Вы сейчас просматриваете Як виграти суд з ПриватБанком?

Як виграти суд з ПриватБанком?

Увага!!!
Списуємо борги за кредитними картками Приватбанку зі значним дисконтом.
Деталі за телефоном, називаєте скільки ви брали кредиту (тіло кредиту) а також який у вас загальний борг з процентами та пенею, а ми в свою чергу приблизно скажемо за скільки можливо списати вашу заборгованість.

Як виграти суд з ПриватБанком?

Що робити, якщо ПриватБанк подав до суду за несплату кредиту?

Якщо ПриватБанк подав на вас до суду, у вас є два шляхи.

Перший: Намагатися виграти суд. 

Як це зробити та як ми можемо в цьому допомогти? 

Ви зв’язуєтеся з нами через онлайн чат чи по телефону та повідомляєте, що ПриватБанк подав на вас до суду. Для того, щоб виграти суд, вам потрібно підготувати «відзив на позовну заяву» до суду. Що таке «відзив на позовну заяву»? Це ваші письмові заперечення проти позову та проти тієї суми, яку вам виставляє банк. Без відзиві у вас шанси виграти суд мінімальні, оскільки, якщо боржник не з’являється до суду та не подає будь-які заперечення, то вважається, що він згодний з тією сумою, яку вимагає в суді сплатити ПриватБанк.

Отже, ми від вашого імені підготуємо письмовий «відзив на позов» та направимо вам його на електронну пошту. Вам залишиться лише його роздрукувати, підписати та направити поштовою кореспонденцією до суду. Після цього, ваші шанси виграти суд з ПриватБанком зростуть майже до 80%. Вартість написання «відзиву на позов» ПриватБанку у нас складає 2000 грн. Повірте, ми знаємо, що там потрібно писати. З нашою допомогою вже була виграна не одна справа. Нам навіть не потрібні документи з суду. Якщо вони є, ще звичайно добре, а якщо немає, то це не проблема. Всі позови ПриватБанку типові, а тому ми вже напам’ять знаємо що там написано, та знаємо, що потрібно писати у відзиві.

Другий: Якщо суд виграти все-таки не вдалося, то ми можемо допомогти списати ваш борг офіційно у ПриватБанку зі значним дисконтом. Вартість того, щоб ми перевірили, за скільки можливо списати ваш борг складає 400 грн. За цю суму ми на протязі декількох днів скажемо вам з яким дисконтом ми можемо закрити ваш кредит в ПриватБанку.     

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий