Вы сейчас просматриваете Як виграти суд по позбавленню прав за пьянку

Як виграти суд по позбавленню прав за пьянку

ДОПОМОГА АДВОКАТА ПО 130 СТАТТІ.

Послуги адвоката у справах про водіння автомобіля в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Уважно прочитайте нашу статтю.

Ми досконально знаємо яким чином захищати клієнтів в суді по 130 статті КУпАП. Знаємо всі слабкі місця під час складання протоколу про п’янку за кермом.

Вже близько 10-ти років ми надаємо послуги адвоката в суді по 130 статті і можемо сказати, що починаючи з 2018 року чи то кількість п’яних за кермом виросла, то чи патрульна поліція почала на всіх підряд складати протоколи за пиятику. Внаслідок усього цього кількість справ в судах по 130 статті збільшилася в рази.

Які ваші шанси, якщо нічого не робити?

Скажемо чесно — шанси дорівнюють нулю. Якщо ви думаєте, що підете в суд і почнете розповідати, казки, що ви були тверезі, а запах з рота був через те, що ви прийняли лікарські засоби, будьте впевнені, вас ніхто навіть слухати не буде.

Чому?

Та тому, що щодня в кожному суді Києва слухається близько 50 справ про позбавлення прав за керування транспортним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Природно, що в половині випадків водії намагаються якось викрутитися, придумують різні історії, починають нахабно брехати судді, аби спробувати якимись способами вийти сухими з води. Само собою, що судді просто нікому не вірять. Якщо ви, звичайно, не надасте беззаперечні аргументи того, що ви не перебували в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Довідка з медустанови без присутності працівника поліції або по закінченню двох годин — не приймається.

Що буде, якщо ви підете на суд без адвоката.

Ви гарантовано отримаєте 10200 грн. штрафу плюс позбавлення прав на 1 рік, це якщо ви попалися вперше. Якщо попалися вдруге за рік, то 20400 грн. штрафу плюс позбавлення права на керування транспортним засобом на 3 роки. Якщо тричі за рік, то штраф становить 40800 грн. плюс позбавлення прав на 10 років з конфіскацією автомобіля. Також частина 4 статті 130 КУпАП передбачає 20400 грн. штрафу плюс три роки позбавлення прав за вживання алкоголю, або наркотичних засобів вже після зупинки поліцією автомобіля або після скоєння ДТП.

Здавалося б, заплатити 10200 грн. штрафу і поїздити на маршрутках рік не так вже й страшно, який сенс наймати адвоката? Дійсно, але проблема полягає не в розмірі штрафу і не в кількості років позбавлення прав.

Головна проблема в тому, що після закінчення терміну позбавлення, вам доведеться по-новому вивчати правила дорожнього руху і здавати іспит на право керування транспортним засобом. А якщо ви ще й втратили довідку про проходження курсів в автошколі (її всі втрачають) то вам необхідно буде по-новому пройти навчання в автошколі та скласти іспити на права. Тобто, після закінчення терміну позбавлення прав, ви просто повертаєтеся в те положення, в якому ви були до того, як вирішили перший раз піти в автошколу. Як бачите, наслідки водіння автомобіля в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння досить негативні, і вам доведеться неабияк попітніти, для того щоб в подальшому отримати право на керування транспортними засобами.

Невже це все не варто того, щоб найняти адвоката і спробувати повернути права через суд?

Ми не говоримо, що це легко, але з адвокатом ваші шанси на успіх зростають в рази, про це і про вартість послуг читайте далі.

Припустимо, ви були абсолютно праві, а працівники поліції абсолютно безпідставно склали на вас протокол.

Навіть при таких обставинах, якщо ви підете на суд без адвоката, шансів довести свою правоту в суді у вас практично немає. Навіть якщо ви принесете на суд довідку з медичного закладу, в якій буде вказано, що у вас відсутні ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Вас без адвоката просто ніхто не буде слухати.

Для судді всі правопорушники по 130 статті — це алкоголіки і наркомани. Судді не вірять, що поліція може перевищити свої повноваження і скласти протокол безпідставно. Судді вважають, що якщо ви відмовилися від проходження медичного огляду, значить, автоматично, визнали свою провину. А подальші довідки — це тільки спроби уникнути відповідальності. Вони прекрасно розуміють, що за гроші можна отримати будь-яку довідку.

Навіщо потрібен адвокат у справі по 130 статті?

Ми радимо, відразу, після складання поліцією протоколу, звертатися до нас.

Вартість наших послуг не така вже й велика, щоб ними не скористатися і не спробувати довести свою правоту в суді.

З появою адвоката в справі, ставлення судді до правопорушника моментально змінюється, оскільки він розуміє, що якщо людина найняла адвоката, значить він справді, можливо не винен, і потрібно розібратися в справі, інакше адвокат може подати апеляцію на його рішення (постанову).

З появою адвоката суддя дійсно починає вас слухати, всебічно розглядати адміністративне правопорушення, викликати і допитувати в судовому засіданні свідків і працівників патрульної поліції, які складали протокол. Не скажемо, що довести вашу невинність так вже й легко, але абсолютно реально. В основному, ми акцентуємо увагу судді на порушення працівниками поліції процедури направлення водія на медичний огляд. А в кодексі про адміністративні правопорушення чітко передбачено, що якщо порушена процедура, то подальший огляд особи, на предмет алкогольного або наркотичного сп’яніння, є недійсним. Різні судді по різному до цього ставляться. Багато, на цій підставі, звільняють водіїв від адміністративної відповідальності. Але тут варто розуміти одне, якщо на відео, яке знято працівниками поліції, ви ледве стоїте на ногах, ваші шанси уникнути відповідальності, навіть з адвокатом, — не більше 10%. В такому випадку вам пощастить, якщо суддя не буде дивитися відео взагалі, або якщо працівники поліції допустять грубі порушення процедури (наприклад складуть протокол без свідків).

Скільки коштують наші послуги адвоката в суді по 130 статті КУпАП?

У нас єдина ціна на комплексний захист в суді першої інстанції у таких справах.

Вартість наших послуг складає 300 доларів США.

За цю суму ми розробляємо стратегію захисту, пишемо на суд пояснення, беремо участь разом з вами у всіх судових засіданнях. Як правило, якщо у справі бере участь адвокат, то судових засідань може бути близько чотирьох.

Якщо в суді першої інстанції перемогти все ж не вдалося, то написання апеляційної скарги і представництво ваших інтересів в суді апеляційної інстанції буде коштувати 200 доларів США.

Якщо ви сумніваєтеся, зможе вам допомогти адвокат чи ні?

Якщо ви дійсно були в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння і сумніваєтеся варто чи ні вдаватися до послуг адвоката, зробимо наступне. Укладаєте з нами договір, за яким ми поїдемо до суду і ознайомимося з матеріалами адміністративної справи, в тому числі і з усіма відеозаписами.

Вартість ознайомлення 1000 грн.

Далі ми разом з вами в нашому офісі розберемо всі матеріали, проговоримо ситуацію, детально вивчимо відеозаписи з нагрудних відеореєстраторів поліцейських, і зробимо прогнози щодо можливих варіантів позитивного результату справи. Ґрунтуючись на прогнозах, ви вже будете приймати рішення, чи варто довіряти рішення вашої проблеми адвокату, або пустити все на самоплив.

Головне пам’ятайте, що на кону ваше право на керування транспортним засобом. Можливо зараз вам права не потрібні, але ніхто не знає, що буде завтра, можливо ви знайдете роботу, пов’язану з керуванням транспортними засобами.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий