Вы сейчас просматриваете Як виграти суд з банком по кредиту (без адвоката)

Як виграти суд з банком по кредиту (без адвоката)

Суд з Банком по Кредиту в Україні

Як виграти суд по кредиту?

Ми Адвокати, що займаються судовими спорами з Банками.

Перше, що потрібно зробити на суді з банком — це написати грамотний відзив на позовну заяву.

Вартість написання відзиву на суд становить від 2000 грн.

В основному 2000 грн. коштує відзив на позовну заяву Приватбанку, за іншими судовими спорами написання відзиву може обійтися трохи дорожче.

Суд з банком по кредиту.

Ви взяли кредит, але нічим платити? Подасть банк в суд на вас чи ні – залежить від розміру кредиту. Найчастіше по дрібних кредитах до 15 тисяч гривень банки в суд все ж таки не подають. Це пов’язано з тим, що банку не вигідно тримати штат юристів для обслуговування дрібних кредитів, кошти витрачені на заробітну плату юристів можуть перевищувати суми грошових надходжень від судової роботи даних юристів. В банківський продукт кредитна картка з лімітом 15 тисяч гривень спочатку закладаються ризики неповернення кредитних коштів, що становлять до 30%. Якщо на тлі загальної кількості карткових кредитів відсоток неповернення становить до 30%, такий продукт вважається вигідним, а відсоток неповернення перекривається за рахунок прибутку, отриманого від клієнтів, які справно платять. 

Природно, що банк здійснює дії спрямовані на повернення цих 30 відсотків кредитів, але це як правило дзвінки і листи з погрозами. 
Активних дій, як подача в суд на боржника, або написання заяви в міліцію, банк по дрібних кредитах не робить.

Що робити, якщо банк подав на вас до суду?

Якщо банк подає до суду на боржника? У першу чергу потрібно звернутися за юридичною допомогою до адвоката за кредитами. Ви дізнаєтеся точно подав банк в суд чи ні, номер судової справи, і чи існує можливість виграти суд за кредитом. Юридична консультація або безкоштовно, або коштує копійки, зате ви точно будете вже знати: чи можна виграти суд з банком, що може присудити суд за несплату кредиту, що буде, якщо не з’явитися в суд, чи можна в подальшому скасувати судове рішення. На сьогоднішній момент існує багато способів виграти суд по кредиту. Найпоширеніший, що повністю позбавляє вас від необхідності сплати кредиту — це застосувати в суді строки позовної давності. 

Як правило, після того як клієнт перестає платити кредит, банк не відразу звертається до суду, він намагається вибити гроші з боржника дешевими способами, такими як дзвінки з погрозами та залякуючі листи. Якщо перші два способи не дають результат, то банк вже звертається до суду.

Законодавство встановлює трирічний строк для банку, протягом якого він має право звернутися до суду, і в судовому порядку стягнути борги за кредитами з неплатників. Якщо ви перестали платити кредит більше трьох років тому, у вас є абсолютно реальні шанси або повністю не повертати весь кредит, або частково його не повернути. 

Цей строк автоматично не застосовується, щоб виграти суд за кредитом, необхідна участь в судовому процесі адвоката.
За какую сумму банк подает в суд в Украине

Способи виграти суд у банку.

Також, можна виграти суд з банком довівши неналежне обґрунтування банком позовних вимог. Відповідно до цивільного процесуального кодексу України, позов має бути обґрунтований відповідними доказами. Банк, крім позову, повинен надати суду зрозумілий для сторін і суду розрахунок заборгованості, оригінал кредитного договору, оригінали договорів застави та поруки, виписки за кредитним рахунком, щоб можливо було відстежити повністю весь рух кредитних коштів та відсотків за рахунками, меморіальні ордери та заявки на видачу кредиту готівкою, платіжні доручення, згідно яких оплачувалися платежі за кредитом.

Часто повністю всі документи, особливо в оригіналі, у банку відсутні, що дає можливість виграти суд, оскільки банк не може документально підтвердити свої вимоги.

Для перемоги в суді потрібно підготувати і подати в суд законодавчо обґрунтований відзив на позовні вимоги банку. Коли в судовому процесі позичальник не погоджується з виставленими банком вимогами, і заявляє про необхідність проведення бухгалтерської експертизи розрахунку заборгованості, то банк не може надати експерту в оригіналах всі необхідні документи для проведення експертизи.

Експертна організація повертає назад в суд ухвалу про призначення експертизи без виконання, з причини не надання банком усіх необхідних документів. Суд трактує експертизу на користь позичальника, розрахунок заборгованості вважається необґрунтованим, і банк програє суд.

На сьогоднішній момент закінчилася дія мораторію за валютними кредитами. Якщо у вас кредит в іноземній валюті, то банку на законодавчому рівні раніше заборонялося відбирати у вас єдине житло, або будинок. Держава турбується про валютних позичальників, оскільки сильне зростання іноземної валюти до гривні ставить в нерівні умови позичальників з банками. На зміну мораторію прийшло банкрутство фізичних осіб. Однак з банкрутством фізичних осіб не так все гладко та однозначно.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий