Хороший Адвокат Киев

Как найти хорошего адвоката в Киеве?

Навряд чи в Києві, та й взагалі в Україні, можна знайти людину, яка б у своєму житті не стикалася з юридичними спорами, адже вони виникають постійно у всіх сферах життя. Або ви, або вас: навіть будучи гранично добропорядним громадянином, завжди знайдеться хтось, хто свідомо чи по чистій випадковості обмежить ваші законні права та інтереси.

Звичайно, в більшості випадків розбіжностей громадяни дозволяються між собою на місці, проте, коли жодна зі сторін не бажає поступатися, конфлікт інтересів переходить в юридичну площину. При цьому, мова далеко не обов’язково йде про суд: часто послуги юриста потрібні задовго до цього — під час переговорного процесу.

Сучасний жаргонний вислів «задавити базаром» народився, як багато хто думає, аж ніяк не в кримінальному середовищі: ця ідіома своїм корінням сягає в сленг литовських юристів 17 століття, де буквально означала «зв’язати руки словами». Туди ж вона, ймовірно, потрапила з лексикону римських юристів, в якому значила щось на зразок «втопити в бочці словоблудства» або «втопити словоблуддям в бочці».

Так чи інакше, як би ці ідіоми не звучали на різних мовах, вони досить точно відображають діяльність юриста: чітко, грамотно, безкомпромісно, без емоцій, на підставі закону переконати опонента, що він не правий (причому незалежно від того, правий опонент чи ні ), схиливши, таким чином, чашу вагою на свою сторону ще на стадії переговорів.

При цьому, безумовно, використовуюється багато хитрощі. У побуті їх називають «жонглюванням словами», а ті, хто програв пригнічено зітхають «закон як дишло …». Однак, кожна хитрість — це результат багаторічного вивчення підзаконних актів, про багатьох з яких не фахівці часто навіть не підозрюють. Саме завдяки глибокому вивченню законодавства та вмінню вчасно застосовувати ті чи інші положення маловідомих нормативно-правових актів, юрист завжди перемагає в суперечці не юриста, так само як і професійний боксер завжди перемагає на рингу непідготовленого суперника.

Тому, коли виникають суперечки, а особливо якщо вони виникають у великих містах, таких як Київ, багато хто воліє заздалегідь скористатися послугами юриста, щоб ще на стадії переговорного процесу «зв’язати руки словами» і «втопити в бочці словоблудства». Причому подібний підхід має і чисто психологічний ефект. Заявляючи «всі питання до мого адвоката», людина раптово сильно піднімається в очах свого опонента, який в цей момент починає відчувати власну незахищеність в порівнянні з тим, у кого адвокат є. А ви б не відчули себе незахищеним, якби вам раптом запропонували прямо тут і зараз вийти на ринг проти професійного боксера? Не рідко буває, що просто навіть почувши ці слова, опонент відмовляється від своїх претензій.

Адвокатські послуги. Коли ще можуть знадобитися послуги адвоката в Києві?

Звичайно ж, немає нічого кращого, ніж уникнути конфлікту в принципі. Припускаючи можливість виникнення спору, має сенс зробити всі можливі дії, щоб запобігти його появі: такий підхід суттєво економить і час, і гроші, і нерви.

Своєчасна консультація кваліфікованого юриста або адвоката практично завжди дозволяє уникнути помилок при складанні документів, взаємодії з різними державними органами і організаціями. Значно простіше правильно скласти той чи інший документ, ніж потім журитися, що важливі моменти були не досить добре проаналізовані. Ця теза стосується практично всіх сфер життя: будь то сімейне право або цивільне, господарське або корпоративне, адміністративне або кримінальне.

Досвідчені юристи знають напевно: краще 100 раз уважно прочитати одну пропозицію в договорі, щоб уникнути помилки, ніж пізніше писати 100 пропозицій, щоб її виправити. Тому завчасне отримання послуг кваліфікованих юристів так затребуване в таких великих містах як Київ — центрах культурної, ділової та судової країни.Тому, якщо у вас виникають сумніви щодо можливих наслідків того чи іншого заходу, перш за все, скористайтеся послугами юриста, який грамотно проконсультує з усіх питань і допоможе завчасно попередити негативні наслідки.

Хороший адвокат - запорука успіху.

Що значить хороший адвокат? На це питання, як правило, завжди відповідають однаково: досвідчений, той, який виграв багато справ. Однак, це не єдині ознаки.

Перш за все, гарного адвоката відрізняє чесність по відношенню до свого клієнта і відданість його інтересам. Погодьтеся, нікому не потрібен захисник, який, заздалегідь знаючи про безперспективність справи, буде підштовхувати клієнта до оплати судових витрат, протягуючи його справу через усі інстанції. Ні в Києві, ні в інших регіонах, нікому не потрібні і послуги адвоката, який не зможе переступити через власні принципи, якщо вони суперечать інтересам клієнта. Інтерес клієнта у хорошого адвоката завжди повинен стояти на першому плані, навіть якщо клієнт зробив щось жахливе.

Таким чином, хороший адвокат подібний дволикому Янусу: принципово чесний зі своїм клієнтом, і хитрий і виверткий з його опонентами. При цьому, звичайно ж, він повинен володіти ідеальними знаннями в своїй сфері, достатнім досвідом, уважністю до деталей і навичками психолога. У ряді сфер права принципово важливою є і знання специфіки регіону. Наприклад, багато нормативних актів, що регулюють ті чи інші сфери життя Києва, істотно відрізняються від аналогічних в інших регіонах.

Тому в першу чергу зверніть увагу не тільки і не стільки на стаж, скільки на зацікавленість, чесність і завзяття захищати ваші інтереси з мінімальними витратами і в якомога коротші терміни.

Які юридичні послуги надає наша компанія?

Ми пропонуємо послуги юристів і адвокатів в Києві, які включають кваліфіковану допомогу на всіх етапах: консультації з метою допомогти уникнути виникнення можливого спору, досудове врегулювання конфліктів і представлення інтересів в суді.

Ми зібрали команду професіоналів, кожен з яких є вузькоспеціалізованим.Завдяки цьому, ми маємо можливість не тільки надавати послуги практично в усіх напрямках, але і гарантувати, що завдяки вузькій спеціалізації наші юристи мають значну перевагу над тими, які «навчалися потроху чого-небудь і як-небудь» і нині практикують у всіх сферах по ледь ледь.

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, хто кожна витрачена гривня допоможе істотно поліпшити вашу позицію незалежно від того, назріває ще тільки суперечка або ж конфлікт вже в повному розпалі.

5/5

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по кредитам

Адвокат по Кредитам

Кто такой юрист по кредитным долгам, чем отличается от обычного юриста и как найти профессионала, а не мошенника?

Адвокат по семейным делам

Семейные споры – практически один из самых распространенных видов дел. В нашу адвокатскую компанию очень часто клиенты обращаются за помощью именно в сфере семейного права.

Реструктуризация кредита

Как получить реструктуризацию кредита. На какую реструктуризацию вы можете рассчитывать и чем вам поможет адвокат.

Услуги Антиколлектора

Что нужно делать, если вам постоянно поступают звонки с угрозами, ваш долг растет не по дням а по часам. Чем может помочь антиколлектор.

Юрист по жилищным вопросам

Вопрос жилья является насущной темой. По этой причине услуги юриста по жилищным вопросам особо актуальны в наше время.

Юрист по недвижимости

В отличие от риэлторов, независимый юрист может объективно оценить ситуацию и сообщить вам реальные риски связанные с покупкой недвижимости.

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий