Вы сейчас просматриваете Юридична допомога при отриманні Кредиту

Юридична допомога при отриманні Кредиту

Допомога адвоката при отриманні кредиту.

Допомога адвоката по кредитах може стати в нагоді не тільки під час судових спорів з банком, але і на стадії отримання кредиту.

Ми можемо запропонувати вам наступні послуги адвоката по кредитах під час оформлення кредиту:

 • супровід самої угоди підписання кредитного договору, отримання кредиту, перевірка документів на відповідність законодавству і волі сторін;
 • супровід поруки, підписання договору, перевірка документів;
 • супровід підписання договору іпотеки, застави, допомогу у зборі необхідних документів на нерухомість і землю;
 • допомога у виборі банку або кредитної організації, яка пропонує кредити з низькими відсотками і на більш вигідних умовах;
 • складання додаткових угод до кредитного договору, договору застави, іпотеки, поруки;
 • списання частини кредиту або укладення додаткової угоди на більш вигідних для клієнта умовах;
 • відмова від кредиту чи його повернення банку протягом 14 днів з моменту отримання, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Закону України «Про споживче кредитування»;
 • захист від судових спорів, повернення у власність іпотеки, оскарження кредитного договору, припинення поруки.

Для попередження настання негативних наслідків у випадку порушення умов кредитного договору, рекомендуємо звертатися до адвоката по кредитах до підписання кредитного договору. Адвокат по кредитах перевірить ділову репутацію банку, умови кредитного договору банківського продукту в цілому, і дасть вам рекомендації про те, чи варто зв’язуватися з цим банком чи ні.

Але, в більшості випадків, люди звертаються до адвоката по кредитах вже тоді, коли кредитний договір підписаний, кредит отримано, а повертати його нічим. Через деякий час банк подає на таких позичальників в суд, і якщо ви не хочете, щоб вас виселили з квартири, відібрали автомобіль, телевізор, частину заробітної плати, потрібно звертатися за юридичною допомогою до адвоката по кредитах. Щоб виграти суд з банком, потрібно зайняти активну позицію, тобто самому нападати на банк, а не тільки захищатися. Для початку потрібно детально вивчити і проаналізувати умови кредитного договору, банки часто включають в кредитний договір пункти, що суперечать чинному законодавству і порушують права споживачів. Виявлення в кредитному договорі таких пунктів значно збільшує шанси виграти справу в суді, а також дає право позичальнику вимагати від банку компенсацію. Наприклад, у кредитному договорі не повинно бути пунктів про нарахування пені, що перевищує подвійну облікову ставку НБУ, штрафів у великих розмірах, комісій за ведення кредитної справи. Не можна одночасно застосовувати штраф та пеню. Процентна ставка повинна бути або фіксованою, або плаваючою з прив’язкою до певного індексу.

Будь-яке порушення дає адвокату по кредитах можливість визнати такі пункти договору недійсними, що тягне за собою скасування усіх нарахованих відсотків, пені, штрафів, комісій. Отже, сума боргу по кредиту значно зменшиться.

Поради та рекомендації адвоката.

Не варто опускати руки, якщо у вас немає чим сплачувати кредит, а банк погрожує судом або продажем боргу колекторам. Ви можете виграти суд і не повертати кредит банку при наявності наступних умов:

 1. якщо ви більше шести місяців не оплачуєте щомісячні платежі за кредитом;
 2. якщо банк надіслав вимогу про дострокове погашення кредиту, і минуло більше трьох років — кредит анулюється повністю;
 3. якщо закінчився строк кредитного договору, і минуло три роки — кредит анулюється;
 4. якщо в кредитному договорі є умови про нарахування комісії, передбачено одночасне нарахування відсотків та штрафів, сума штрафних санкцій перевищує розмір кредиту — за такими договорами реальні шанси виграти суд повністю або частково, оскільки умови кредитного договору не відповідають законодавству про захист прав споживачів і споживчого кредитування.

Запам’ятайте, якщо банк надіслав вам листа з вимогою достроково погасити кредит, з цього моменту кредитний договір вважається розірваним, і банк не має права нараховувати відсотки по кредиту, а тим більш штрафи і пені. 

Така ж ситуація після закінчення строку кредиту, банк не повинен нараховувати відсотки, пені, штрафи. Багато хто про це не знає, і банки цим активно користуються. Ви також можете не повертати кредит, у разі, якщо за вами не зареєстровано рухомого або нерухомого майна. У таких випадках банк, як правило, продає кредит колекторам. Якщо ваш борг продали, то можливо і на краще, все залежить від компанії, яка викупила борг. Багато колекторських компаній утримують штат працівників, завданням яких є дзвінки боржникам з погрозами. Крім дзвінків з погрозами, такі компанії ніяких дій не роблять. Це пов’язано з тим, що такій компанії дорого обходиться утримання штату юристів. Такі компанії дзвонять кілька місяців, розсилають листи з погрозами, і якщо людина не платить, то ставлять його номер на дзвінок автовідповідача, в суд не подають.

Що робити, якщо банк подав до суду?

Потрібно зібрати документи, такі як: кредитний договір, договори іпотеки, застави, поруки, квитанції про оплату кредиту, листування з банком, довідки банку, і все що пов’язано з кредитом.

Просити в банку детальний розрахунок заборгованості за кредитним договором.

Після збору документів, можете звертатися до нашого адвоката по кредитах за юридичною допомогою.  При наявності всіх документів, адвокату простіше розробити стратегію юридичних дій і ефективно вирішити ваше питання.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий