливу роль. Добре підібрана лінія захисту є запорукою позитивного результату судової справи. Вміле застосування адвокатом норм кримінального процесуального законодавства часто призводить до пом’якшення вироку або виправдувального рішення. Відкриття кримінальної справи не означає, що розслідування буде доведено до кінця і обвинувальний акт направлено до суду. Існує багато способів закрити кримінальну справу, не доводячи її до суду. Ми знаємо всі існуючі способи закриття справи, вміло застосуємо норми кримінального законодавства і змусимо правоохоронні органи припинити кримінальне переслідування. Підготуємо необхідні клопотання. Оскаржимо дії слідчого і доб’ємося справедливого завершення процесу. Скасування постанов про оголошення особи в розшук. Часто слідчі виносять постанови і оголошують особу в розшук, навіть не замислюючись, відповідає їх постанова вимогам, передбаченим КПК, чи ні. Недотримання слідчим передбачених законом вимог дозволяє адвокату у кримінальних справах скасувати таку постанову й зняти особу з розшуку. Консультації з питань кримінального права. Правовий аналіз ситуації, прогнозування подальших дій слідчих органів, аналіз осудною статті та рівня відповідальності, що загрожує за вчинене діяння.

Консультації у сфері договірного права.

 • консультуємо фізичні і юридичні особи;
 • проводимо юридичний аналіз договорів;
 • надаємо юридичну захист від втручання у діяльність юр. особи;
 • консультуємо в процесі виконання договірних правовідносин;
 • складаємо процесуальні документи, позовні заяви, клопотання;
 • складемо стратегію ведення судової справи;
 • перевіримо наявність за боржником майна для звернення стягнення;
 • зміни в статутні документи;
 • консультації і послуги при укладенні договорів між фізичними і юридичними особами;
 • супровід купівлі-продажу майна;
 • отримання рішення суду;
 • визнання недійсним кредитного договору;
 • відшкодування шкоди при ДТП, залитті, пожежі, псуванні майна і здоров’я;
 • стягнення заборгованості по заробітній платі;
 • консультуємо по оренді, реєстрації прав власності на нерухомість, землю;
 • виселення, позбавлення прав на майно;
 • розподіл майна між подружжям;
 • оскаржимо рішення податкової служби, інших органів, митниці;
 • спадщина, спори по спадковому праву;
 • поновлення на посаді, складання трудових контрактів.

Юридичні консультації та послуги адвоката по ДТП.

У нинішній ситуації, страхові компанії, що виконують свої зобов’язання по виплаті страхового відшкодування, можна перерахувати на пальцях однієї руки. В основному, страхові компанії намагаються під будь-яким приводом відмовити у відшкодуванні збитків при ДТП. Єдиний спосіб змусити їх заплатити — це суд. Ми надаємо послуги адвоката в судових спорах зі страховими компаніями, спорах з моторно-транспортним страховим бюро, спорах між фізичними особами. Юридичним шляхом стягнемо вартість ремонту автомобіля з винуватця ДТП, допоможемо провести необхідні автотехнічні експертизи. Ми розробили правові механізми стягнення грошей зі страхових компаній, що перебувають у процесі банкрутства. Залучати адвоката по ДТП потрібно відразу після того, як ви потрапили в аварію. Саме на початкових стадіях визначається вина учасників дорожньо-транспортної пригоди. Участь адвоката по ДТП в адміністративній справі по встановленню винуватця аварії, є гарантом справедливої оцінки судом сукупних доказів по справі і винесення законного рішення. Якщо на початкових етапах ви бачите, що вас намагаються несправедливо зробити винним, звертайтеся до адвоката, інакше подальших матеріальних збитків вам не уникнути. Також, надаємо послуги адвоката, у ДТП зі смертельним результатом. Допомога на стадіях досудового та судового слідства.

Юридична консультація по загальним питанням.

Юридична консультація — правова консультація і допомога з юридичних питань, відповіді на які знає досвідчений юрист. В силу складної структури законодавства, звичайній людині в якомусь конкретному юридичному питанні розібратися досить складно, з цієї причини краще скористатися послугами юриста, ніж самому намагатися розібратися в якомусь питанні. Завдання юридичної консультації полягає в тому, щоб розібратися в цікавому для клієнта питанні, проаналізувати судову практику з даного питання та надати клієнтові повну інформацію про можливі рішення. Завдання консультації полягає у наданні клієнтові інформації про його права, матеріали судової справи, правовому роз’ясненны змісту документів, листів, можливої стратегії юридичних дій і подальших наслідків таких дій.

Юридичні консультації та послуги адвоката по стягненню боргів.

Так влаштований світ, що одні люди беруть у борг, а інші дають в борг. Але коли приходить час віддавати борги, останні різко забувають про те, що вони комусь заборгували грошей. Більшість з нас вірить обіцянкам боржника повернути гроші пізніше, деякі опускають руки і миряться з тим, що борг їм ніколи не віддадуть. Тільки стійкі люди не опускають руки і йдуть до адвоката за юридичною допомогою.

Ми в правовому полі допоможемо повернути будь-який борг, накладемо арешт на квартиру або машину вашого боржника, на крайній випадок будемо вираховувати борг із заробітної плати боржника. Надаємо послуги адвоката по стягненню боргів, стягнемо через суд борги за розписками, договорами, нотаріальним договорами, контрактами, господарськими договорами. Невелика вартість наших послуг і величезний досвід наших адвокатів роблять наші послуги доступними і якісними. 

Ми виграли багато судових справ про стягненню грошей за договорами позики та розписками, стягнули пеню, три відсотки річних та інфляційні збитки.

У процесі юридичної консультації ми не тільки надаємо клієнту інформацію правового характеру, але і надаємо всілякі юридичні послуги: представництво інтересів клієнта в суді, судові спори в цивільних, кредитних, господарських, житлових сферах, у сфері ДТП, складання різного роду документів, договорів, скарг, зняття арештів, повернення боргів, списання кредитів, допомога в отриманні дозволів, ліцензій, інших документів дозвільного характеру. 

Юридична консультація не може захистити права клієнта, тому що правове інформування не вирішує проблему.

Ми маємо великий досвід судових спорів у різних сферах правовідносин, і допоможемо впоратися практично з будь-яким завданням, порадимо куди потрібно звернутися для отримання потрібного документу.

Часто буває, що клієнт спочатку неправильно розуміє проблему, і не в тому напрямку шукає шляхи її вирішення. 

Часто буває, що клієнт до нас звертається з однією проблемою, а в процесі юридичної консультації з’ясовується, що проблема автоматично вирішиться, якщо вирішити іншу проблему. Наприклад, звернувся до нас клієнт з проханням оскаржити в судовому порядку прийняття у власність банком квартири в рахунок погашення кредиту, але в процесі юридичної консультації з’ясувалося, що існує рішення суду про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири, але іпотека не визнана недійсною. У цьому випадку, крім оскарження дій банку та державного реєстратора, ефективно вирішить проблему позов про визнання недійсним договору іпотеки. Тільки в процесі юридичної консультації клієнт зміг побачити наявність додаткових шляхів вирішення проблеми, і уклав з компанією договір про надання юридичних послуг. Клієнт повинен знати, що метою юридичної консультації не є просто розмова з клієнтом. Юридичний захист складається з аналізу наданих клієнтом документів, аналізу законодавства та судової практики, пошуку шляхів вирішення проблеми, підготовки юридичного висновку на цікаву клієнта тему.

Юридична консультація — інструмент отримання первісної інформації, яка може стати поштовхом для прийняття рішень, або навпаки, засобом заспокоєння. 

Наприклад, в процесі аналізу наданої клієнтом претензії банку, з’ясовується, що банк пропустив всі строки позовної давності, і не зможе стягнути з клієнта заборгованість через суд. В даному випадку будь-які юридичні послуги клієнту не потрібні, а клієнт, отримавши необхідну інформацію в процесі юридичної консультації, перестає хвилюватися і шукати шляхи вирішення.

Різні консультації проходять по різному, в більшості випадків у клієнтів виникають стандартні запитання, на які ми можемо відразу відповісти, оскільки стикаємося з ними кожен день, але бувають і ситуації, коли для підготовки відповіді клієнту потрібно проаналізувати судову практику, законодавство, і підготувати письмовий юридичний висновок.

Надаємо юридичні консультації по телефону з загальноправових питань. 

Коротку юридичну консультацію ви можете отримати зателефонувавши нам, вона зводиться до загальної інформації, що потрібно робити в конкретній ситуації.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий