З даної статті ви дізнаєтеся:
Чому не потрібно платити кредит ПриватБанку.
Як відбувається списання кредитів у Приватбанку.
Як погасити кредит в Приватбанку якщо немає грошей.
На цій сторінці ви знайдете відповіді на наступні питання:
Як закрити кредит ПриватБанку зі значним дисконтом?
Що буде якщо не платити кредит ПриватБанку в Україні?
Як погасити кредит в ПриватБанку якщо немає грошей?
Як відбувається реструктуризація боргу по кредитній карті ПриватБанку?
Що робити, якщо ПриватБанк подав в суд по кредитній карті?
Наші послуги:
Надаємо юридичні послуги щодо списання заборгованості за кредитними картками Приватбанку. Від вас потрібно лише зателефонувати нам та дізнатися суму дисконту за вашою заборгованістю.
Пропонуємо послуги по списанню заборгованості за кредитними картками Приватбанку. Якщо у вас утворилася заборгованість по кредитній карті перед ПриватБанком, не поспішайте сплачувати суму, виставлену банком. Ми зможемо закрити ваш кредит за умови оплати всього 20 %-25 % від виставленої банком суми. Списання залишку заборгованості проходить офіційно з підписанням додаткових угод про прощення боргу. В кінцевому підсумку ви отримуєте на руки довідку про відсутність заборгованості і продовжуєте користуватися кредитною карткою (якщо звичайно захочете отримати новий кредит).

Як відбувається процедура списання заборгованості по кредитній карті?
Ви дзвоните нам по телефону і диктуєте розмір боргу по тілу кредиту (скільки знімали з карти) та розмір всієї заборгованості (ті, проценті, які банк нарахував), а ми повідомляємо приблизну суму, після оплати якої, залишок боргу по картці буде анульований. Якщо сума вас влаштовує, ми уточнюємо в ПриватБанку точну суму та можливість прощення боргу (вартість уточнення 400 грн.) та всі разом їдемо в найближче відділення ПриватБанку і підписуємо з банком додаткову угоду про списання залишку заборгованості. Після підписання договорів та отримання банківських гарантій щодо списання залишку заборгованості, ви оплачуєте в касу ПриватБанку раніше обумовлену суму. Після оплати, заборгованість по кредитній карті анулюється, і ви отримаєте довідку про відсутність боргу. Надалі зможете відкривати нові кредитні ліміти та отримувати кредитні кошти.
Чому ПриватБанку вигідно списувати кредитну заборгованість?
Варто відзначити, що описаним вище чином можливо списати заборгованість тільки за кредитними картками ПриватБанку, з іншими банками складніше. Інші банки надають послуги по списанню боргів за більш складною процедурою із залученням кредитного комітету. ПриватБанку не вигідно витрачати гроші на судові спори за кредитними картками. Справа в тому, що найчастіше борги за кредитними картками в масштабі банку дуже маленькі, і витрати на утримання штату юристів та судові витрати не виправдовують кінцевий результат. З цієї причини ПриватБанк готовий пробачити клієнту до 80% кредитної заборгованості економлячи при цьому свої витрати на юридичний супровід процесу стягнення заборгованості. Такий підхід до вирішення проблеми вигідний обом сторонам. Клієнту списується значна частина боргу, а банк отримує свій прибуток.
ПриватБанк при будь-якій програмі списання боргу по кредитній карті отримує свій прибуток.
Часто застосовуються умови оплати «подвійного тіла», а всі відсотки і пені списуються. Але ми підбираємо найбільш ефективну стратегію списання при мінімальній оплаті.
Ми зацікавлені збільшити відсоток списання до максимуму, оскільки в сумі оплати вже буде закладений наш заробіток.
18 грудня 2016 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення про націоналізацію ПАТ ПриватБанк. Після націоналізації 100% акцій банку тепер належать державі. Такі дії гарантує клієнтам Приватбанку збереження їх депозитних коштів, а сам банк стає привабливим з точки зору інвестицій. Націоналізація Приватбанку призвела до збереження фінансової стабільності в Україні. Інакше, ліквідація Приватбанку неминуче перевела б до краху економіки в країні.
Давайте розглянемо варіанти розвиток ситуацій, під час прийнятого рішення не платити кредит ПриватБанку.

Що буде, якщо не платити кредит ПриватБанку?
В першу чергу з боку банку в бій вступлять колл-центри, вам та вашим родичам будуть цілодобово дзвонити, і вимагати сплатити щомісячний платіж. Якщо домашній та мобільний номери телефонів можна змінити або відключити, то з дзвінками на роботу дуже важко боротися. Це негативний момент у роботі колл-центру, оскільки підриває ваш авторитет серед колег і начальства. З часом сума боргу починає зростати, на неї нараховуються відсотки, штрафи і пені. З кожним новим викликом вам будуть говорити все більше і більше суму боргу за кредитом. Причому вже через кілька місяців розмір нарахованих відсотків і штрафних санкцій перевищить суму отриманих кредитних коштів. Через деякий час ПриватБанк вдасться до допомоги колекторських агентств, які почнуть надсилати вам загрозливі листи про те, що вони будуть звертатися в міліцію з заявою про порушення кримінальної справи, оскільки на їх погляд ви є шахраєм, не сплачуючи кредит. На практиці в поліцію ніхто не пише, а якщо і напишуть, то таке кримінальна справа не має перспектив. Вам будуть надсилати загрозливі листи про те, що кредит передано в управління судового стягнення, і найближчим часом на вас подадуть до суду, до вас прийдуть судові виконавці, заберуть все ваше майно, включаючи телевізор, холодильник, автомобіль. На практиці позови подаються тільки з значним кредитами.
За кредитними картками ПриватБанк намагається домовитися з позичальником, пропонуючи йому реструктуризацію або рефінансування.
Давайте розглянемо два цих поняття.
Реструктуризація полягає у зменшенні кредитного навантаження на щомісячні платежі, але цей борг переноситься на майбутні періоди, внаслідок чого термін кредиту подовжується, а загальна сума боргу зростає за рахунок нових відсотків, нарахованих у майбутніх періодах. Такі програми існують не тільки в Приватбанку, але і в інших банках. Дізнатися, можлива реструктуризація, можна зателефонувавши на гарячу лінію банку.
Рефінансування полягає в одержанні нового кредиту з метою погасити старий. Новий кредит необов’язково отримувати в тому ж банку. Ви можете вибрати будь-який банк для отримання нового кредиту, але за умови, що ваші доходи і заставне майно будуть відповідати вимогою цього банку.
Ви можете звернутися до нас, юристів з великим досвідом у сфері списання заборгованості та закриття кредитних карт Приватбанку. Вдавшись до юридичної допомоги, закриття кредитної картки вам обійдеться дешевше, ніж якщо ви будете закривати її своїми силами.

Надаємо комплекс юридичних послуг в судових та позасудових спорах з ПриватБанком.
- Списання заборгованості за кредитними картками Приватбанку при оплаті 20% від суми боргу, реструктуризація заборгованості, продовження терміну користування кредитом до 10 років.
- Проведення переговорів з ПриватБанком, досягнення консенсусу та укладення додаткових угод до кредитного договору.
- Супровід угод під час отримання кредиту, правовий аналіз тексту кредитного договору, договору застави, іпотеки, поруки.
- Визнання в суді недійсним кредитного договору в цілому або окремих його пунктів. Виведення іпотеки, застави, припинення поруки.
- Визнання несправедливими умов кредитного договору з подальшим його розірванням, розірвання договорів застави, іпотеки, поруки.
- Анулювання штрафних санкцій, скасування пені, підвищеного відсотка.
- Участь в судових спорах з ПриватБанком, написання грамотних заперечень, подання зустрічних позовів.
- Оскарження підняття банком процентної ставки, оскарження будь-яких змін кредитної угоди без відома позичальника.
- Перегляд заочних судових рішень, апеляційне та касаційне оскарження рішень суду.
- Написання заяви в поліцію про шахрайські дії з боку посадових осіб Приватбанку.
- Юридичний супровід скасування накладених банком обтяжень на нерухоме або рухоме майно клієнтів банку або третіх осіб.
- Юридичний захист від прийняття банком у власність іпотечного майна та подальшого виселення сім’ї боржника з єдиного житла, оскарження права власності Приватбанку на нерухоме майно.
- Залучення преси до проблем кредитних боржників Приватбанку, допомога громадськості у вирішенні конфліктних ситуацій з банком.
- Протидія колекторським організаціям, написання відповідей на письмові погрози, написання заяв в поліцію, судові спори та інше протидія.
- Супровід виконавчого провадження, стягувачем за яким є ПриватБанк, оскарження та скасування дій державного виконавця, виключення майна із акту опису і арешту.
- Написання процесуальних документів, позовних заяв, клопотань, апеляцій, касацій, заяв про перегляд заочних рішень, заперечень, відзивів та інших документів для суду.
Юридичні послуги дозволяють легально і законно звільнитися від кредитного боргу, не несучи при цьому жодної відповідальності.
Для зв’язку з юристом зателефонуйте нам по телефону, домовтеся про зустріч, передайте всі наявні у вас документи щодо кредиту в Приватбанку. Протягом 2 днів ми проаналізуємо ваші документи і розробимо стратегію ефективної боротьби з банком. Якщо вас влаштує ціна юридичних послуг, підписуємо договір і починаємо активні юридичні дії. Всі дії ми проводимо самі, ваша участь не обов’язково, достатньо підписати з нами договір. Тому нашими клієнтами можуть бути не тільки мешканці Києва, але й люди інших міст. До нас необов’язково приїжджати, необхідні для роботи документи можна надіслати через електронну пошту.

Найчастіше, для вирішення питання з ПриватБанком, ми вимагаємо від клієнта наступні документи:
Кредитний договір, додаткові угоди до кредитного договору, якщо такі укладалися, іпотечний договір, порука, всі додаткові угоди до іпотечного договору і договору поручительства, будь-які листи з ПриватБанку, розрахунки заборгованості, графіки погашення, копії сторінок судової справи за позовом ПриватБанку, фотокопії сторінок виконавчого провадження, виписки по кредитним рахункам. У Приватбанку існує система запису інформації про кожного клієнта. Будь-які переговори з вами, будь-які ваші обіцянки, вносяться в певну табличку про клієнта. Чим більше і частіше ви обіцяєте погасити кредит, тим менше відсоток знижки буде під час закриття кредитної картки. У нас є правові механізми заморозки судового процесу на кілька років, що робить певний тиск на ПриватБанк, який в свою чергу змушений йти на значні поступки клієнту і списувати більшу частину заборгованості по кредитній карті.
Методи активного судового протидії застосовуються нашими юристами не тільки по відношенню до ПриватБанку, але і до інших банків.
Будь-який банк, через рік судових тяжб, самостійно ініціюватиме переговори з клієнтом, з метою домовитися про оплату частини заборгованості за умови списання залишку. Крім усього іншого, банк тримає певний резерв коштів під ваш кредит, і списання кредиту дозволить йому звільнити резерви, використовуючи які банк отримає додатковий прибуток.
Оставить заявку на звонок:
Карта проезда:
Доброго дня!
Прошу оцінити мої шанси на реструктуризацію та списання заборгованості по кредиту у Приватбанку. Чи зможете Ви допомогти в списанні кредитної заборгованості, за умови сплати потрійного тіла по кредиту?
Інформація по справі:
26.09.2019 при спробі отримати пенсію за допомогою платіжної карти «Ощадбанк», з’ясувалося про арешт коштів на моєму рахунку.
27.09.2019 я звернувся до Голосіївського РВ державної виконавчої служби м. Києва де вперше дізнався про відкриття 09.11.2018 відносно мене виконавчого провадження № 57414712 за рішенням Голосіївського районного суду м. Києва від 02.07.2018, справа № 752/25453/17 про стягнення заборгованості у розмірі 68832,84 грн. на користь АТ КБ «Приватбанк».
30.01.2019 Голосіївським РВ державної виконавчої служби винесена постанова про звернення стягнення з моєї пенсії за вислугою років, у розмірі 20% до виплати загальної суми боргу 75917.04 грн. (станом на 31 березня 2020, виконавчою службою з моєї пенсії вже перераховано Приватбанку 12 400грн.).
06.09.2019 Голосіївським РВ державної виконавчої служби відносно мене винесена постанова про арешт майна та арешт коштів, в частині накладення арешту на грошові кошти, що надходять від Пенсійного фонду на рахунок спеціального призначення відкритий в АТ «Ощадбанк».
На даний момент мій картковий рахунок заблоковано, постанова про арешт коштів не скасована.
Пояснюю, що між мною та АТ КБ «Приватбанк» було укладено кредитний договір б/н від 18.02.2014 (анкета-заява про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг), відповідно до якого я отримав кредит у вигляді встановленого кредитного ліміту на платіжну карту «Універсальна» у розмірі 3300 грн. Останній платіж по погашенню кредиту мною було здійснено 25.04.2014. Сума заборгованості станом на 25.04.2014, складала – 3269,68 грн. 25.04.2014 мною була втрачена платіжна карта «Приватбанку», яку я не відновлював і більше ніколи нею не користувався.
02.07.2018 Голосіївським районним судом м. Києва по справі № 752/25453/17 прийнято рішення, яким задоволено позов АТ КБ «Приватбанк» про стягнення заборгованості з мене за кредитним договором № б/н від 18.02.2014 у розмірі 67070,84 грн, яка складається з:
— заборгованість за кредитом – 4039,68 грн;
— заборгованість по процентам за користування кредитом – 55665,86 грн;
— заборгованість за пенею та комісією – 3695,26 грн;
— штрафу (фіксована частина) – 500 грн;
— штрафу (процентна складова) – 3170,04 грн;
— судовий збір у розмірі 1762 грн, а всього 68832,84 грн.
Розгляд даної справи проводився в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.
16.10.2019 я звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного суду про поновлення строку для подачі апеляційної скарги та скасування рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 02.07.2018 по справі № 752/25453/17 у зв’язку із пропуском строку позовної давності. Обґрунтовуючи свої доводи тим, що останній платіж по погашенню кредиту мною було здійснено 25.04.2014, тобто позивач повинен був звернутися до суду з позовом про стягнення у продовж трьох років від дня, коли він довідався або міг довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила, а позивач звернувся до суду з позовом 04.12.2017, тобто після спливу строку позовної давності. Скаргу просив розглядати без моєї участі.
27.02.2020 Київський апеляційний суд постановив:
Апеляційну скаргу залишити без задоволення.
Рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 02.07.2018 – залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і в касаційному порядку оскарженню не підлягає.
У постанові апеляційного суду зазначено: з розрахунку наданого банком слідує, що останній платіж по погашенню кредиту відповідачем, тобто мною, здійснювався 28.01.2015, позовна заява банком подана 04.12.2017, тобто в межах строку, встановленого ст. 257 ЦПК України, в зв’язку з чим правових підстав для застосування до спірних питань правовідносин строку позовної давності не вбачається. Але це не відповідає дійсності, оскільки 28.01.2015 платіж по погашенню кредиту я не здійснював, а насправді з виписки банку слідує, що 28.01.2015 було саме банком здійснено автоматичне погашення простроченої заборгованості з іншої моєї карти того ж банку. Я вважаю, що ця обставина не може бути прийнята судом, як здійснення мною погашення заборгованості. У виписці банку зазначено так: HEAD-OFFICE. АВТОМАТИЧЕСКОЕ ПОГАШЕНИЕ ПРОСРОЧЕННОЙ ЗАДОЛЖЕННОСТИ.{{DACD=5168 **** **** 7607}}{{DACC=5168 **** **** 9875}} КРЕДИТНАЯ ЧАСТЬ P2P ПЕРЕВОДА, де .{{DACD=5168 **** **** 7607} – це оформлена на мене платіжна карта Приватбанку на якій в той момент були кошти, а {{DACC=5168 **** **** 9875}} – платіжна карта Приватбанку, на яку я отримав кредит у вигляді встановленого кредитного ліміту у розмірі 3300 грн.
Постанову Київського апеляційного суду від 27.02.2020 під розпис я не отримував, а виявив її у почтовій скриньці. На засіданні при розгляді справи я не перебував.
Незважаючи на прийняте рішення Голосіївським районним судом 02.07.2018, де встановлена сума боргу 68832,84 грн., проценти, штрафи і пеня за прострочений кредит, мені банком нараховують й далі, і на сьогоднішній день моя заборгованість перед банком складає близько 420 000грн.
Станом на 31 березня 2020, виконавчою службою з моєї пенсії перераховано Приватбанку 12 400грн.
Додатково, згідно ще одного виконавчого провадження від 2008р., я сплачую аліменти на утримання своїх дітей у розмірі 1/3 від своїх доходів. Дітям 18 років виповнюється в серпні 2021р.