Консультации по телефону: +38 (068) 765-11-65 email: advockat_@ukr.net
Безкоштовна Юридична Консультація по Договорам і Договірному праву

Безкоштовна Юридична Консультація по Договорам і Договірному праву

Расторжение договора купли продажи

Консультація юриста в Договірному праві

Складання договору - процес відповідальний, і будь-яка неточність, упущення в договорі призводять до серйозних наслідків, до матеріальних втрат в тому числі. Чітке формулювання і однозначне трактування предмета договору, обов'язків сторін, їх прав, інших важливих пунктів, має величезний вплив на кінцевий результат. Крім цього, дуже важливо щоб жоден з пунктів договору не конфліктував з чинним законодавством, не суперечив йому. Тому, вкрай важливо бути в курсі останніх тенденцій і змін в законодавчій сфері.

Консультація юриста по договорам позбавить вас від багатьох труднощів, які можуть виникнути на етапах складання договору і його укладення, допоможе уникнути вам помилок або впоратися з їх наслідками, якщо якісь помилки вже мають місце бути!

Телефонуйте нам або замовляйте зворотний дзвінок. Для вас відкрита безкоштовна гаряча лінія. Первинні консультації теж безкоштовні. Тобто, ви можете зателефонувати нам з питаннями або описом конкретної ситуації, проблеми і отримати грамотну професійну конструктивну відповідь. Часто, вже первинної консультації буває досить для вирішення проблеми.

Cпоры с налоговой

Якщо ви вирішите, що вам потрібне продовження співпраці з нами, в обслуговуванні вас нашими юристами за договорами, доречним буде підписання контракту і надання платної професійної допомоги. Первинна безкоштовна консультація вас ні до чого не зобов’язує! Рішення про підписання контракту з нами на подальше обслуговування приймається вами виключно добровільно.

Однозначно: складати, укладати договори слід тільки при грамотній підтримки кваліфікованого досвідченого юриста. Для вас працюють кращі — справжні профі у своїй сфері!

Добавить комментарий

Закрыть меню