Як повернути посвідчення водія після позбавлення?

Будь-який водій, що зіткнувся з проблемою позбавлення водійських, прав може скористатися нашими юридичними послугами та достроково повернути права або скасувати документ, на підставі якого були права вилучені. Висока кваліфікація наших адвокатів гарантує вам професійний підхід до вирішення завдання, грамотний і комплексний захист водія від неправомірних дій працівників патрульної поліції.

Як скористатися нашими послугами:

Зателефонуйте нам, отримаєте попередню консультацію адвоката по телефону, запишіться на консультацію в офісі компанії. Залиште свої контактні дані через форму зворотного зв’язку, максимально опишіть вашу проблему, через кілька хвилин ми з вами зв’яжемося і уточнимо деталі.

Як повернути права через суд.

Аналізуючи безліч судових рішень про позбавлення водійських прав можна сказати, що практично кожне позбавлення водійських прав відбулося внаслідок непрофесійних дій водія з підготовки до судового засідання. Водії — порушники самостійно, без залучення адвоката, йдуть на судове засідання, не маючи ні найменшого поняття, як воно проходить, які документи потрібно готувати і подавати в суд, з чого саме формується доказова база в суді.

При правильному підході і належній підготовці до судового засідання більшості судових рішень про позбавлення водійських прав, можна запобігти.

Якщо ваші права були вилучені працівниками патрульної поліції зовсім недавно, і суду з питання розгляду адміністративної справи про позбавлення прав ще не було, рекомендуємо не втрачати час і або самостійно готуватися до суду, або скористатися допомогою досвідченого адвоката в такій категорії справ. У нас досвід вирішення таких питань і участі в судових засіданнях більше 10 років. Тому рекомендуємо скористатися саме нашими послугами. Повернути права шляхом активного захисту своїх прав в суді значно простіше, ніж намагатися їх повернути після винесення судом постанови. Набагато легше переконати суддю присудити вам тільки штраф за порушення правил дорожнього руху без позбавлення вас права на керування транспортним засобом. В цілому до вирішення проблеми потрібно підходити комплексно, і починати діяти вже відразу після вилучення прав. Після винесення судом постанови про позбавлення водійських прав, повернення водійських прав можливе тільки через оскарження судового рішення в суд апеляційної інстанції. Правильна підготовка до судового засідання, складання потрібних документів, заперечень, відзивів, дозволяє в суді ефективно захистити свої права і вирішити питання з поверненням водійських прав.

Якщо вас в судовому порядку позбавили водійських прав, не втрачайте час, звертайтеся до нас, ми компетентні адвокати у таких справах, оскаржимо таку постанову суду в вищестоящий суд апеляційної інстанції.

Повернення водійських прав через оскарження судового рішення.

З чого почати повернення водійських прав? Ви повинні розуміти, що після винесення судом постанови про позбавлення водійських прав, процедура повернення прав трудомістка і досить дорога. Але на кону можливість вільно користуватися транспортним засобом і пересуватися по Україні без обмежень. Знайти в Інтернеті і завантажити шаблон апеляційної скарги, переробити її під себе і подати в суд недостатньо для ефективного захисту своїх прав. Апеляційну скаргу повинен готувати адвокат, оскільки в ній потрібно відобразити всі обґрунтування незгоди з судовим рішенням суду першої інстанції, потрібно зібрати і описати всі докази на свою користь. Причому потрібно мати уявлення, які саме докази відносяться до судового процесу, а які краще в суді не показувати. Крім основного упору на повернення водійських прав, також потрібно приділити увагу пом’якшенню адміністративної відповідальності за порушення (зменшення розміру штрафу).

Наскільки ефективні наші послуги.

Ви повинні розуміти, що гарантувати результат вам не може і не має права жоден адвокат. Якщо вам прогарантували вирішення питання, то це або «решало» або шахрай. Послугами таких осіб ми вкрай не радимо користуватися. Ми розуміємо, що будь-який клієнт націлений насамперед на результат. Ми постійно аналізуємо судову практику щодо адміністративних справ за порушення правил дорожнього руху, також займаємося захистом клієнтів під час ДТП. Ви можете бути впевнені в нашій компетенції і в тому, що ми докладемо максимум зусиль для повернення вам водійських прав.

Для замовлення послуги або просто консультації, зателефонуйте нам по телефону і ви хоча б будете розуміти які у вас терміни на оскарження і які подальші дії вам необхідно зробити.

Повернення водійських прав після позбавлення за п'янку.

Процес повернення водійських прав після їх позбавлення за п’янку досить клопіткий. Це пов’язано з тим, що у порушника має відпасти бажання в подальшому сідати за кермо в стані алкогольного сп’яніння. Для повернення водійських прав водій повинен подати в управління поліції відповідну заяву про повернення документів. 

До заяви потрібно додати:

— копію паспорта або іншого документа про свою особистість.

— довідку з медичного закладу.

— документи, згідно яких працівники поліції вилучали права.

— постанову суду про позбавлення прав або про відмову в позбавленні прав.

І найголовніше, для отримання водійських прав вам необхідно повторно здати іспити на право керування транспортним засобом. Тобто, здати теоретичну (тести) і практичну частину. Якщо позбавлення було пов’язано з водінням у нетверезому стані, то додатково потрібно пройти медичний огляд.

При будь-яких складнощах, пов’язаних з адміністративними справами за порушення правил дорожнього руху звертайтеся до нас. У нас найнижчі ціни на адвокатські послуги.

5/5

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий