Юридична допомога при ДТП

Надаємо правову допомогу у вирішенні спорів з ДТП.

Захистимо права потерпілої сторони в дорожньо-транспортній пригоді, права особи, яка притягається до адміністративної або кримінальної відповідальності, в судовому порядку, шукає страхове відшкодування.

Юридична компанія надає послуги адвоката по ДТП. Спеціалізуємося у всіх сферах правовідносин, які виникають в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Можете скористатися нашими послугами з будь-якого питання, що виникає при ДТП. Послуги адвоката по ДТП надаються за різними напрямками. Перелік послуг складається з: представництва в судових спорах щодо стягнення грошової компенсації з винуватця ДТП, стягнення грошей через суд зі страхової компанії по автоцивілці або каско, оскарження розміру страхового відшкодування, визначення правильної суми страхової виплати, встановлення причин ДТП, суперечки з патрульною поліцією, оскарження протоколів, постанов, проведення експертиз, консультації з питань ДТП.

Мы Адвокаты, которые специализируются конкретно на судебных спорах по ДТП. 

У НАС САМЫЕ НИЗКИЕ ЦЕНЫ ПО КИЕВУ !!!

Мы небольшая юридическая компания, находящаяся в центре Киева на Крещатике.

Основная наша цель – защитить интересы клиента, и в случае, если виноват клиент – максимально снизить его расходы, если же он не виноват – добиться для него как можно большей компенсации материального и морально ущерба.

Проведем подготовку к судебному разбирательству, составим все необходимые процессуальные документы для суда, при необходимости сделаем адвокатские запросы, обжалуем протоколы, показания и т.д.

Наши цены

1. Консультация по ДТП в офисе компании — 400 грн.

Консультация по телефону – бесплатно

2. Выезд адвоката на место совершения ДТП — 1 500 грн.

3. Обжалование штрафов патрульной полиции — от 2 000 грн.

4. Возмещение ущерба после ДТП — от 5 000 грн.

5. Споры со страховой компанией (взыскание страховой выплаты) — от 5000 грн.

6. Правовая экспертиза документов касательно ДТП – от 1000 грн.

7. Подготовка аргументированной претензии, претензионная переписка – от 1000 грн.

8. Написание процессуальных документов в суд (протоколов, актов, запросов, ходатайств, писем и т.д.) – от 1000 грн.

9. Написание мировых соглашений – от 3000 грн.

10. Комплексное ведение других дел в судах – от 5000 грн.

11. Написание искового заявления в суд – от 2000 грн.

5/5

Навіть якщо ви випадково зайшли на наш сайт, радимо записати номер телефону адвоката по ДТП на майбутнє. Київ досить перевантажений рухом транспорту, що і викликає значне число щоденних аварій. У Києві особливо велика концентрація ДТП. Від аварії не застрахований ніхто. Створення аварійної обстановки на дорогах підвищує як велика кількість транспортних засобів, так і погане асфальтне покриття транспортних розв’язок. Адвокат по ДТП радить завжди возити з собою відеореєстратор. При наявності відеореєстратора вам буде значно легше довести свою правоту в суді. Якщо виникають підозри, що вас несправедливо хочуть зробити винуватцем аварії, неодмінно скористайтеся послугами юриста по ДТП. Ви завжди можете під’їхати з документами до нас на консультацію. Вартість консультації Автоюрист становить 400 грн. Натомість ви знаходите розуміння подальшого розвитку ситуації, і зможете вживати відповідних заходів. У нас найнижчі ціни на юридичні послуги.

Допомога адвоката по ДТП економічно вигідна будь-якій стороні, яка стала учасником ДТП. Для винуватця аварії — це захист від включення в калькуляцію ремонтних робіт автомобіля неіснуючих послуг, завищення вартості відновлювальних робіт, забезпечення компенсації потерпілому шкоди за рахунок виплати автоцивілки, адвокатський захист під час визначення судом винуватця аварії. Для потерпілого в результаті ДТП — це стягнення грошової компенсації з винуватця, стягнення страхової виплати зі страхових компаній, стягнення грошових коштів з моторно-транспортного бюро, допомога в оцінці розміру збитку, проведення автотехнічних експертиз, представництво у виконавчій службі. Можливо кілька варіантів надання послуг адвокатом по ДТП.

Середня вартість послуг з написання позову і представництва інтересів особи в суді становить 6000 грн. Якщо вам необхідно лише написання позовної заяви, а подальшу участь в суді ви будете здійснювати самі, написання обійдеться у 2000 грн. Вартість підготовки в судовому процесі будь-яких клопотань, заяв становить від 500 грн. до 1000 грн. У наших фахівців величезний досвід ведення судових спорів з ДТП, суперечок зі страховими компаніями. Ми досконально вивчили судову практику, що стосується ДТП і визначення ступеня вини особи.

Найчастіше страхові компанії завищують вартість ремонтних робіт по відновленню автомобіля потерпілого в ДТП. Особливо часто це відбувається у випадках, коли автомобіль потерпілого застрахований за КАСКО. У таких випадках за документами ремонт авто відбувається на офіційному сервісному центрі з установкою оригінальних деталей. Насправді, оригінальні деталі можуть і не встановлюватися, але винуватцю ДТП все одно доводиться оплачувати вартість деталей за космічними цінами та завищену вартість робіт на СТО. Наявність автоцивілки в таких випадках не рятує, оскільки автоцивілка покриває тільки відповідальність за пошкодження деталей з зносом, а при ремонті на автомобіль потерпілого встановлюються нові деталі, вартість яких в кілька разів вище.

Адвокат по ДТП правильно підрахує вартість пошкоджених деталей, перелік і вартість нових деталей, які підлягають встановленню на авто потерпілого, допоможе провести експертизу вартості відновлювальних робіт, врятує вас від невиправданих витрат на ремонт автомобіля потерпілої сторони. Послуги юриста по аваріях також знадобляться при необхідності повернути автомобіль зі штрафмайданчика, або повернути відібрані працівниками патрульної поліції права на керування транспортним засобом.

Кожен з автолюбителів хоч раз потрапляв в неприємну ситуацію на дорозі, і не знав як правильно вчинити, звичайно, всі починають набирати близьких, знайомих, з проханням допомогти дати консультацію, або телефон Автоадвоката, або розумного Автоюриста. І це правильно, тому що правильні початкові дії ведуть до певного результату. 

Коротко про нас, — ми надаємо послуги адвоката по ДТП вже більше 12 років, і за цей час досконально вивчили законодавчі норми і підзаконні акти, які так чи інакше пов’язані з ДТП. До складу нашої юридичної компанії, крім адвоката по ДТП, також входить Автоадвокат страхового права, фахівці в області автотехнічної експертизи, фахівці в області встановлення суми завданих збитків і вартості виконання відновлювальних робіт.

Ми забезпечимо вас юридичним захистом в разі дорожньо-транспортної пригоди. Оскаржимо рішення патрульної поліції, витребуємо необхідні документи через адвокатський запит, оскаржимо відмову страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, стягнемо пеню за весь час прострочення виплати страхового відшкодування. В судовому порядку стягнемо суму збитку з винуватця ДТП. Допоможемо провести експертну оцінку завданих збитків в результаті ДТП. Згідно чинного законодавства, представляти інтереси особи в адміністративному судочинстві може тільки адвокат по ДТП. Ви можете звернутися до нас практично з будь-якою проблемою, яку можливо вирішити в правовому полі. Ми завжди відповідально ставимося до вирішення вашої проблеми, аналізуємо судову практику в аналогічних правовідносинах, розробляємо стратегію юридичних дій, і в підсумку знаходимо найефективніші шляхи вирішення проблеми.

Потерпілим в ДТП.

Адвокат по ДТП надасть вам правовий захист і юридичні послуги, на випадок якщо ви стали потерпілою стороною в дорожньо-транспортній пригоді. Надаємо правовий захист учасникам ДТП, незалежно від сфери правовідносин, які виникли між потерпілим і винуватцем ДТП. Надаємо адвокатські послуги в цивільному, адміністративному, господарському та кримінальному судових процесах.

Наш Автоадвокат по ДТП надасть Вам правову допомогу у вигляді:

правової консультації і рекомендацій щодо подальших дій;

інформування на тему актуальною судової практики та можливості її застосування до ситуації, що склалася;

юридичного супроводу клієнта в судових органах та органах внутрішніх справ на стадії слідства;

послуг адвоката по ДТП в кримінальному провадженні;

представництва інтересів потерпілої сторони в судах, в тому числі апеляційне та касаційне оскарження негативних судових рішень;

допомоги в проведенні різного роду експертиз з метою встановлення дійсного розміру заподіяної шкоди та страхового відшкодування;

юридичного супроводу до отримання потерпілою стороною повного відшкодування винуватцем ДТП заподіяної шкоди;

судового стягнення зі страхових компаній повного або частково несплаченого страхового відшкодування за договорами ОСАГО і КАСКО.

Винуватцям ДТП.

Якщо ви стали винуватцем аварії, то послуги адвоката по ДТП вам також необхідні. Адвокат по ДТП в правовому полі простежить щоб ваші права і законні інтереси не були порушені під час адміністративного або кримінального розгляду, захистить вас від надмірних розтрат на відшкодування матеріальної або моральної шкоди, підкаже приблизну вартість ремонтних відновлювальних робіт, необхідних для відновлення транспортного засобу потерпілого в результаті ДТП .

Адвокат по ДТП надасть Вам правову допомогу у вигляді:

адвокатського захисту під час визначення судом ступеня вини особи та подальшого залучення винуватця до адміністративної або кримінальної відповідальності;

юридичної допомоги в підборі потрібної стратегії юридичних дій і варіантів поведінки;

допомоги у встановленні істини у судовій справі шляхом проведення основних і додаткових автотехнічних експертиз обставин ДТП;

судового представництва інтересів винуватця ДТП в судових спорах з потерпілими особами про відшкодування суми збитку, нанесеного в результаті ДТП;

судового захисту винуватця ДТП в суперечках, в тому числі і судових, зі страховими компаніями, щодо виплати страхового відшкодування або регрессного стягнення суми сплаченого страхового відшкодування.

Страхове відшкодування.

Наші адвокати по ДТП і страхові юристи оптимально швидко допоможуть вам стягнути суму виплати або недоплати страхової компанії. Найчастіше страхові компанії не поспішають з виплатою страхового відшкодування, а також всіляко намагаються зменшити його розмір, або взагалі звести виплату до мінімуму. Якщо таке відбувається і з вашою страховою компанією, то швидше за все таким чином страхова хоче вас обдурити і взагалі не заплатити вам страхове відшкодування. Мета затягування виплати дуже проста, поки ви чекаєте свої гроші, страхова вживає всіх заходів щоб визнати себе банкрутом або взагалі припинити свою господарську діяльність і зникнути. У таких випадках категорично протипоказано зволікати, а потрібно терміново звертатися до суду. Звертайтеся до нас, і наш Автоюрист допоможе вам скласти потрібний цивільний позов до суду, розрахує суму страхового відшкодування, стягне інфляційні, пеню за прострочення виплати страхового відшкодування, а також інші штрафні санкції.

Ми пропонуємо:

Судове представництво інтересів клієнта в спорах про стягнення страхового відшкодування зі страхової компанії;

Підготовку позовних заяв, визначення підсудності, подачу позовів до суду, підготовку і подання до суду заяв, клопотань, заперечень та інших процесуальних документів;

Аналіз розміру страхового відшкодування, підготовку розрахунку пені, штрафів, інфляційних, стягнення зі страхової компанії;

Отримання судового рішення про стягнення грошових коштів зі страхової компанії, отримання виконавчого листа, передача виконавчого листа до органів державної виконавчої служби для примусового виконання рішення суду.

АБСОЛЮТНЕ ПРАВО НА СТЯГНЕННЯ ЗБИТКІВ з винуватцем ДТП:

На сьогоднішній момент складається враження, що якщо винуватець ДТП застрахував свою цивільну відповідальність в страховій компанії, яка знаходиться на стадії банкрутства або ліквідації, то отримати відшкодування витрачених на ремонт авто коштів — практично не реально. Але насправді це не так, на сьогоднішній момент існують декілька правових позицій Верховного Суду України, в яких суд роз’яснив, що особа, якій завдано збитків внаслідок ДТП, має право на стягнення повністю всієї суми збитку безпосередньо з винуватця ДТП. Тобто, якщо ви бачите, що страхова компанія винуватця ДТП знаходиться на стадії ліквідації, і подавати до неї будь-які позови марно, то ви можете, минаючи звернення до страхової компанії, пред’явити позов безпосередньо до винуватця ДТП і отримати від нього повністю всю суму заподіяної вам матеріального і морального збитку. Саме це і називається абсолютне право потерпілої сторони.

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий